Glorcika

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Kendő

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Kendő
2019. november 13.

Nekem azért annyira nem vált, mint ahogy áradoztak róla az üzletben, de azért nem is rossz. A lapok borzasztó nagyok és tiszta pocsékolás egy kendőt elhasználni, ezért én is félbe szoktam vágni őket.

Bielenda Green Tea Arclemosó Gél Teafa Olajjal

Bielenda Green Tea Arclemosó Gél Teafa Olajjal
2019. október 17.

Az egyik legjobb arclemosó, amit eddig használtam. Nem szárít, nagyon kellemes érzésű a bőröm használat után. Ha a mostani arclemosóm nem vált volna be, biztosan csak ez a termék lenne, amit vásárolnék.

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Korrigáló Arctonik

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Korrigáló Arctonik
2019. október 17.

Este és reggel is használom, már legalább 4-5 hónapja, elég lassan fogy, ami szuper. A termék is nagyon jó, mattít, de nem szárít. Még nem tudom, hogy újra veszem-e, mert van más márka is amit kiszeretnék próbálni, de ajánlom minden zsíros, kombinált bőrű társamnak.

Bielenda Green Tea Antibakteriális Hatású Szérum

Bielenda Green Tea Antibakteriális Hatású Szérum
2019. október 17.

Nagyon jó kis szérum, de sok változás nem volt az arcomon a terméktől, ezért kap csak 4 *-ot. Újravenni nem fogom.

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. október 17.

Én is a KM Beauty Boxban jutottam hozzá és annyira nagyon jó. Az illata finom, nem tolakodó, sűrű, és nagyon puha, bársonyos maradt utána a bőröm. Nyaralásra is ezt vittem magammal, viszont elég drága termék, ezért nem fogom megvenni a nagyobb kiszerelést.

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém
2019. március 21.

Odáig vagyok a kókuszos dolgokért, ezt is nagyon szeretem, az illatát, a hatását.

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2019. március 21.

Tartós, szexi illat, nagyon szeretem és sokáig elég.

Avon Far Away

Avon Far Away
2019. március 21.

Nagyon tartós, elég tömény, édes, pont nekem való illat, mindig van belőle valamilyen kiszerelésben otthon.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2019. március 21.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom, szép, hosszú pillákat varázsol, bár elég rég nem vettem már meg.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2019. március 21.

Ez volt az első parfüm az Avon-tól ami megvolt és a mai napig nagyon szeretem ezt az illatot.