goczolodi

Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2019. május 22.

A Clinique Age Defence BB krémet váltottam le erre a termékre, mert attól borzasztóan pattanásos lettem, pedig amúgy tökéletes volt a színe, de nem bírta a bőröm.Ezt a színezett krémet viszont nagyon megkedveltem, mert könnyen eloszlik a bőrömön, szép egységes összképet ad. Púderrel fixálva egész nap kitart, és nem tömíti el a pórusaimat, sőt mióta ezt használom, nem is nagyon voltak pattanásaim. Nekem a színe is idomul a bőrszínemhez, szóval ez most nagy kedvencem.

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 11.

A trnd-től kaptam tesztelésre ezt a terméket.
Nagyon tetszik, sokkal simább, puhább az arcom, mióta használom. Még hidratáló krémet sem kenek fölé, és mégis üde arccal ébredek reggel.
Ami a legfontosabb, hogy mióta használom, egyszer sem jött ki pattanás az arcomon, pedig nagyon hajlamos vagyok rá.
Az árát kicsit soknak tartom, de ha elfogy, lehet, hogy beruházok a következő flakonra.

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém
2016. január 27.
(!)

Kémmánián nyertem tesztelésre, hatalmas köszönet érte!
Soha nem gondoltam volna, hogy egy drágább krém tényleg jobb, de nagyon pozitívan csalódtam.
Száraz a bőröm, és már a szemem körül kezdenek előjönni a kisebb ráncok, ugyanakkor sokszor jelennek meg pattanások, mitesszerek.
Ezt a krémet viszont nagyon jól tolerálja az arcom, felkenés után pihe-puha lesz a bőröm, jól felszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Ahogy a neve is mutatja, nyugtatja, táplálja a bőrt, az illata pedig fantasztikusan finom púderes, de nem zavaró. Tényleg komfortos érzést nyújt, télen abszolút erre van szüksége a bőrömnek.
Szóval nagyon megszerettem ezt a krémet. Sajnos az ára elég borsos, de nem kizárt, hogy fogok még venni magamnak.

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2015. augusztus 8.

Nagyon jó kis arclemosó, már két tubust elhasználtam. Szereti a bőröm, szépen leszedi a sminket, nem szárít (legalábbis nekem) és friss érzetű lesz a használata után az arcom.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. augusztus 8.

Hát, a mi találkozásunkból sem lett szerelem! :( Jóban vagyunk, de nem az igazi.
Nekem is sok festéket vesz fel a kefe, és így összeragasztja a pillákat, ezért használat előtt áttörlöm a keféjét egy papírtörlőn. Az én rövid pilláimat egy rétegben csak befesti, a második réteg után viszont már hosszabbítja és dúsítja a szempillámat. Amúgy elég tartós, nem pereg le és könnyen lemosható. Ár érték arányban nem rossz, elhasználom, de nem lett kedvenc.

Lavozon Sonnen Spray Transparent SPF30

Lavozon Sonnen Spray Transparent SPF30
2015. július 19.

Én a vízállóságával vitatkoznék, de amúgy tényleg nagyon jó naptej. Nem égtem le, és kellemes érzés volt rajtam, végre nem az a ragacsos tapintás a bőrön. Ja és az ára, nagyon baráti. Jár az 5 csillag.

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras
2015. július 7.

Régóta nem használtam már Balea tusfürdőt, ezt is csak azért vettem meg, mert megszagoltam a DM-ben és megtetszett a finom málnás illata.
Inkább a málna érződik, a citromfű csak ad neki valami üdítőbb, frissebb karaktert.
Szóval egészen megszerettem, kellemes vele tusolni, és most nyáron nem érzem, hogy szárítana.

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2014. december 31.

A Perfect Mousse-ról váltottam erre a festékre, mégpedig a Csokoládés karamellbarna árnyalatot vettem meg. Vastagszálú, váll alá érő hajamra 2 doboz kellett, és már kicsit el vagyok szokva ettől a "hagyományos" ecsetes hajfestéstől, de sikerült egyenletesre befesteni. A színe ugyan még csak köszönő viszonyban sincs a dobozon lévővel, mert jóval sötétebb, de egy igazán kellemes melegfényű csokoládébarna árnyalat lett, ami néhány mosás után világosodik egy kicsit.
Negatívumként én is a balzsam hiányát jelölném meg, és az eléggé intenzív ammóniaszagot. A pakolást végül egy Tony&Guy mélyregeneráló pakolással megoldottam, és így nagyon puha lett a hajam. Azért azon még gondolkodom, hogy újra veszem-e, vagy kipróbálok másikat.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2014. december 31.

Körülbelül másfél évig használtam a 668-as Mogyoró árnyalatot. Vastagszálú, váll alá érő hajamra is elég volt egy doboz, és az állagának köszönhetően egyedül is sikerült a hajfestés. A színe majdnem ugyanolyan, mint a dobozon, de nekem volt egy kis vöröses árnyalata, amit nem bántam, de a végén már meguntam, és váltottam egy másik hajfestékre.
Negatívumként viszont kiemelném, hogy a néhány ősz hajszálamat, bizony nem fogta be.

Avon Naturals Herbal Kasvirág és Fehér Tea Revitalizáló Arckrém

Avon Naturals Herbal Kasvirág és Fehér Tea Revitalizáló Arckrém
2014. december 31.

Update: Egy ideig nem használtam, valamikor ősszel újra vettem, de már nem volt olyan jó a bőrömnek. Nem szívódott be rendesen és hagyott egy fullasztó réteget az arcomon. Kellemetlen érzés viselni, és nem is hidratált eléggé. Azt hiszem többet nem veszem meg.

Már jó ideje keresem a tökéletes arckrémet, és álmomban sem gondoltam volna, hogy erre a krémre esik a választásom. Lapozgattam egy Avon katalógust, és ez szimpatikusnak tűnt, az ára meg nevetségesen olcsó. Rendeltem egyet, és kipróbáltam.
Könnyű, vizes krém, gyorsan beszívódik, hidratál, és selymesen puha lesz a bőröm. Nem tömíti el a pórusokat, nem irritál és nem okoz pattanásokat. Néhány használat után a vízhiány okozta ráncocskákat feltöltötte és kisimította a bőrömet. Egyenlőre nem cserélném le semmi másra, most rendeltem még két dobozzal, remélem hosszú távon sem okoz csalódást.