Gittab88

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2020. május 13.

Akciósan simán beszerezhető még a megjelölt áron. Drágálljátok? Minimális mennyiség elég belőle, rendszeres használat mellett is simán elég egy flakon 1 évig.
Mi megelőzés miatt használjuk, nem is lett koszmós a kislányunk, a haja szép és fényes, nagyon kevés elég egy mosáshoz, szerintem kimondottan gazdaságos.
Ajánlom mindenkinek, sokszor, sok helyen kifogható leárazva!

Libero Nedves Törlőkendő

Libero Nedves Törlőkendő
2018. szeptember 9.

Borzalom. Pelenkához volt ajándék, gondoltam elhasználom....rettenetesen vékony, ráadásul hármasával jönnek, ha egyet szeretnék csak kivenni. Az árát egyáltalán nem éri meg, a Rossmannos és a DM-es ezerszer jobb a pelenkázáshoz (minőségben, árban, kiszerelésben).

Chicco Újszülött Fürdető & Sampon

Chicco Újszülött Fürdető & Sampon
2018. május 10.

Hosszas mérlegelés után választottam ezt a fürdetőt a babámnak, a testápolóját is megvettük, viszont olyan pihe-puha és bársonyos már ettől a bőre, hogy a krémet nem is használjuk.
A kezdeti bőrszárazság hamar elmúlt, kellemes az illata, nagyon praktikus az adagolója. Egy alkalommal lehet, hogy drága megvenni, de azt is vegyük figyelembe, hogy rengeteg ideig használható!
Részünkről valóban csodaszer :) .

Vidal Berries & Musk Élénkítő Tusfürdő

Vidal Berries & Musk Élénkítő Tusfürdő
2017. november 29.

Pixibox-ban érkezett.
Kellemes, nem túl erős illat, nekem egy kicsit híg, de ettől függetlenül amit kell, azt tudja, a bőröm kifejezetten puha, selymes érzetű a használata után.

aussie 3 Minute Miracle Nourish Deep Treatment

aussie 3 Minute Miracle Nourish Deep Treatment
2017. november 29.

Pixibox-szal érkezett ma, ki is próbáltam!
A tubusa iszonyat jó, nem kell a kupakkal szórakozni, bár minden ilyen állagú termék ilyen csomagolású lenne!
Az illata nem szokványos, én fodrász termékes illathoz tudom hasonlítani.
Nem túl sűrű, így könnyű felvinni és eloszlatni a hajon. Lemosás után nem éreztem túl selymesnek a hajam, a hatásra rásegítettem egy Gliss kur hajpermettel, így tökéletes lett az eredmény.
A márka többi termékét is ki fogom próbálni.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2017. november 28.

A sok jó vélemény alapján vettem meg, viszont annyira híg, hogy emiatt használhatatlan. Az illata jó, de hiába borítom a hajamra, semmi hatása sincs. Nem ajánlom, közelébe sem ér a testvérének.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Olaj Vadmályvával

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Olaj Vadmályvával
2017. november 28.

Nem értem, hogy miért írjátok, hogy ragad, világosan rá van írva, hogy nedves bőrre kell kenni, ahogy az összes testápoló olajat!
Fürdés után masszírozom a vizes bőrömbe, gyorsan szívja, ha végeztem, megtörölközöm. A bőröm sokat bevesz belőle, egyáltalán nem ragad, nagyon kellemes, puha és selymes érzetet ad maga után.
Jelenleg 22 hetes vagyok, most kezdtem el használni, a csíkok elleni hatásáról a későbbiekben tudok beszámolni, bár ez szerintem úgy is a genetikán múlik, kenhet bármir az ember magára.
A termék illata, állaga, kiszerelése eddig 5 csillagos, a csomagolása már új, nem így néz ki.

Dove Duschschaum Reichhaltige Pflege - Tusoló Hab

Dove Duschschaum Reichhaltige Pflege - Tusoló Hab
2017. szeptember 23.

DM-ben gyakran van rá 25%-os kupon, így beruháztam egyre.
Elég gyorsan fogy, az én bőrömet egy picit szárítja is.
Egy húzós, izzadós nap után biztosan nem ehhez fogok nyúlni, de egy semmit tevős nap végén megfelelőnek bizonyul.
Az illata kellemes, tipikus Dove illat, a pumpás megoldást praktikusnak találom.
Adnék 4 csillagot, de sajnos sehogy sem jár neki, összességében roppant drága és nem túl hatékony.

Gabi Fürdető és Sampon 2in1

Gabi Fürdető és Sampon 2in1
2017. szeptember 21.

Egyelőre magamon használom, kézmosásra.
Ez az egyetlen termék, ami nem csípi a kezem, nem lesz sebes, és az ára is megfizethető.
Nálam ötösre vizsgázott, babaápolásra is biztosan kipróbálom.

Schüssler Nr. 1+8 Schüssler Hidratáló Testápoló

Schüssler Nr. 1+8 Schüssler Hidratáló Testápoló
2017. május 20.

Nekem az állagával semmi gondom, hasonló a Bioderma termékéhez, csak az lassabban fogy, bár az 200ml-es kiszerelés.
Szerintem nem túl folyós, jól kenhető, hihetetlen pihe-puha a bőröm utána.
Feszesítő hatását nem latom, de nem is várom tőle, már befürödtem ezekkel a dolgokkal, többé nem is számítok krémtől ilyen hatásra :) !
Illata kellemes, enyhén citrusos, de hamar elillan.
Az árát sokallom, emiatt levonok egy csillagot, viszont figyelni fogom az akciókat és biztosan fogok vásárolni.

Update: megnéztem a weboldalán, 2.800Ft normál áron, nem 3.275Ft.
Ez már valamivel barátibb, de még mindig sok.