Gituccci

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Arctisztító

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Arctisztító
2014. augusztus 21.

Elègedett vagyok ezzel a termèkkel! Valòban szèpen tisztìt! Mèg a sminket is leviszi, hatékonyan. Kellemes èrzès az arcboromnek is, nem szùròs az illata, enyhe oliva illat. Miteszereket nekem nem okozott, szòval allergias reakciòt nem vàltott ki. Àr èrtèk arànyban nagyon jò! Szerintem van annyira jò, mint bàrmelyik dràgàbb termèk! :-)

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Tápláló Arckrém

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Tápláló Arckrém
2014. augusztus 21.

A grànàtalmàs naturals krémmel nem voltam ennyire elègedett, mint ezzel! Màr àllagra is kulonboznek. Ez sokkal surubb és zsìrosabb! Ha szàraz az arcom, ez a krèm szèpen rendbehozza màr egy hasznàlattal! Az illata finom, és nem eros! Abszolute megéri! Az àra is nagyon jò. :-)

Avon Outspoken Fresh by Fergie EDP

Avon Outspoken Fresh by Fergie EDP
2014. augusztus 10.

Nagyon tetszik az édes kis üvege, annyira cuki. Az illata pedig egyenesen fantasztikus. Ma kaptam meg, és már nagyon vártam. Máris magamra fújtam ezt a kellemes illatot. Az lehet, hogy nem a legtartósabb parfüm, de úgy gondolom, hogy aki nem szereti a nagyon édes illatokat, az szeretni fogja. :)
TÉVEDTEM!!!!! Ez a parfüm hihetetlen tartós, az én bőrömön legalábbis az. Kora reggel fújtam be magam vele, de még későn este tusolás előtt is éreztem magamon. Szóval, nálam a tartósságával semmi probléma. :)

Miss Sporty Hollywood Forever 8Hr Szájfény

Miss Sporty Hollywood Forever 8Hr Szájfény
2014. július 23.

Annyira tartós, mint a szájfények általában. Nekem a 108-as Gentlemen Prefer Me árnyalat van meg. Bézses- rózsaszínes árnyalat, enyhe ezüstös beütéssel. Nagyon szép. Ára is jó, szerintem ennyi pénzt abszolút megér. Nem ragad és nem szárítja az ajkaimat. :)

Avon Sprinkle Nails Körömdíszítő Gyöngyöcskék

Avon Sprinkle Nails Körömdíszítő Gyöngyöcskék
2014. július 5.

Kipróbáltam a PINK CONFETTI árnyalatot, nagyon szép :) Először kilakkozom a körmöm, vártok míg a lakk már picit megszárad, amikor már olyan nyúlósabb belemártom a tégelybe. Óvatosan bele kell nyomkodni, hogy biztosan fennmaradjon minden gyöngyszem a körmön. :D De egy jó tanács! Átlátszó körömlakkal már senki se fixálja, mert a lakktól a gyöngyszemek elkezdenek mintha feloldódni és már nem olyan szép. Nekem szinte rózsaszín lett még az átlátszó körömlakkom is.

Avon Care Light Moisture Frissítő Gélkrém

Avon Care Light Moisture Frissítő Gélkrém
2014. június 28.

Rájöttem, hogy ha reggelente használom, akkor sokkal hasznosabb. Estére egy jobban hidratáló arckrémre van szüksége a bőrömnek, mert ettől csak kiszárad, ha minden éjszakára ezzel kenem be. De nappalra tényleg jó, mattít és frissít. :)

Avon Foot Works Virág Alakú Habkő

Avon Foot Works Virág Alakú Habkő
2014. június 28.

Ez annyira aranyos habkő. Én nagyon szeretem, tényleg teszi a dolgát. :)

Avon Riviera Goddess Testpermet

Avon Riviera Goddess Testpermet
2014. június 28.

Nem rossz illat, így nyára megfelelő. Kellemes a kánikulákban... És tartós is. Pedig csak testpermet :)

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2014. június 28.

Maga a termék jó, de ez a kivitelezés egyszerűen felháborító. Már majdnem kidobtam, mert azt hittem, hogy elfogyott. De úgy gondoltam megnézem mennyi van még benne, hiszen nem használtam olyan nagyon sokszor. Háááát, mit ne mondjak... szinte félig volt a tubus, Szóval, gondolom elromolhatott az adagolója, bár már az előtt is volt valami baja. Mindegy...a mostani vacakolás miatt már nem annyira szimpatikus. :P

Rimmel Match Perfection Alapozó (régi)

Rimmel Match Perfection Alapozó (régi)
2014. június 28.

Nos, nem rossz termék.... Csak... Nagyon szép az arcom amikor felkenem, én mondjuk alapozóecsettel szoktam. Igaz, annyira azért nem tökéletes a fedése. De egy-két óra múlva foltos lesz. És mintha eltűnne fokozatosan, vagy elillanna. Nem tudom... Mindenesetre nem valami tartós alapozó. nem veszem újra...