gioia

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 14.

Remekül bevált nekem. Könnyű lemosni, nem kenődik el, nem pereg, szép, szétválasztott pillákat lehet vele festeni. Akinek kevesebb pillája van, lehet, hogy nem fog tőle elájulni, mert egyáltalán nincs dúsító hatása. Emiatt néha szoktam más fajtát használni, de az esetek 80%-ban ezt.

Essence Hello New York Eyeshadow Palette

Essence Hello New York Eyeshadow Palette
2019. május 11.

Gyönyörű, izgalmas duokróm árnyalatok vannak a palettában. A matt színek miatt viszont senki se vegye meg, de ez nem is alap paletta, hanem egy kis extra kiegészítés, csillogás, kék fűszer a sminkekhez. Az egyik semmilyennek tűnő fehér duolrómot highlighternek is bevetettem, nagyon jól működött. A festékek pigmentáltsága és tartóssága alappal teljesen vállalható.

Nagora Homoktövis Nappali Krémgél 30+

Nagora Homoktövis Nappali Krémgél 30+
2019. január 19.

Annyira sajnálom, de ez a termék egyszerűen nem vált be. A hatását tekintve: nem szerette a bőröm, nem is igazán szívódott be és sajnos nem tapasztaltam olyan átütő hatást, mint a rozmaringos krémnél.
A szaga nagyon furcsa volt, pedig edzett gyógynövényes kence használó vagyok és a márka másik, rozmaringos krémjénél semmi ilyen gondom nem volt. Próbáltam másnak ajánlani, de az illat miatt ő se szívesen kente az arcára. Így végül a kukában végezte :(

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2019. január 19.

Kellemes, de valahogy mégsem elég. Az ínyemnek nem elég, így kénytelen vagyok lepontozni. Ízre sem az én világom.

Update: Visszatértem hozzá, párban a Meridollal használom felváltva. Így már jól kihasználhatók a jó tulajdonságai! Érzem, hogy jót tesz a fogaimnak. Bízom benne, hogy hosszú távon ez lesz a jó megoldás.

Meridol Fogkrém

Meridol Fogkrém
2019. január 19.

Nagyon kellemes ízű és jó hatású fogkrém. Hamar rendberakja az ínyemet. A fogkeféje és a szájvize is remek.

Update: Sajnos a fogaim romlottak az évek során mialatt használtam. Nem feltétlen a fogkrém hibája, mert ezt elsősorban a fogínyre gyakorolt hatása miatt szeretem, de most inkább felváltva használom az Elmex-szel, ami a többi dologra jobb.

Garnier Fructis Coco Water Sampon

Garnier Fructis Coco Water Sampon
2019. január 19.

Már a 3. flakonnal használom. Szeretem az illatát, nem korpásodik, nem zsírosodikkorábban/később tőle a hajam, és az érzékeny fejbőröm se kap tőle kiütést (szó szerint:)). Biztos vannak ennél jobb samponok, de elvagyok vele.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. január 19.

Nagyon megszerettem. Kevés kell belőle, jók az összetevői és szépen ápolja a hajamat. Arra kell vigyázni, hogy jól kiöblítse az ember, különben hamar bezsírosodhat a haja. Ha egyszer elfogy, akkor lehet, hogy újraveszem ezt vagy valamelyik testvérét :)

Pupa Gyengéd Sminklemosó Szemre

Pupa Gyengéd Sminklemosó Szemre
2019. január 19.

Szeretem, szépen leszedi a sminket és nem irritálja a szemeimet, kíméletes. A vízálló spirállal viszont nem tud mit kezdeni, de nem is ígéri, szóval max. pont.

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2019. január 19.

Csodálatos szemfestéklemosó. Vízálló spirált is tökéletesen leszedi és egyáltalán nem irritálja az érzékeny szemeimet. Egyelőre az utazó kiszerelését használgatom, de ha elfogyott, akkor valószínűleg megveszem a nagyot is.

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém
2019. január 19.

Ma vettem és egyelőre csak a szagával ismerkedtem. Sajnos az üzletben nem volt teszter... Szóval szerintem olyan a szaga, mint egy hajfestéknek. Ki fogom majd próbálni az arcomon, de attól tartok, hogy egész nap nem viselem el ezt a szagot.

Update: próbáltam az arcomon, de sajnos nekem is túl sötét lett.