gina23

Regisztráció dátuma: 2021. április 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2021. április 10.

Jól tisztít és habzik, de inkább megveszem a drágább gyógyszertári tisztítókat (pl.: Uriage, CeraVe), mert úgy éreztem szárít és nem vagyok biztos benne, hogy nem-e okozója néhány pattanásnak..

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával
2021. április 10.

Ajándékba kaptam, nem volt rossz, tetszik. Puha lett utána a bőröm, sok szérum maradt a tasakban, azt másnap reggel foreo-val beledolgoztam a bőrömbe. Nem csodaszer, de szerintem megállja a helyét, úgyhogy jár az 5*.

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Tápláló Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Tápláló Arckrém
2021. április 10.

Eucerin hidratáló krémet használok a száraz bőrömre, de szerettem volna egy olcsóbb, de jó alternatívát keresni. Mivel az eucerines bevált, így én ahhoz mérten figyelem a többi krémet és ez összehasonlíthatatlan az Eucerinessel. Alighogy elkezdtem csak ezt használni rettentő mód kiszáradt a bőröm és később rengeteg pattanás is megjelent. Nem tudom mi történhetett, nem a krémet okolom, mert valószínűleg nem ez tehetett róla, de azonnal abba kellett hagyjam a használatát és rendbe kellett szedjem a bőröm a jól bevált krémemmel.
Egyébként egy könnyed krém, tetszik, hogy nagyrészt természetes összetételű. Az illata nekem nem tetszik, viszont teszek vele a későbbiekben még egy próbát, hátha a nyári időszakban megállja a helyét, de egyelőre csak 2 pontra tudom értékelni.

CeraVe Habzó Arclemosó (régi)

CeraVe Habzó Arclemosó (régi)
2021. április 10.

Nem szárított, szépen tisztít és jól habzik, utána az arcbőr nem húzódik. Szerettem, de kipróbálok mást is.

Uriage Hyséac Habzó Tisztító Gél

Uriage Hyséac Habzó Tisztító Gél
2021. április 10.

Az 500ml-s kiszerelését vásároltam meg kb. egy éve. Nagyon sokáig elég volt, pedig nem spóroltam vele. Jónak mondanám, szerettem, de amikor elfogyott úgy döntöttem, kipróbálok mást is, de van esély rá, hogy vissza fogok térni hozzá. Nekem a bőrömet nem szárította, szépen habzik, van egy enyhe illata, de engem nem zavart.

Uriage Hyséac R

Uriage Hyséac R
2021. április 10.

Erre csak annyit tudok írni, hogy "nem nagy szám", olyan kis tessék-lássék krém. 3 csillagot kap, mert rosszat nem tett, de majdnem mint halottnak a csók, legalábbis az én bőrömnek..

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2021. április 10.

Én nagyon szeretem, mert szépen kordában tartja a pattanásokat, mitesszereket. Inkább estére szoktam felkenni, mert egy maszk réteget képez az arcon, nem szívódik be teljes mértékben, így nappalra nem használom, kivéve, ha nagyon rossz a helyzet. Nekem már sokadik vásárlásom, nem merem elhagyni, mert eddig csak ez vált be a pattanasok visszaszorításában.

Eucerin Aquaporin Active

Eucerin Aquaporin Active
2021. április 10.

Nagyon száraz, vízhiányos a bőröm. Rengeteg krémet kipróbáltam de vagy semmi hatásuk nem volt vagy pattanásokat okoztak. Ez az egyetlen hidratáló krém, ami számomra sosem okoz csalódást: szépen hidratál, nincs illata, nem okoz pattanást, nem okoz irritációt. Testesebb krém, nem szívja be rögtön a bőr, egy kis időt várni kell. Eleinte sajnáltam rá a pénzt, de már teljesen úgy gondolom, hogy megéri az árát!