godori

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

OPI Original Nail Envy Természetes Körömerősítő

OPI Original Nail Envy Természetes Körömerősítő
2013. november 5.

Ajándékba kaptam ezt az alaplakkot, magamtól sose vettem volna ilyen drágát. Két hónapja használom, de ez idő alatt nem tapasztaltam sem azt hogy ne töredeznének a körmeim sem azt hogy gyorsabban nőnének. Alaplakként nem rossz de lényegesen olcsóbban is találni hasonlóan jót.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2013. október 15.

Egy sötét és egy világosabb színem is van a márkától. A száradási idejük átlagos és két rétegben mindkettő szépen fed, de sajnos 1-2 napnál többet nem bír ki. Ennyi pénzért már lehet tartósabb lakkokat is venni ezért tőlem csak 3 csillagot kap.

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2013. október 15.

A 25- ös számú fehéret vettem meg, de sajnos ez is mint a legtöbb fehér lakk csak 3 rétegben fed rendesen. Egyébként az ára nagyon baráti és száradási ideje se húzós.

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2013. október 3.

Tavaly télen vettem akciósan kettőt is, egy bogyó színt és egy bronzot majd nem rég barátnőmtől kaptam egy narancs színt. Mind a három jól fed két rétegben, a száradásuk átlagosnak mondható, a tartósságuk pedig 3-4 nap fedő és alaplakkal.
Amivel nem vagyok kibékülve az az áruk, nálam 1000ft a határ amit kifizetek egy lakkért ez pedig teljes áron 1700ft. Vannak hasonló minőségű lakkjaim 8-900ft ért is pl.: catrice. Ha lehetne 3,5 pontot adnék neki, de mivel nem lehet 3-at kap.

Balea Teafaolajos Lábkrém

Balea Teafaolajos Lábkrém
2013. október 3.

A teafaolaj tartalma és az ára miatt vettem meg még nyáron. Azt kell mondjam nem rossz kis termék bár csodát ne várjunk tőle. Az illata tényleg elég erőteljes, de egy teafaolajos terméknél erre számítani lehetett. Ami picit zavaró lehet benne a beszívódás lassúsága. Végül is ha 5 csillagot nem is de a négyet mindenképp megérdemli.

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal
2013. október 3.

Olcsóbb mint a drogériás márkák de ugyanazt tudja.

Coastal Scents Classic Blender Crease Natural Ecset

Coastal Scents Classic Blender Crease Natural Ecset
2013. október 3.

Róla is csak ugyanazt tudom elmondani mint a másik coastal scent ecsetemről jó minőség, jó áron. Az egyetlen dolog vele kapcsolatban amibe bele tudok kötni az az , hogy csak neten rendelhető és így ugye jön még az árra szállítási költség is, de ezért nem vonnék le pontot.

Coastal Scents Classic Shadow Angle Natural

Coastal Scents Classic Shadow Angle Natural
2013. október 3.

Nagyon jó minőségű, mióta megvan az essence ecseteimhez hozzá sem nyúlók. Az ára 890ft ami szerintem baromi olcsó egy ilyen jó ecsetért. Már fél éve megvan de semmi baja pedig elég gyakran mosom és naponta használom.

Garnier Ultra Doux Dúsító Balzsam Sörélesztő és Gránátalma

Garnier Ultra Doux Dúsító Balzsam Sörélesztő és Gránátalma
2013. október 2.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, de nekem nem jött be. Olyan mintha nem is kentem volna semmit a hajamra, semmi plusz hidratálás, semmi könnyebb kifésülés.

Essence Colour Arts Eye Base

Essence Colour Arts Eye Base
2013. szeptember 20.

Annyira szerettem volna szeretni ezt a terméket, de egyszerűen nem megy. Az artdeco alapom helyett kerestem olcsóbb alternatívát a müllerben és végül emellett döntöttem, bárcsak ne tettem volna. Az egy dolog,hogy az átlagnál lassabban szárad, de hogy 1-2 óra csak a tartóssága na az már gáz. Sajnálom mert az ára mellett, a szín élénkítése és tubusa is tetszik. Adok neki két csillagot mert egy kevésbé olajos szemhéjon valószínű jobban teljesítene.