gmaresz

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2024. június 11.

Nagyon szuper ez a lemosó. Illatmentes, nem irritál, nem csípi a szemet, nem szárít, nagyon jól tisztít. Alapdarab. A tini lányom is ezt használja.

EVY Technology Self Tan Mousse

EVY Technology Self Tan Mousse
2024. június 11.

Nagyon jók az összetevői. Világos, de picit kreolos bőröm van. 24 órával előtte hámlasztottam, és testápolóztam is, ahogy a leírásban ajánlják.Az első használat nem hozott nagyon látványos változást, de már az pozitív, hogy tényleg nagyon egyenletes, sehol nem foltos a hatás. Sajnos az arcom viszont érezhetően sárgás lett. Reménykedem, hogy legalább nem foltosan fog kopni. Egyszerű a használata, én kesztyűvel vittem fel mindenhova, habár néhol azért tanakodtam, hogy elég-e, vagy épp sok lesz-e, mivel szinte azonnal eltűnik a bőrön, nem látni hogy hova mennyit kentem már fel. A ruhát tényleg nem fogja meg, ami nagyon jó, viszont alig tudtam kivárni az ajánlás szerinti 6-8 órát, hogy ne zuhanyozzak le, mert szerintem sajnos igenis ennél a terméknél is érezni a tipikus önbarnító szagot, mégpedig az idő előrehaladtával egyre intenzívebben. Sőt, sajnos fürdés után sem teljesen tűnik el, de az már lehet, hogy pszichés. :-)
A hidratáló hatást picit túlzásnak érzem a leírásban, viszont az tény, hogy ez nem szárította úgy ki a bőröm, mint más önbarnító termékek. 4 és 5 csillag között vacillálok, megkapja az 5 csillagot, mert eddig talán tényleg ez a legjobb önbarnító, amit próbáltam, de ha foltosan fog kopni, akkor lehet, hogy később lepontozom 4 csillagra.

Nivea Kids Sparkle Berry Tusfürdő és Sampon

Nivea Kids Sparkle Berry Tusfürdő és Sampon
2021. január 23.

Nagyon jó kis termék, szép összetevőkkel. Finom illata van, érdekes, mert magamon nem szeretem az illatát, de a kislányomon igen. Neki hajra is ezt használjuk, nekünk bevált.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2019. november 16.

Mindig magamnál hordom, nagyon szeretem, Illata kellemes, nem hagy ragacsos érzetet.

BradoLife Fertőtlenítő Folyékony Szappan

BradoLife Fertőtlenítő Folyékony Szappan
2019. november 16.

Az irodában tették ki a mosdóban a megfázásos időszakban. Kellemes illatú, de szerintem nagyon szárít.

Baba Antibakteriális Hatású Folyékony Szappan Teafaolajjal

Baba Antibakteriális Hatású Folyékony Szappan Teafaolajjal
2019. november 16.

Szuper az illata, nagyon szeretem, kedvenc kézmosóm, habosítós adagolóban használjuk vízzel higítva, így nem szárít. mindig az utántöltőt veszem, az nagyobb kiszerelés, jobban megéri.

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal
2019. november 16.

Nagyon jó kis sampon, szolid illata van, nagy kiszerelés, könnyű lemosni.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. november 16.

Az első flakon hamarosan elfogy, már beszereztem a másodikat. Nagyon jó kis arclemosó. Szeretem, kellemes az illata.

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő
2019. november 16.

Már a második flakonnal használjuk ketten a kislányommal. Biztos van ennél sokkal jobb mosakodó is, néha úgy érzem, mintha szárítana, de ez nem mindig jelentkezik. Egyelőre még adunk neki esélyt. Az illata nagyon kellemes.

Alverde Nutri-Care Sampon Bio-Mandula Bio-Argán

Alverde Nutri-Care Sampon Bio-Mandula Bio-Argán
2018. december 30.

Utazáshoz vettem meg a kis kiszerelést, és kellemes csalódás volt, így azóta megvettem a nagy kiszerelést is, és Bioderma samponom előtt használom.