godori

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aveo Lemongras Tusolózselé

Aveo Lemongras Tusolózselé
2013. szeptember 20.

Olcsó, finom az illata és a szárító hatást se tapasztaltam. Egynek jó.

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2013. szeptember 20.

A vízállósága miatt vettem meg és nagy kedvencemmé lett. Egész nap tart de este azért sminklemosóval szépen lejön. Lehet hogy nem dúsít annyira mint a nem vízálló párja de hétköznapokra nekem tökéletes.

Catrice spectaculART Ultimate Körömlakk

Catrice spectaculART Ultimate Körömlakk
2013. szeptember 12.

A Holi Hai van meg nekem is. Minősége ugyanolyan mint a többi catrice lakkomnak vagyis gyorsan szárad, szép a színe, jó a fedése, a tartóssága pedig 2-3 nap alap és fedőlakkal.

Catrice Neo Geisha Lip And Cheek Colour

Catrice Neo Geisha Lip And Cheek Colour
2013. szeptember 12.

Sajnos a világosat vettem meg. A számon borzalmasan mutat teljesen elszínteleníti. Pirosítóként elmegy a színe de az eloszlatásával még gondjaim vannak ezért ritkán használom. Nekem nagyon nem érte meg teljes áron megvenni, de mivel a másik két sötétebb szín ettől még lehet jó ezért két csillagot adok neki.

Catrice Intensif´eye Wet & Dry Szemhéjpúder

Catrice Intensif´eye Wet & Dry Szemhéjpúder
2013. szeptember 12.

A kiárusításon vettem kettőt és nem bántam meg. A színe szép intenzív és alappal egész nap a helyén marad. Az ára kb. 6-700ft volt ennyiért nagyon megérte.

Elseve 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Balzsam

Elseve 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Balzsam
2013. július 11.

Szépen tisztít de a korpát nem szünteti meg vagy csökkenti.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. július 11.

Az eddigi legjobb drogériás korrektor a szemem alatti karikákra, ráadásul az ára is baráti. Megérdemli az 5 csillagot.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2013. július 11.

Tartósság szempontjából eléggé gyengén teljesített nálam kb 3-4 órát bír ki, míg az olcsóbb essence krémes szemfesték simán fenn maradt estig. Az állaga és színe rendben van de a tartósság és az ár miatt tőlem csak 3 csillagot kap.

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték
2013. július 11.

Az artdeco alappal együtt használva a legtartósabb krémes szemfestékem lett. Könnyen eldolgozható és a színe is kellően intenzív szóval megérdemli az 5 csillagot.

Essence Colour3 Körömlakk

Essence Colour3 Körömlakk
2013. május 27.

A kiszerelés nekem se tetszik és a száradása is kissé lassúnak tűnt, de a színe tényleg szép és az ára is baráti volt így kiárusítva szóval 4 csillag.