GlamiKitty

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2019. május 22.

Brutálisan zsírosodik a hajam, és eddig minden sampon ugyan úgy teljesített ártól, márkától, ígérettől függetlenül. A szőke hajvégeim miatt vettem meg a balzsamjával együtt és sosem gondoltam volna, hogy pont ő lesz az, amivel ki tudom tolni egy nappal a hajmosást! Még csak párszor használtam, de eddig meg vagyok vele teljesen elégedve!

Balea Professional More Blond Balzsam

Balea Professional More Blond Balzsam
2019. május 22.

A hajam vége szőke, és kerestem egy terméket ami nem drága, és nem is lesz kanári sárga a fejem. A samponjával együtt használom, pár használat után eddig tökéletes a színre, viszont nem ápol eléggé, ezért muszáj előtte pakolást feltennem. Az illatát szeretem, több nap után is érződik a hajban.

Drop of Nature Szappan

Drop of Nature Szappan
2019. május 20.

Amióta ezt használom otthon kézmosásra, nem szárad sebesre a kezem.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2019. május 20.

Jól tisztít, nincs utána a száraz, feszülő érzés, kipattogó részek. Nem olcsó, de sokáig elég!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. május 20.

Nagyon szeretem! Amióta használom, nem jöttek elő nagy pattanások, tiszta és egyenletes az arcbőröm. Reggel és este is lemosás után csak ezt kenem fel, eléggé hidratál ahhoz, hogy ne kelljen fölé krém.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. február 5.

Csak pakolásként szoktam használni. Általában hosszabb ideig hagyom rajta, van, hogy éjszakára is. Derékig érő hajam van, de kevés kell belőle és nagyon sokáig elég. Puha és selymes a végeredmény!

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2019. február 5.

Szerettem volna áttérni a natúr vonalra és az itteni vélemények alapján döntöttem ez mellett. Már a sampon végénél járok, semmi extrát nem csinál a hajammal, előtte is ugyan úgy 2 naponta kellett mosnom. Viszont korpásodik tőle a fejbőröm.

Vichy Normaderm Soin Embellisseur Anti-Imperfections Hydratation 24H

Vichy Normaderm Soin Embellisseur Anti-Imperfections Hydratation 24H
2019. február 5.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos az én zsíros bőröm csak még rosszabb lett tőle.

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló
2019. február 5.

Szeretem az illatát, és azt, hogy pillanatok alatt beszívódik. Nekem Ő a tökéletes testápoló! :)