GNóri

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Teafaolajos Lábkrém

Balea Teafaolajos Lábkrém
2015. január 9.

Az én extra száraz bőrömet csak átlagosan hidratálja, de nem is a hidratálásért vettem meg. A teafaolajat imádom, el sem tudom mondani, mennyire jó érzés egy hosszú nap után ezzel bekenni a lábam :)

Balea Med 5% Urea 2 in 1 Dusche+Shampoo

Balea Med 5% Urea 2 in 1 Dusche+Shampoo
2015. január 9.

Tusfürdőként használom. Az én bőrömön nem tesznek csodát a száraz bőrre való tusfürdők, így ettől sem vártam nagy eredményt. Korrekt termék, kellemes tisztaságillattal, kicsit nehezebb, sűrűbb textúrával, amit én télen nagyon szeretek. Ennyi pénzért teljesen jó:)

Isana Deo Stick Sensitive (régi)

Isana Deo Stick Sensitive (régi)
2015. január 9.

Még szerencse, hogy olcsó volt. Borzalom, olyan kemény, hogy csak tépi a bőröm, amikor próbálom kenni. Cserébe nem használ semmit:D

Avon Advance Techiques Hajdúsító Spray Vékony Szálú Hajra

Avon Advance Techiques Hajdúsító Spray Vékony Szálú Hajra
2015. január 9.

Eleinte nekem nagyon bevált, látványosan dúsította a hajam. Ezen fellelkesülve rendeltem még egy üveggel, de a hajam hozzászokott, és már semmit nem dúsít, csak zsírosít.

Avon Advance Techiques Hajdúsító És Hajtőemelő Tonik

Avon Advance Techiques Hajdúsító És Hajtőemelő Tonik

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2015. január 9.

A radírt akartam megvenni, de elnéztem, és véletlenül ezt a lemosót vettem meg helyette. Sajnos számomra pénzkidobás volt, nem szedte le teljesen az alapozót, és szárította a bőrömet. Az illata nagyon kellemes, tényleg frissítő, de csak ezért nem tartok meg kozmetikumot, úgyhogy továbbadtam.

Missha The Style Korrektor Szemkörnyékre

Missha The Style Korrektor Szemkörnyékre
2015. január 9.

Elégedett vagyok vele, talán az eddigi legjobb korrektor, amit használtam. Sűrű, jól fed, még a nap végére is a helyén van, és egy kicsi kis pötty is elég belőle.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2015. január 9.

Szerettem volna leváltani az alapozót, valami könnyebbre, természetesebbre, így megvettem ezt a BB krémet. Sok jó véleményt olvastam róla, így eléggé meglepett, amit az én arcomon produkált.
Felkenéskor meglepően szürkés az arcomon, aztán teljesen jól idomul a bőrszínemhez. Erősen fed, majdnem mint egy alapozó, de annál természetesebb. Ezek a pozitív tulajdonságai vannak, de rajtam csak max. fél óráig. Utána foltokban lejön az arcomról, és olyan fénylős lesz, mintha izzadna az arcom. Szóval nekem muszáj púderrel fixálni, viszont akkor meg semmivel sem könnyebb és természetesebb az alapozónál..Nem hiszem, hogy újra veszem.

Avon Planet Spa Turkish Thermal Baths Rhassoul Agyagos Arcmaszk

Avon Planet Spa Turkish Thermal Baths Rhassoul Agyagos Arcmaszk
2015. január 9.

Az egyetlen avonos termék, ami megtalálható a fürdőszobámban. Már nem is tudom, hányadikat használom, nagyon szeretem. Nagyon jól tisztít, a nagyobb, gyulladt pattikra is jó hatással van: lecsillapítja, kinyomhatóvá teszi. Viszont kb. csak kéthetente használom, mivel száraz a bőröm, és ez a maszk sajnos tovább szárítja.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2015. január 8.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Kicsit szkeptikus voltam, mivel próbáltam már korábban a hair-clinicet és a revalidot is, de semmit sem használtak. Alapvetően a hajam kinézetére ez sincs hatással, nem lett erősebb, fényesebb, szebb a hajam, viszont a hajhullásom meglepően csökkent. Emellett, nem tudom, hogy ennek a hatása-e, de dúsabb lett a szemöldököm, és hosszabb a szempillám:D Összefoglalva elégedett vagyok vele, biztos újraveszem.