GNóri

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Swiss-O-Par Argánolajos Sampon

Swiss-O-Par Argánolajos Sampon
2015. január 8.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom. Jó döntés volt, isteni az illata, puha, fényes lett tőle a hajam:) Nem csodaszer, de az árát megéri.

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál
2015. január 8.

Kb. 10 éve használok szempillaspirált, így már jó néhány márkát kipróbáltam. Ez a szempillaspirál benne van a top 5-ben, egy éve csak ezt veszem. Szép fekete, dúsít, hosszabbít, nem lesz tőle összeragadt, csomós a pillám, ár-érték arányban nincs jobb. Általában több spirálom van itthon, és összehasonlításként, ez a szemfesték rajtam jobban funkcionált, mint a drágább, nagyobb nevű társai.

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2015. január 8.

Évek óta ezt az alapozót használom. Kipróbáltam már sokfélét, olcsóbb és drágább árkategóriában is, de mindig visszatérek ehhez. Az én arcomon ennek a legjobb a fedése, tartós, és nem fénylik tőle a fejem. A hátránya, hogy a nap végére hajlamos összecsomósodni az arcon, és tényleg elég szegényes a színválaszték. Még a legvilágosabb is sötét, narancssárgás, így sajnos muszáj más, világosabb alapozóval összekeverve használnom.

Yves Rocher Nutritive Végétal Kiszáradást Gátló Arclemosó Zselé

Yves Rocher Nutritive Végétal Kiszáradást Gátló Arclemosó Zselé
2015. január 8.

Igaz már nem használom, de nagyon szeretem:) A tonikjával és nappali arckrémjével együtt használtam, az én bőrömön nagyon jól működtek, szuperül hidratáltak..aztán sajnos hozzászokott a bőröm, és leváltottam. Imádom az illatát is:)

Yves Rocher Nutritive Vegetal Bársonyos Tonik

Yves Rocher Nutritive Vegetal Bársonyos Tonik
2015. január 8.

Igaz már nem használom, de nagyon szeretem:) Az arclemosójával és nappali arckrémjével együtt használtam, az én bőrömön nagyon jól működtek, szuperül hidratáltak..aztán sajnos hozzászokott a bőröm, és leváltottam. Imádom az illatát is:)

Yves Rocher Nutritive Végétal 24 Órás Kényelmes Tápláló Arckrém

Yves Rocher Nutritive Végétal 24 Órás Kényelmes Tápláló Arckrém
2015. január 8.

Igaz már nem használom, de az egyik kedvenc arckrémem:) Két éve használtam, ez volt az első arckrém, amivel meg voltam elégedve. A tonikjával és az arclemosójával együtt használtam, az én bőrömön nagyon jól működtek, szuperül hidratáltak..aztán sajnos hozzászokott a bőröm, és leváltottam. Imádom az illatát is:)

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2015. január 8.

Múlthéten náthás voltam, és a sok orrfújástól nagyon kirepedezett, sebes lett az orrom alatti bőr. Nagyon fájt, kenegettem shea vajjal, mandulaolajos krémmel, de semmi nem használt. A krémmániás pozitív vélemények hatására vettem meg ezt az ajakbalzsamot, ráadásul pont le volt akciózva. Reggel és este bekentem vele a a kirepedezett sebet, másnapra nyoma sem volt! A pirosság és a kirepedezett bőr is megszűnt, el sem hittem. Engem ez teljesen meggyőzött, ajakbalzsamként is nagyon hatásos, és nekem még az illata is tetszik.

Yves Rocher Dúsító Sampon

Yves Rocher Dúsító Sampon
2015. január 8.

Samponoknál nekem ez volt az egyik legnagyobb csalódás. Többször próbálkoztam vele, hátha csak a "hajamnak volt rossz napja", de mindig borzalmas volt a végeredmény. A hajam borzasztóan száraz, szálkás, fonalszerű lett, ráadásul dús helyett lapos volt, és mindig úgy éreztem, hogy zsíros maradt a hajam. Repült a kukába sajnos.

Benton Arclemosó Hab

Benton Arclemosó Hab
2015. január 8.

Egyelőre teljesen elégedett vagyok vele. Meglepődtem a szappanos illatán, de ezen kívül csak jót tudok róla mondani. Nagyon jól, már-már csikorgósra tisztít:) Valóban hidratál, nem húzódik arcmosás után a bőröm, és nagyon gazdaságos, elég egy fél borsószemnyi adag és jól felhabzik. (plusz az is tetszik, hogy nagyon szép, fehér gyöngyházfényű a hab:D)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2015. január 8.

Annyira nyár...imádom ezt használni ha meleg van:)) olcsó, nem is csinál semmit a bőrömmel, az illata fürdés után alig érezhető, de mégis szeretem.