giudittina1978

Regisztráció dátuma: 2014. november 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. november 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Physicians Formula Mineral Wear Loose Powder SPF16

Physicians Formula Mineral Wear Loose Powder SPF16
2021. december 23.

Május óta most fogyott el a 12 gramm. Szeretném újravenni, de egyenlőre csak a világosabbik árnyalatot találtam meg.Az érzékeny, rozaceás bőrömre nagyon jó, a Bioderma Photoderm Max színezett fényvédőjére szoktam felvinni napi szinten a Creamy Natural színt, nekem így közepes fedést ad inkább. Akinek nagyon fehér a bőre, biztosan a világosabbik lenne jó. Ilyen kevés és jó összetevővel nem találtam másik hasonló púdert, ami ne szárítana egy idő után. Felvitelét, mivel nem kompakt annyira nem szeretem, de inkább bajlódom vele, mert szép, természetes hatású, finom lesz tőle a bőröm folyamatos használattal is, mégis könnyed érzés, nem tömíti el a pórusokat, pedig a rozaceás bőrre pont ez jellemző, szinte mindentől hajlamos erre. Ha lesz készleten újra veszem a sötétebbik árnyalatot, most megpróbálom a világosabbikat is.

Olaplex

Olaplex
2016. október 6.

Fekete hajam volt 15 évig, nyár elején melíroztattam először egy fodrásznál, a mellemig érő hajamat akkor vállig visszavágták. A színét meg se említem inkább. Ez Olaplex nelkül.
Tegnap az egész hajam ki lett szőkítve majd festve a töve és melírozva egy része újra. A szőkítő, a festés és a két hajmosás Olaplex-szel.
Kettő centit kellett vágni...

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott
2016. január 13.

Én leszek a második kivétel, ez az első alumíniummentes dezodor, amitől finom az illatom. Engem nem csíp és én az illatát is szeretem.
Most néztem meg az üveget, akinek nagyon fontos az összetétel, szeretném megjegyezni, hogy a parfüm is három csillagos jelöléssel van ellátva *** from natural essential oil...ez nem piros pötty...nem mindegy...

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2015. november 25.

Megvettem, mert a régi verziót, amiben még hiába parabén volt a tartósítószer, nagyon szerettem. Sajnos nem néztem meg az új tubust... A mostani verzóban a két fajta tartósítószert fekete pöttyel jelölném, nem sárgával...Két hete kentem fel, teljesen lemarta az egész arcom és azóta se gyógyul, már nem tudom mit csináljak...

Uriage Bariésun Önbarnító Spray

Uriage Bariésun Önbarnító Spray
2014. október 22.

Nagyon szép színt ad, ez az első önbarnító, amitől nem gyullad be az arcom sem, most veszem a második flakont, mert sajnos gyorsan fogy. Kézfejnél, lábfejnél ugyanúgy vigyázni kell, mint a többinél.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2014. április 21.

Az első rúzs, ami tartósan a számon marad, nagyon szép színei vannak, valóban matt hatásúak. 10 pontot adnék rá, ha lehetne.

Ilcsi Paprikás Pezsdítő Masszázskrém

Ilcsi Paprikás Pezsdítő Masszázskrém
2014. február 22.

Kozmetikusom, Tündi a tisztító kezelés első lépésében az AHA-s pakolással bekeni az arcomat, gézlapot helyez rá és még ezt keni fölé, így fokozza a pakolás hatását és alig kell nyomkodnia ezek után.

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF30/UVA17

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF30/UVA17
2013. július 28.

A legjobb napozó olaj, amit eddig próbáltam, arcra is kitűnő, nem ragad, nem okoz irritációt, sem mitesszert és pattanást, nagyon véd még akkor is, ha nem kenjünk fürdés után újra magunkat, végre a lábam is le tudott barnulni így. Az arcomra a déli napsütésben használtam és bár sokszor nem kentem magamra sós víz után sem újra, még egy enyhe kis pirosság sem jelentkezett. A 15-ös bronz naptejjel együtt nincs jobb napozószer a piacon. (Nyaralás közben tettem egy kis kitérőt DM-es termékkel, hátha, kár volt...)

Fancy Hidratáló Kéz- és Testápoló Krém (Régi)

Fancy Hidratáló Kéz- és Testápoló Krém (Régi)
2013. július 28.

Eredetileg főleg kézkrém, de én este a szemfesték lemosásához használom vizes vattakoronggal. Ennél jobbat nem találtam még a drága márkák között sem, mindig visszatérek ehhez más szemfestéklemosó után. Most már nem is próbálkozom mással. Gyorsan lehozza a festéket és sose csíp, még akkor sem, ha közvetlenül a szemembe kerül.
Update: most már a kép is egyezik, örülök, hogy más is véleményezte már ezt a krémet, sokáig árválkodtam itt, pedig tényleg sok mindenre jó, ahogy a többiek is írták. Nyaraláskor kiütést kaptam egy DM-es napozószertől, valószínűleg az alkohol annyira kiszárította, hogy 4 nap alatt teljesen lehámlott a bőröm, mivel a szem lemosásához mindig van nálam, arcpakolásként tettem fel, vastagon bekentem még a szemem alatt is, megszáradt, majd lemostam, így 4 nap alatt segített, hogy rendbe jöjjön az arcom.

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2013. május 26.

Kedves lengyel barátnőm nevében pontozom, aki minden nap vasalja a haját. Száraz, obre festett hajára keni hajmosáskor vagy a száraz hajára is. Neki megszűnt a hajtöredezése és nagyon puha a haja, viszont szárazon felkenve a hajtőnél sem okoz zsírosodást, ilyenkor pár percig fénylik, majd teljesen beissza a haja és olyan, mintha nem is kente volna rá, mintha a természetes hajfénye lenne.