Gina77

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur Repair Booster Hajápoló Adalék

Schwarzkopf Gliss Kur Repair Booster Hajápoló Adalék
2019. október 15.

Semmivel nem táplálja jobban a hajam, mint egy sima balzsam/pakolás önmagában. Ahhoz képest pedig,hogy nem csinál semmit, igenis drága.

Balea Fuss Szarvasfaggyú Krém

Balea Fuss Szarvasfaggyú Krém
2019. október 13.

A csomagolása más, és én a hatását sem érzem ugyanolyannak. Bár viszonylag hamar beszívódik, az illata ami nagyon zavar. Ár-érték arányban a rossmannos változata jobban megéri. Hatásában és illatában is kellemesebb számomra, így télen én a kezemre is használtam. Ezt nem fogom újravenni.

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2019. október 12.

Simán arclemosónak is használom néha, főleg télen. Hiába kombinált a bőröm, télen igényli a gyengéd lemosást. Imádom! Szemem körül óvatosan bánok vele, de tényleg lehoz mindent.

Chanel N°5

Chanel N°5
2019. október 7.

Valószínűleg túl fiatal vagyok még ehhez az illathoz, túl nehéz számomra. Talán később jóban leszünk, egyenlőre egy idősebb nőn tudom elképzelni mindenképpen, nem egy egyetemistán.

Rituals The Ritual of Ayurveda Balancing Body Cream

Rituals The Ritual of Ayurveda Balancing Body Cream
2019. október 3.

Egy nehezebb krémről van szó, mégis hamar beszívódik. Sajnos néha belobban az ekcémám a lábszáramon és a kezeimen télen, így heti egyszer használom csak. Nem egy olcsó darab,de az illata fenomenális. Így heti egyszeri használat mellett nem bánom,hogy megvettem. Még nem tudom valaha újra veszem -e.

Image Skincare Hydrating Hydrogel Sheet Mask

Image Skincare Hydrating Hydrogel Sheet Mask
2019. október 2.

Vízhiányos bőrömre szereztem be a kozmetikustól, az ára miatt kicsit többet vártam tőle. Igaz szérum van benne bőven, nekem másnap estére elég volt ami maradt a tasakban. Igazából nem tett többet az arcommal mint egy Neogence, vagy Balea Aqua fátyolmaszk. Csak nem mindegy, hogy 299Ft vagy 2520Ft-ot fizetek érte. Lehet egynél többet kellett volna elhasználnom, hogy valóban segítsen, nem tudom. Nem fogom újra vásárolni. Mivel rosszat nem tett az arcommal, így 3 csillagot kap.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2019. október 2.

Hamar beszívódik, van olyan minőségű mint egy Bioderma. Mindig van itthon 2-3 flakon, nem tudok rá rosszat mondani. Kifejezetten szeretem,hogy pumpás a kiszerelése.

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP
2019. augusztus 20.

Ajándékba kaptam, totális melléfogás volt. Rajtam borzalmas férfi kölni szaga volt, keveredve egy kis szappannal. Mindenképpen idősebb hölgyeken tudom elképzelni, pl nagymamámon.

Gucci Flora EDT

Gucci Flora EDT
2019. augusztus 20.

Számomra túl szúrós, fejfájdító illat. Szerencsére csak egy pár ml-es mintám volt belőle,nem venném meg.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. augusztus 12.

Úgy három napja kijött rajtam 4 akkora gyulladt és fájdalmas pattanás. Mivel a hegesedést minimalizálva nem nyúltam hozzá, csak vártam. Aztán eszembe jutott, hogy van még egy ilyen bontatlan szérum a szekrényben, végső elkeseredésemben este arcmosás és enzimes peeling után felkentem és reggelre csodát tett szószerint! Három alkalom után már csak a helye van a pattanásoknak, nem hittem a szemnek konkrétan. Mivel a lemosómon kívűl gyakorlatilag csak ezt használtam, csak ennek tudhatom be a javulást.