Girmi

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: -

2013. március 20.

Sziasztok, Egy kicsit megkésve, de hátha későbbiekben hasznos lehet, akár más krémeknél is:
Azt nem tudom, hogy a Müllerben mennyi,de úgy rémlik, hogy ennél a terméknél nagyon nagy eltérés nincsen.

A krém nekem is nagyon tetszett, de az esetemben érdemes használat után egy hónapig pihentetni a bőrömet.

Collistar Hydro-Gel Cream

Collistar Hydro-Gel Cream
2013. március 20.

Csak párszor használtam, mivel termékmintaként kaptam, de nekem is tetszett.
Könnyed állagú és kellemes érzetet hagy felkenést követően.
4 pont, mert hosszútávon nincs tapasztalatom.

Natural Remedies Bagno Doccia ai Fiori di Bach Tusfürdő

Natural Remedies Bagno Doccia ai Fiori di Bach Tusfürdő
2013. március 4.

Nem szárítja a bőrt, nagyon kellemes tusfürdő.

Gigi Eye Care Intenzív Szemkrém

Gigi Eye Care Intenzív Szemkrém
2013. március 4.

A krémes állaga kifejezetten tetszett, könnyű felkenni és nem ragad utána a bőr.
Két hete használom és azóta irritáció nálam nem jelentkezett, tény még a ráncoknál sem vettem észre különösebb hatást, bár nem is figyeltem, hogy milyen volt milyen lett.

Babé Bőröregedést Gátló Koncentrált Szérum

Babé Bőröregedést Gátló Koncentrált Szérum
2013. március 4.

Pár Babé terméket vettem csak, de igazából nem volt meggyőző, semmilyen pozitív hatást nem lehetetett tapasztalni.
Szemránckrémet nem használtam.

Erboristica 100% Tisztaságú Búzacsíraolaj

Erboristica 100% Tisztaságú Búzacsíraolaj
2012. december 30.

Kevés mennyiség is elegendő, hogy a száraz bőrt - szó szerint - selymessé varázsolja. Felkenést követően nem hagy nyomot és egész napra kellemes érzetet, szép egészséges bőrt biztosít.

Estée Lauder Time Zone Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém

Estée Lauder Time Zone Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém
2012. november 24.

Nekem sajnos nem vált be... Felkenést követően csípett és különösebben nem vettem észre semmilyen hatást.

2012. november 24.

Esténként használtam hidratáló nélkül és a hatás reggelente így is érezhető volt. Friss, életteli bőr, akármilyen nyúzottnak is éreztem magam.
Amint lesz rá lehetőségem biztosan újra megveszem.

dr. Organic Aloe Vera Ajakbalzsam

dr. Organic Aloe Vera Ajakbalzsam
2012. szeptember 19.

Nekem könnyen kiszárad a szám, főleg így ősz elején a szeles, hűvösebb napokon. Az utóbbi években gyógyszertári készítményeket használtam, melyek az első pár alkalommal hatásosak, utána viszont teljesen semlegesek, s 2 hónapnál tovább az állaguk miatt nem lehetett használni. Ez a termék egy alkalmazás után jelentősen hidratál, egyelőre még nem vettem észre, hogy teljesen megszüntetné a kiszáradást, bár nem is használom minden nap...
Egyelőre teljesen megfelelő, olcsóbbat és jobbat még nem találtam.

Crystal Essence Golyós Dezodor Kamilla és Zöld tea (régi)

Crystal Essence Golyós Dezodor Kamilla és Zöld tea (régi)
2012. július 18.

Nekem ez a második parabénmentes dezodorom, s önmagában is sokkal jobb, mint az előző volt (Dr. O.)
Nem éri el ugyanazt a hatást, mint egy hagyományos dezodor, és csak ez a termék nekem nem elég, de rá is van írva, hogy nem izzadásgátló!
Este tusolást követően használom a dezodor követ, ami az izzadságot csökkenti, de mivel nincsen illata, így használom ezt is reggel, s esetenként többször kenem egy nap, hogy felfrissüljek, s biztosan kellemes illatom legyen . Ha nincsen nagy kánikula nincs is szükség csak egyszeri használatra.
A kettő együtt nekem tökéletesen bevált.
5 pont, mivel az illata átlagos időjárási körülmények között 10-12 órán át kitart.