Giselle86

Regisztráció dátuma: 2012. július 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tonymoly Delight Circle Lens Szempillaspirál

Tonymoly Delight Circle Lens Szempillaspirál
2018. június 7.

Az első koreai szempillaspirálom, így nincs viszonyítási alapom, viszont! Hiába vásároltam itthon kapható neves márkák termékei közül, mind lefolyt a szemem alá rövid időn belül, a vízálló is! Nem értettem, milyen idétlen szempilláim vannak, hogy egy spirál sem marad meg rajta, míg nem találkoztam ezzel a kis csodával. Nem kell extra nagy pillákra, műszempilla hatásra számítani, azt nem hozza, viszont szép fekete, nem ragad össze a pillám, hosszabbít (a kék van meg) és hihetetlen tartós! Már a másodikat használom belőle, és volt szerencsém letesztelni szaunában is, majdnem 90 fok melegben, meg sem moccant!! Csak ajánlani tudom. Ja, és sima melegvízzel le lehet mosni. Mi ez, ha nem tökéletes?

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)
2016. október 27.

Júliusban vásároltam, most fog elfogyni, napi két használat mellett. Úgy egy hónap elteltével észrevehető volt a változás, a pilláim hosszabbak, íveltebbek lettek, mintha kicsit a sűrűségén is segített volna. De pillanövesztésre kiváló! Újra fogom vásárolni, és ajándékba is veszek egyet! Ajánlom!

Avon Magic Effects Liquid Sequin Csillámos Körömlakk

Avon Magic Effects Liquid Sequin Csillámos Körömlakk
2016. január 2.

Mutatós és tartós, nagyon tetszik. A legdiszkrétebb árnyalatot választottam, de még az is odavonzza a tekintetet :) Ajánlom!

Bilka Bioaktív Hajtonik Hajhullás Kezelésére

Bilka Bioaktív Hajtonik Hajhullás Kezelésére
2015. július 29.

Most ezt használom, mert a Vichy már anyagi csődbe döntött... :( Nem rossz, még nem jön csomókban a hajam, mint amikor valami nagyon nem használ, de azért hullik... Enyhe bizsergető érzés, miután bemasszírozom, az illata nem bántó, gyógynövényes. Próbaként vettem, végül is nem bántam meg, de nem is ez a legjobb termék, amit valaha használtam, de ez nem az ő hibája, hanem a betegségemé... (hormonális eredetű a hajhullásom) 5-6 nap után zsírosodni kezd a hajam tőle, szóval akinek gyakran kell hajat mosnia, lehet hamarabb elnehezíti. Az ára kifejezetten barátságos, 1300 Ft körül volt, egy bioboltban jutottam hozzá. Ajánlom.

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Balzsam

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Balzsam
2015. július 25.

Nagyon szuper!! Nem zsírosít, ami ugye fontos szempont és tényleg nagyon szép, fényes, selymes hajat eredményez! Szerintem eddig ez a legjobb balzsam, amivel valaha találkoztam!! Érdemes legalább egyszer kipróbálni, a sampont nem vettem meg, mert csak balzsamra volt szükségem, de együtt lehet még hatásosabb.

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2015. június 25.

Nagyon szeretem! Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál. Kevés is elég belőle. Puha bőrt eredményez, és nem zsírosít, a vegyes bőrömön inkább matt hatást eredményez. Az orrom körül hajlamos csak egy kicsit fényesedni, így oda nem kenem.

Update: Muszáj ódákat zengenem róla! Aki eddig nem használt koreai terméket, az hajítsa el gyorsan a nyugati cuccokat, nem mondom, hogy azok semmire sem jók, de fele annyira sem, mint pl. ez a Mizon krém. Nem tudom elmondani pontosan, mit is csinált velem, de 2-3 hét napi kétszeri kenegetés mellett egyszer csak egy más arc köszönt vissza a tükörből... Sokkal szebb a bőröm, élettel teli, ápolt, ragyog, de nem zsíros! Egyszerűen... szép. és amikor még egy fiú ismerősöd is megjegyzi, hogy milyen kisimult és friss vagy, amikor épp elég rosszul érzed magad... Na... A kedvenc arckrémem, azt hiszem életem végéig!! :D

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2015. június 23.

Fantasztikus termék! Régóta kerestem Aloe gélt, és a kedvenc Vaterás eladóm feltette, le is csaptam rá azonnal. Olyan puha lesz a bőröm a használata után, soha nem tapasztaltam még hasonlót! Pillanatok alatt felszívódik, kellemes az illata, a csomagolása nagyon ötletes. A sérülékeny hajvégeimre is kentem hajmosás után, eltüntette a szálkás, csúnya hajvégeimet. Remélem ha elfogy, be tudom újra szerezni!

Holika Holika Moisture Petit BB SPF30 Pa++

Holika Holika Moisture Petit BB SPF30 Pa++
2015. június 23.

Szeretem! Egységes bőrtónust eredményez, teljesen természetes a hatása, mintha semmi sem lenne az arcomon. De a parabének miatt nem biztos, hogy újravásárolom... Igazán sajnálom, hogy belekerült.. :( Hatása 5*, de a parabének miatt csak 4*, sajnos.

The Skin House Vital Light

The Skin House Vital Light
2015. május 13.

Nekem nagyon tetszik ez a krém, kb. egy hete használom és láthatóan hidratál és halványít, reggelente sokkal frissebb tekintet köszön vissza a tükörből :) A sötét karikáim halványabbnak tűnnek. A kiszerelés meglepően nagy az itteni szemkrémekhez képest, nem kell belőle sok, elég lesz egy darabig.

Avon Nutra Effects Hidratáló Nappali Krém SPF15

Avon Nutra Effects Hidratáló Nappali Krém SPF15
2015. március 23.

Én is attól félek, hogy ez a krém kicsit sok. Főleg, hogy nappali, fényvédős krémről van szó, így természetesen munkába indulás előtt reggelente használnám. Egyre melegebb az idő szerencsére, és már most zsírosnak találtam a termékminta alapján. Inkább száraz bőrűeknek ideálisabb szerintem. De az nem jelenti azt, hogy nem jó. Irritációt nem okozott, illata semleges, összetevői elfogadhatóak. Kíváncsi vagyok a termékcsalád többi tagjára is!