godori

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2014. február 8.

Végre egy hidratáló ami valóban hosszútávon mattit nem csak 1-2 óráig. Könnyen beszívódik, nem ragad és jól lehet rá sminkelni. Szuper termék. Negatívuma a kicsi kiszerelés és az ára.

Catrice Prime and Fine Anti-Red Base

Catrice Prime and Fine Anti-Red Base
2014. február 8.

Nem lenne rossz termék, ha a csillámokat kihagyták volna belőle, így viszont használhatatlan. Komolyan nem értem,hogy minek kellett bele. :(

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő (régi)

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő (régi)
2014. február 6.

Finom illat, amit fürdés után még egy ideig érzek is a bőrömön. Nem szárít és nem is hidratál, viszont baromi olcsó.

Aveo Tusfürdő Bodza és Gránátalma

Aveo Tusfürdő Bodza és Gránátalma
2014. február 6.

Az illata tetszik de sokat kell belőle használni,hogy a bőrömön is érezzem legalább egy kicsit. Nem szárít, de nem is hidratál, igaz ennyi pénzért ne várjunk csodát.

Ombia BB Krém 7in1

Ombia BB Krém 7in1
2014. január 23.

Bár már egy jó ideje nem lehet kapni, azért leírom a véleményem most, hogy előkerült a fiók mélyéről. A két árnyalat közül a világosabbat vettem meg anno kiárusítva 1000ft-ért, de ez is túl sötét volt pedig nincs is nagyon fehér bőröm. A fedése és a folyós állaga inkább színezett hidratálóra emlékeztet. Púder mindenképp kell fölé, mert nagyon hamar átfényesedik. Két pontot kap, de valószínű előbb fog megromlani, mint hogy elhasználjam.

Aden BB Cream

Aden BB Cream
2014. január 23.

Csalódás. Még a legvilágosabb is túl sötét így télen, pedig nem vagyok egy hófehérke. A fedése hétköznapra elmenne, viszont púder mindenképpen kell rá. Az ára 6-700ft szóval nem nagy érvágás, talán nyárra jó lesz.

Essence Nail Art Stampy Polish

Essence Nail Art Stampy Polish
2014. január 17.

A fehér volt meg, de elég gyorsan beszáradt. Minőségével és az árával nincs problémám. A szín választékot azonban kicsit bővíthetnék.

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet
2014. január 17.

Régebben azt gondoltam, hogy én vagyok baromi béna hozzá. Aztán a kaparót lecseréltem a régi személyimre és apukám szerzett nekem nyomdázós gumit a túlkemény bélyegző párna helyett. Kiderült, hogy a termék béna.
Az sablonokat szeretem, bár a külön vettnél jártam úgy, hogy nem akart működni és elsüllyesztettem a fiók mélyére vagy fél évre aztán mikor előkerült kiderült, hogy volt rajta még egy nagyon vékony fólia. Olvastam többet is küszködnek hasonló problémával, szóval érdemes jól megnézni nem maradt e rajta egy fólia réteg.
Összeségében 3 pontot kap de csak az olcsó és könnyen beszerezhető sablonok miatt.

Essence Smokey Eyes Set (régi)

Essence Smokey Eyes Set (régi)
2014. január 17.

Újsághoz adták ajándékba magamtól nem venném meg. A krémes rész használhatatlan, se alapként se tusként nem jó, a por még elmegy de igazán azt se szeretem használni.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. január 17.

Nem volt rossz termék, azonban mikor elfogyott az első hajmosás után már újra száraz fénytelen volt a hajam. Mintha csak egy réteg lett volna rajta és magát a hajszálakat nem ápolta volna. Nem venném újra, inkább veszek tiszta argán olajat, mert nem sokkal kerül többe.