godori

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera
2013. december 26.

Ez a termék nálam egyetlen dologra jó, ecset mosásra. A fejbőrömet kiszárította, a hajam pedig sokkal gyorsabban zsírosodott tőle.

Lovely Snow Dust Körömlakk

Lovely Snow Dust Körömlakk
2013. december 22.

Az ezüst és az arany van meg. A fedésük két rétegben tökéletes, nagyon gyorsan száradnak és az áruk is jó. Az egyetlen amibe beletudnék kötni az a tartósság, lehetséges, hogy az ünnep előtti nagytakarítás miatt, de már két nap után látszott egy kis kopás.

Bvlgari Omnia Green Jade

Bvlgari Omnia Green Jade
2013. december 19.

A müllerben próbáltam ki pár napja. Az illatát imádom viszont rajtam egyáltalán nem tartós, így végül nem őt rendeltem meg. Kora délután fújtam a csuklómra, de mire késő délután hazaértem már nem éreztem belőle semmit. Mivel látom sokan vannak akiknek nincs ilyen problémájuk vele, nem akarom nagyon lepontozni.

Adidas Natural Vitality Testpermet

Adidas Natural Vitality Testpermet
2013. december 18.

Az illata nagyon tetszik, viszont rajtam egyáltalán nem tartós 1-2 óra után már nyoma sincs.

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2013. december 18.

A hidratálása elég jó viszont az illatával nem vagyok kibékülve. A tubusban még kis szolidnak éreztem, de a bőrömön sokkal jobban érződik és zavaró.

Ombia Eye Make-Up Remover Sensitive

Ombia Eye Make-Up Remover Sensitive
2013. december 18.

Meglepően jó kis cucc. Sürgősen kellett egy új sminklemosó és az Aldi volt a legközelebb, ezért ő jött haza velem. Az ára nagyon baráti, fele annyiba kerül mint egy Garnier vagy egy L'oreal. A termék pedig hatékony, nem csípi a szemem, nem irritálja vagy szárítja a bőrt és nem hagy maga után semmilyen fura olajos réteget sem. Megérdemli az 5 csillagot.
Update: A tartósabb szemhéjtusokkal nem igazán tud mit kezdeni, inkább csak elmaszatolja mint leszedné.

Nivea Pure & Natural Arctisztító Tej

Nivea Pure & Natural Arctisztító Tej
2013. december 18.

Az eddigi legjobb arctisztítóm a drogériás natúr vonalról. Tökéletesen tisztítja a bőrt, lehozza a BB krémet és az alapozót is. Egyetlen hátránya hogy kissé szárít a benne lévő alkohol miatt. Szemsminkre nem próbáltam így arról nem tudok nyilatkozni.

Vape Derm&Dress Soft Bőrre és Ruhára Fújható Szúnyogriasztó Aeroszol

Vape Derm&Dress Soft Bőrre és Ruhára Fújható Szúnyogriasztó Aeroszol
2013. november 12.

Nekem nem vált be. A használata után is rendesen össze csíptek nyáron a szúnyogok.

OPI Rapidry Fedőlakk

OPI Rapidry Fedőlakk
2013. november 6.

Ajándékba kaptam egy alaplakkal együtt, magamtól nem adnék ki egy körömlakkért ennyi pénzt. Az ára 3-4000ft körül van, ehhez képest sajnos vannak hibái is. Szeretem benne, hogy még késő esti lakkozás után sem ébredek reggel párna nyomos körmökkel, illetve hogy tartósabbá teszi a manikűrt. Hibája, hogy felkenéskor kissé feloldja az alsó már száraz réteget,emiatt a többszínű vagy mintás köröm festéshez nem jó.

Mexx Pure Woman

Mexx Pure Woman
2013. november 6.

Imádom az illatát, de sajnos nem tartós és az ára is sok ahhoz képest, hogy csak egy EDT.