godori

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
2012. július 2.

Két szín van meg. Mindkettő erősen porzik de pigmentáltságuk elég jó, az áruk is baráti és alappal sokáig fenn is maradnak

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval
2012. július 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Nem csak olcsó de hatásos is

Catrice Revoltaire Velvet Matt Lip Colour Rúzs

Catrice Revoltaire Velvet Matt Lip Colour Rúzs
2012. július 2.

A nude alarm-ot vettem meg a kollekció kiárusításakor, de rá kellett jönnöm hogy nude rúzsok nem nekem valók, azonban a rúzs állagával, tartósságával, csomagolásával és árával teljesen meg vagyok elégedve.

Catrice Revoltaire Körömlakk

Catrice Revoltaire Körömlakk
2012. május 17.

A zöldet birtoklom jelenleg de a lilát is nagyon szeretném még. Két rétegben szuperül fed és nem csíkoz. Az vastagabb ecsete pedig nagyon jó ( sokkal kevésbé kentem össze a bőröm mint általában :D ). A kopásáról még nem tudok nyilatkozni mert pár órája kentem fel, de eddig nálam 5-ös .

NYC In a New York Color Minute Körömlakk

NYC In a New York Color Minute Körömlakk
2012. április 19.

Újabb és újabb esélyt adok ennek lakknak(Prince Street van meg)de hiába. Próbáltam már legalább három féle fedőlakkot is hozzá de semmi.
Egyszerűen használhatatlan, még két rétegben is csíkoz és fél nap után már kopik le.
A márka másik fajta lakkját nagyon szeretem de ilyet biztos nem veszek még egyszer

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2012. április 19.

Fél nap után már elkezd lekopni, az állaga miatt nehéz vele szépen dolgozni, én 500 ftért vettem, ilyen minőségű lakkot 200-300 ftért is lehet kapni tuti nem veszem újra
Update: a kezdeti kudarcok után mostanában egészen össze barátkoztunk, hála a catrice fedőlakknak amivel 3-4 napot simán kibír, úgy hogy vissza kap két csillagot

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2012. április 19.

Nekem egy paszteles kék árnyalat van meg.Két rétegben szépen fed és olcsó de ő sem bír 2-3 napnál többet még fedőlakkal se.
Ja és nekem túl nagy a mennyiség ,úgy hogy valószínűleg előbb fog beszáradni mint elfogyni

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon
2012. április 13.

Sokan dicsérték nekem a kallos termékeket ezért gondoltam kipróbálom, de csalódtam benne . Elsőre nem habzik igazán, a korpásodást hónapok alatt sem szüntette meg és nem is javított rajta. A tisztító hatásával nincs bajom de többet vártam tőle ezért hármas

Avon Bond Girl 007

Avon Bond Girl 007
2012. április 13.

nagyon szerettem!

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2012. április 3.

Nagyon jó! Nincs túl sok tapasztalatom a tusokkal de vele már elsőre sikerült szép vonalat húzni