girlinpink

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. november 10.

Megmondom őszintén, azért vettem meg, mert le volt árazva 700 forint környékére a Rossmannban. Nem vártam tőle sokat, mert a márkát se ismertem igazán, viszont egy kellemes meglepetés ért! Állaga, fedése, tartóssága is kifejezetten jó. Nem sűrűn használok korrektort, ezért nincs nagyon viszonyítási alapom, de ez megkapja azért az 5*-ot.

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2019. november 10.

Évek óta az egyik kedvenc! Kevésbé olajos, mint folyékony társai, de mégis kényelmes az állaga. Ugyan tartósságra tőlem csak 4*-ot kap, de a fedés az 5*! Így ár-érték arányban is jó helyen végzett nálam.

Etude House Fix&Fix Tone Up Primer SPF33 / PA++ Rose

Etude House Fix&Fix Tone Up Primer SPF33 / PA++ Rose
2019. március 9.

Mondanám, hogy meglepődtem, hogy ennyire szuperjó, de a koreai márkák már csak ilyenek. Csak ezt a rózsaszín fajtát használtam, de annyira meg vagyok vele elégedve, hogy nem hiszem, hogy váltok. Az igaz, hogy lehetne ennél olcsóbb termékeket is kapni, de a minőség miatt nem vagyok hajlandó feladni ezt. Pillanatok alatt kivilágosítja az arcbőrt, és szinte tökéletes az alapozó előtt már a bőröm, pedig aztán a pirostól kezdve a sárgán át a fehérig, minden átmenet megtalálható rajta alapvetően. Ja, és kevés kell belőle, egész folyós állaga van a krémnek, úgyhogy sokáig kitart! Amúgy ez a mrka megéri az árát, akármit vesz tőlük az ember!

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal
2019. március 9.

Az egyik legjobb! Leszed mindent, nincs rajta felesleges gyanta mennyiség, 20 db-os, és az ára is jó. Egyetlen hátránya, hogy én nem találom meg minden üzletben, bár lehet csak rossz helyeken kerestem. Éppen ezért, he le van árazva, (a Rossmannban viszonylag sűrűbben szokták), mindig bevásárolok belőle. :D

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra
2019. március 9.

Egyik kedvenc! Minőségben, kiszerelésben. és árban is első helyen végzett nálam! Nincs kiütésem utána, (pedig viszonlyag érzékeny bőröm van), leszed mindent, nincs túl sok/nem túl vastag a gyanta mennyisége. De akár 2x-3x is lehet egy csíkot használni, korrigáláshoz vagy akár egy új részre, bár az már nem hoz 100%-os eredményt. Tehát nagyon meg vagyok vele elégedve, köszi Rossmann!

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő
2018. december 6.

Nyaralás alatt vettem, mert elfelejtettem vinni magammal tusfürdőt. :D Nagyon kellemesen csalódtam benne! Sokkal jobb az állaga, illata, mint amit vártam. Puhaságot mondjuk nem kifejezetten éreztem tőle, de akkor ezt nem is vártam el.

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő
2018. december 6.

A csomagolás és a leírás szerintem jobban sikerült mint maga a tusfürdő. Kellemes használatra, illatára nem nagyon emlékszem, hogy olyan erős lett volna, de egyébként semmi extra hidratálást nem éreztem. Lehet ha többet használtam volna egy flakonnál, akkor hosszú távon éreznék valamit, de annyira nem fogott meg, és ahhoz képest szerintem nem olcsó.

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2018. december 6.

Amikor engem is elért ez a körtés láz, a Baba és e között vaciláltam. Végül mind a kettőt kiprüóbáltam és a Baba győzött. Ennek nagyon jó állaga van, a bőröm is szerette, de ennek az illata nekem kicsit tulságosan is édes volt, ezért nyáron a melegben annyira nem szerettem, a Baba savanykásabb volt kicsivel. Összességében egyébként teljesen elégedett vagyok vele!

Lactovit Tápláló Tusfürdő

Lactovit Tápláló Tusfürdő
2018. december 6.

Az illatát annyira nem szerettem, de a hatása kárpótolt érte. Puha lett tőle a bőröm.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2018. december 6.

Szuper hidratáló, nagyon jó illatú, krémes állagú. Nagyon szerettem, bár leárazva vettem, az már drágább volt mint ez az ár, szóval erre majd figyelni kell, mert ha nincs leárazva elég drága tud lenni. Érzékeny bőrűeknek viszont csak ajánlani tudom!