glilla

Regisztráció dátuma: 2018. március 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. március 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra
2021. május 30.

Ez a sampon egy csoda! :) A seborrheás, viszkető fejbőrömet teljesen helyrehozta, már egy alkalom után,a viszketés is teljesen elmúlt. Ajánlani tudom mindenkinek, nagyon megéri.:)

Farmasi Zen Extension Lash Mascara

Farmasi Zen Extension Lash Mascara
2020. november 10.

Ez az első Farmasi termékem és nagyon meg vagyok elégedve vele. :) Gyönyörű, tartós és hosszú pillákat lehet ezzel a spriállal készíteni.

MAC Studio Finish Korrektor

MAC Studio Finish Korrektor
2020. október 30.

Catrice Camouflage korrektorról váltottam erre a termékre, nem bántam meg. A pattanásokat, bőrhibákat szépen elfedi, szuper, hogy fényvédő is van benne. Mindennapos használat mellett sem fogyott még belőle sok. Pattanásokat nem okoz. :)

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2020. október 30.

Update: Napi használat mellett is több,mint fél évig elég, már harmadjára vettem újra. :) Megéri rá beruházni, nagyon szép a fedése, tartós, nem okoz pattanásokat. Az én világos bőrömre végül az NW15-ös árnyalat lett a befutó.

Hibátlan, eddigi legjobb, amit próbáltam. Szép porcelánbaba bőrt lehet elérni vele.

MAC Mineralize Skinfinish

MAC Mineralize Skinfinish
2020. október 30.

Lightscapade árnyalatban vásároltam meg,mivel olyan highlightert kerestem,amit a mindennapokban, a munkahelyemen is viselni tudok. Ez az árnyalat nagyon szép és visszafogott,nem bántam meg a vásárlást.

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2020. október 21.

Kezdődő pattanásokra szoktam rákenni, nekem bevált, a legtöbbször tényleg szépen lehúzza reggelre.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2020. október 21.

Ez az eddigi legjobb szempillaspirálom, gyakorlatilag műszempilla hatást kelt, de mégsem lesz mű a végeredmény. :) Rengeteg spirált próbáltam már, de ő az igazi.

Holika Holika Smooth Egg Skin Peeling Gel

Holika Holika Smooth Egg Skin Peeling Gel
2020. október 19.

Mintát kaptam ebből a termékből a rendelésem mellé, biztosan meg fogom rendelni teljes kiszerelésben is. Nagyon-nagyon puha lett tőle a bőröm,irritációt nem okozott.

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal
2020. szeptember 8.

Online rendelésem mellé kaptam ajándékba, én csak az arcomra használom ezt a terméket. Nagyon meg vagyok vele elégedve, irritációt nem okozott, a bőröm pedig nagyon puha lesz tőle.

Xiaomi inFace MS Electric Sonic Silicone Facial Cleansing Brush

Xiaomi inFace MS Electric Sonic Silicone Facial Cleansing Brush
2020. szeptember 8.

Aliexpressről rendeltem, kb. 5 ezer forint volt akciósan, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon puha lesz utána az arcom, érződik,hogy nagyon jó minőségű ez a termék. Bátran ajánlom mindenkinek! :)