glamoureverything

Regisztráció dátuma: 2012. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

H&M Lip Tint

H&M Lip Tint
2014. március 18.

Nekem 2 szín is van, mindkettő nagyon pigmentált és elég tartósak is. Ajánlom, főleg ennyi pénzért. Remélem kijönnek újabb színekkel is.

Tonymoly Floria Nutra-Energy Miracle Serum

Tonymoly Floria Nutra-Energy Miracle Serum
2014. február 22.

Rendeltem 10 db. mintát, amik egyenként kb. 2 használatra voltak elegek. Az állaga nagyon olajos, fura illattal. Esténként használtam, és nagyon nehezen itta be a bőröm, akármilyen keveset használtam. Reggelre pedig egyáltalán nem volt puha a bőröm, szomjazta a hidratálást. Az illata is furcsa. Szóval nekem nem jött be igazán, nem fogom megrendelni teljes méretben. Az összetevők viszont tényleg szuperek, úgyhogy nagyon sajnálom.

H&M Matt Rúzs (régi)

H&M Matt Rúzs (régi)
2014. február 18.

Nekem a Landinksi árnyalat van meg, ez a legsötétebb lilás-bordó szín. Annak ellenére, hogy matt, elég jól kenhető, nem lesz foltos, mint más márkásabb matt sötét rúzsaim (MAC). 1290 Ft-ért szerintem nagyon jó vétel, a többi árnyalatot is megvenném, ha nem lennének más márkától ilyen színeim.

Lovely Princess Face Press Powder

Lovely Princess Face Press Powder
2014. február 15.

Én nagyon szeretem, ár/érték arányban teljesen jó!

Most ezt a púdert is megnyerhetitek nálam, sok más Lovely termékkel együtt: http://www.youtube.com/watch?v=mNHie-UVbiU

Lovely Snow Dust Körömlakk

Lovely Snow Dust Körömlakk
2014. február 15.

Nekem meg van mind a 3 szín, az ezüst a kedvencem! De mindegyiknek nagyon jó az állaga, gyorsan száradnak, az arany, ezüst 2 rétegben fed, a fehérnek kell a 3.

A YouTube csatornámon megnyerhetitek mind a 3 lakkot, más Lovely termékekkel együtt, nézzetek be: http://www.youtube.com/watch?v=mNHie-UVbiU

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2014. február 15.

Imádom, főleg nyáron, nagyon jól hűsít!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Lemon Drop With SPF15

eos Smooth Sphere Lip Balm - Lemon Drop With SPF15
2014. február 15.

Fura íze van, szerintem az SPF miatt. Nem a legjobb eos ajakápoló.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2014. február 15.

Nagyon szeretem, az egyik kedvencem (4 félém van összesen.)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2012. október 18.

Tényleg egy jó alapozóról van szó, a fedése nagyon szép és nap végéig matton tartotta a bőröm, amit eddig egy alapozóról sem tudtam elmondani. Viszont nagyon szárít sajnos és pár rondaság is kijött a bőrömön egy hét használat után, amiben nem vagyok biztos, hogy ettől de van rá esély. Inkább csak alkalmakra fogom használni, nem mindennap.
A színválaszték pedig tényleg nem jó, nekem a 45 Warm Almond van meg de még ez is elüt kicsit a világos bőrömtől, lehetne világosabb és kevésbé rózsaszín.

Lioele Beyond Solution BB Cream

Lioele Beyond Solution BB Cream
2012. október 11.

Nekem is a kis kiszerelés volt meg, nyáron is picit sötét volt a színe, de a krémmel nagyon meg voltam elégedve.

Bővebben itt írtam róla: http://glamoureverything.blogspot.hu/2012/07/lioele-beyond-solution-bb-krem.html