Gina77

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ziaja Olíva Micellás Lemosó

Ziaja Olíva Micellás Lemosó
2020. december 21.

Kifejezetten spirál lemosásához vettem meg, szerencsére csak utazó kiszerelésben, mert borzasztóan csíp/égeti a szemem.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2020. november 13.

Egy szuper kis hidratáló tonik, semmi több.
Mitesszerekre édes kevés, arra a PC BHA hámlasztója a tuti, ez nem hámlasztó, szóval nálam nem váltotta ki a hámlasztó termékeket. Ez csak egy tonik nálam és kész.
A pumpája mindenfelé lövi ki a terméket, hiába próbálom óvatosan nyomni.
A 6hó szavidő elég rövid, legközelebb egy PC tonikkal próbálkozom majd, nem hiszem hogy újra fogom venni.

Update: De újra vettem, mert mikor még félig volt, ajándékba oda adtam valakinek, és azokon a napokon mikor nem a PC 2% bha-t használom, mégiscsak jó egy gyengébb szalicilsavas tonik.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2020. október 21.

150ml/6500Ft nem is olyan borsos ár, én 3 hónapja használom napi 2x2 pumpával, és még csak az egyharmada fogyott el.
Pár perc alatt nyomtalanul beszívódik, nincs ragacsos érzet ( persze ha rétegezni szeretne az ember egy hyaluron szérumot az ragadni fog).
Retinol alá is csodás, enyhíti az esetleges irritációt.

A csomagolása is szuper, valamint könnyen elérhető a dm-ben.
Ugyan valamiért smink tetejére is ajánlja a gyártó, én ezt a funkcióját nem próbáltam és valószínűleg nem is fogom.
De smink alá kiváló!

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal
2020. szeptember 30.

Egyszerűen én nem tudok meg lenni valamilyen intim lemosó nélkül. Ez az egyik kedvencem, nagyon kellemes használni, szőrtelenítéshez is szuper akár.
Én a notinoról rendelem mindig, mert csak ott van olyan kiszerelésben amihez van pumpa is.
Ezért és az ára miatt, mert baromi drága, csak 3*, mert ennyi pénzért mindenhol a pumpás verzió kéne legyen.

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2020. szeptember 27.

Hát...ez egy hatalmas nem! Nekem gyorsan fogy, nem radíroz kellőképpen, túl picik és kevés szemcse.
Mellé az én kombinált bőröm szárította is, ja és baromi drága. Kb 2,5 hónap alatt el is fogyott heti 2-3x használat után.
Itteni vélemények alapján vettem meg, mert valaki azt írta erős szemcsés és jól radíroz.
Kidobott pénz volt.

Balea Bőrfeszesítő Testápoló Q10+Energy

Balea Bőrfeszesítő Testápoló Q10+Energy
2020. szeptember 27.

Semmi extra, száraz bőrre édes kevés. Hiába van könnyed állaga, nehezen szívódik be, de cserébe nem hidratál eléggé. Valószínűleg nem fogom elhasználni, nekem a La Roche testápolója a favorit.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack

Benton Snail Bee High Content Mask Pack
2020. szeptember 8.

Annyi jót olvastam már erről a maszkról, úgyhogy mikor megpillantottam a dm-ben, egyből kettőt vettem.
Sajnos én picit csalódott vagyok, nekem csípte az amúgy semmire sem érzékeny bőröm, és számomra kevés volt benne a szérum...
Sokkal jobban kedvelem a Balea C-vitaminos fátyolmaszkot, amit 2x tudok felhasználni mert bőven van benne szérum plusz még egy hiarulon is külön tasakban. Valamint utóbbi csak 799Ft.
Sajnálom, mert nagyon izgatottan próbáltam ki.

NIOD Flavanone Mud

NIOD Flavanone Mud
2020. szeptember 6.

Olyan szeret, nem szeret termék nálam, vegyesek az érzéseim.
A kiszerelése borzasztóan előnytelen, mert gyorsan száradó formula alapból, így sietni kell a termék kiszedésével a tégelyből, de annál is gyorsabban kell eloszlatni az arcon.
Lemosni sem egy egyszerű menet, hiába öblítem szorgosan a zuhany alatt, mindig befogja a hófehér törölközőmet valamennyire.
Heti 1x használom, többször nem tudom mert nagyon érzékeny lesz a bőröm utána, úgy érzem a bőröm természetes védőrétegét is leszedi.

El fogom használni, de mivel több a hátránya mint az előnye, más agyagos maszk után nézek, mert ennyi pénzért többet várok.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2020. szeptember 5.

Más mint a többi olajos tusfürdő.
Nem képez réteget a bőrön, finoman habzik, mégsem szárít.
Ekcémás bőrrel csodát tesz. Karantén alatt mivel nem érkezett meg a kedvenc olajos arclemosóm (Kosé), és mivel akár arcra is ajánlja a gyártó, így kipróbáltam.
Na azóta már csak ezt használom arcmosásra is, de néha még a hajam is ezzel mosom és nekem arra is bevált.
Így elég gyorsan fogy, nagyjából 3 havonta veszem az egy literes kiszerelést.
Viszont kapható EP kártyára, ami nagyon szupi.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2020. augusztus 29.

Még nagyon régen, gimiben kaptam ajándéka egyszer. Tavasszal éppen elfogyott az aktuális ajakápolóm, és a dm-ben kutakodva újra a kezembe akadt, jött velem haza.
Az illata kinder csokira hajaz, nem olvad szét még a legnagyobb nyári hőségben sem a kakaóvajnak hála.
De sajnos éppen ezért is nehéz felkenni és én nem vállalnék be egy telet vele, mert annyira nem ápolja az ajkakat, hiába a finom illat.
Nekem magában még nyáron sem volt elég, pedig tetszett, hogy viszonylag matt a marad.