Giside

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

U.S. Prestige Light Blue EDP

U.S. Prestige Light Blue EDP
2021. november 2.

Aranyos kis illat, kislányom használja, tényleg hasonlít a D&G illathoz. Nincs vele baj, de én nem viselném, mert nem szeretem az utánzatokat.

Bruno Banani Woman Intense EDP

Bruno Banani Woman Intense EDP
2021. október 31.

Nagyon tetszik, finom békebeli tinikorom illata. Rajtam nagyon tartós, 5 órát simán kibír az alapillat. 3000 forintért vettem, nem pénz érte. Armani, YSL, Dior és egyéb más finomságok mellé fújkálos parfümnek kiváló.

Yves Saint Laurent Y EDP

Yves Saint Laurent Y EDP
2021. október 28.

Férjemnek vettem Mariban, kis illatminta alapján. Egyszerűen csodálatos a bőrén. Imádom!
Afrodiziákum a javából! :)
Nagyon finom, nagyon tartós illat. Eddigi legjobb férfi parfüm, amit használt a férjem.
Elegáns, szexi, igazi férfiillat, csalogató, mámorító.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2021. október 23.

Az első illat taszító, furcsa vegyszerszagú, de amint ez lecseng, egy merész, vad, erős füstös illat veszi kezdetét nêmi édes beütéssel. Az alapjegyek még varatnak magukra, de mivel imádom a fás alapokat, biztosan tetszeni fog az is. Megfontolandó a vásárlás, pláne ha tartós lesz és nagy hatosugaru. Mindig is vágytam egy olyn parfumre aminek nagy a hatosugara és megcsapjon mindenkit, aki körülöttem van. Eddig kevés sikerrel jártam, mert mindegyik elillant 2-8 óra alatt, vagy csak így lehetett érezni ha valaki közel hajol, de az csak a pasim lehet, tehát mar kis hatosugaru.
Kíváncsi leszek mennyire fogok megbarátkozni ezzel a parfümmel
Update : ismét magamra fújtam, és nincs illata, semmi, 10 perc alatt elillant, és a korábbi intenzitásnak nyomát sem vélem felfedezni. Nekem ez magas.

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2021. október 12.

Nagyon finom illat, imádom a férjemen. De nem tartós. Douglas parfumeriabol rendeltem online és egyáltalán nem hozza azt, mint amit a helyben a boltban vettünk anno 8 éve.
Vagy higitjak azóta, vagy a netes rendeléskor valami állott parfümöt adnak el féláron. Nem értem.
De anno amikor megvásároltuk, álom volt, tartós, 8 órát simán kibírt, óriási hatosugara volt, és a leszaradt illat valami frenetikus, igazi vágycsináló.
Nem tudom hova tűnt ez belőle..

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2021. október 11.

Nagyon finom illata van, már már pasis. De rajtam másfél óra után nyoma sincs, egyáltalán nem tartós.
Kár pedig a fás alapjegyeknek és az EDP-nek illene kitartani.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2021. október 7.

Egészen biztosan változik az ember 10 év alatt, de annak idején, a bulizós korszakomban előszeretettel fújtak magamra és a pasik odáig voltak, pedig alma illatú. Rajtam tartós volt, egy ruhán még 2 hét múlva is éreztem, sőt mosaskor se jött ki.
Azóta nem tudom milyen lenne rajtam, de már nem 20 éves vagyok. Már a sokkal érettebb illatokat kedvelem.

Dior Miss Dior EDP

Dior Miss Dior EDP
2021. október 7.

Első fújáskor édes, virágos szirup jutott eszembe egy enyhe "jó módú beütéssel"
De aztán megéreztem a szantálfát és úgy gondoltam, majd lesz belőle valami.
És lett. 8 órán át éreztem az illatát (eddig nem találtam ilyen parfümöt) sőt még másnap is éreztem a púderes illatot és a ruhámra is ráragadt, pedig az történt, hogy este 8 óra parfüm viselés után, magamra húztam egy hosszú ujjast.
És ez csak 1 fujas volt..
Gondolkodom, hogy egyszer megszerzem magamnak.

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2021. augusztus 25.

A szilikon miatt tűnik hidratáltnak a krém, de egyébként nem jó. Odaadom a nagyinak, ő szereti a mű arckrémeket.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2021. augusztus 25.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, a száraz szőke hajammal csodát tesz.
Update1: sosem értettem, mitől van az, hogy az első nap szép a hajam a sok kencétől, aztán másnap száraz lesz, erőtlen, szinte könyörög, hogy kenjem be újra egy szilikonos hajápoloval. Nos, a szilikon miatt van mindez. A harmadik napon már totálisan mű zsíros érzetetű a hajam töve, a többi hajkorona pedig száraz, fakó.. rájöttem, utálom a szilikonos termékeket. Az autóba se kenem, akkor miért használjuk mi emberek magunkra.