gloriaaa

Regisztráció dátuma: 2018. október 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. október 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2018. október 25.

Nagy reményeket fűztem hozzá...lehet nem kellett volna. Hidratálni hidratál, nekem még télen is elég volt, de hogy a zsíros/pattanásos bőrrel nem kezd semmit az is biztos.

L'Oreal Paris Bonjour Nudista Skin Tint

L'Oreal Paris Bonjour Nudista Skin Tint
2018. október 25.

Szintén Glamour napokon fél áron jutottam hozza, de még azt is sajnálom utólag. Nem lehet normálisan eldolgozni, morzsolódik, foltos, sehogy sem jó. A fedése is kritikán aluli, bár tisztában vagyok vele mit takar a BB krém kifejezés, de mivel hidratálni nem hidratál legalább fedne...de azt sem. Hatalmas csalódás.

Ilcsi Hajserkentő Tonik

Ilcsi Hajserkentő Tonik
2018. október 25.

Nálunk ő családi csodaszer, majd mindenki használja :D Feltűnően jelennek meg a kis babahajak a ritkább területeken, és valóban gyorsabban nő tőle a haj. Hetente 2-3 alkalommal használom, ami elégnek bizonyul és gazdaságosabb is :)

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez
2018. október 25.

Bőven tudja, amit a drágább vetélytársak, sőt! Jól tisztít, gazdaságos, sokáig elég. Külön plusz pont a hozzá járó lencsetartóért. Csak ezt használom!

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen
2018. október 25.

Bajban vagyok ezzel a termékkel...Nagy márkarajongó vagyok, nincs olyan termékük szerintem amit ki ne próbáltam volna és általában meg is győznek...de ő...isteni az illata az tény, jobban habzik tőle a sampon és valóban, RÖGTÖN hajmosás után mintha könnyedebbnek, frissebbnek érezném a fejbőröm....de ugyan úgy kétnaponta mosom a hajam :( egyelőre 3 csillag, meglátjuk sokkal hosszabb távon mit tud

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid
2018. október 25.

Nyáron meglátogattam egy mesterfodrászt. Bár ne tettem volna....megbeszéltük mennyit fog vágni a hajamból, meg is mutatta hogy 5-7 cm-re gondol...na ebből 15!!!! centi lett....sírva mentem haza. Azóta bármit bevetek, hogy gyorsan és egészségesen nőjön a hajam, Ilcsi hajszesz( amit amúgy bárkinek ajánlok!) stb...és ez a kis csodaszer is a kedvenceim között van. Június óta kenegetem a hajvégeimre, eltelt 5 hónap és 100%-ban egészségesek a hajvégeim. Sosem cserélem le!

Schauma Nature Moments Mediterrán Olívaolaj & Aloe Vera Sampon

Schauma Nature Moments Mediterrán Olívaolaj & Aloe Vera Sampon
2018. október 25.

Borzasztóan zsírosította a hajam. Bőven adtam neki esélyt, de a végére már a napi hajmosás sem volt elég, a nap végére meg tudtam volna marni magam.

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2018. október 25.

Gondolom ez is egy amolyan imádod vagy utálod illat :D Számomra nyerő. Rajongok mindenért, amiben dominál a tubarózsa és a jázmin.

Barnängen Caring Tusfürdő

Barnängen Caring Tusfürdő
2018. október 25.

Lagom=megvettek! Viccet félretéve isteni, nem tolakodó, megnyugtató illat, finom krémes állag. Újravevős!

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2018. október 25.

Imádom! Sima a szemkörnyékem, csökkentette a frusztráló duzzanatot, csodaszer. Emellett gazdaságos kiszerelés, vegán...más nem is kell :)