GoldaN

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex
2019. május 20.

drága, nehezen szívódik és igazából semmit sem vettem észre egy hónap használat után.. Az biztos, hogy kevés kell belőle, az iszonyat nehéz felszívódás miatt, de így is "sokáig érzem, hogy ott van".

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. május 2.

Ez tenyleg egy csodaszer!
Egy mintahoz sikerult hozzajutnom, talan 7 milis, de eleg sokaig kitart nem kell belole sok.
Mostanaban atlagban napi 4 orat alszom, azt sem egyszerre, inkabb 3 reszletben, szoval zombi vagyok! Ugy is erzem magam mikor reggel a tukorbe nezek, viszont amit latok az egy pihent arc. Hihetetlen! A ferjem szerint olyan, mintha kivasaltak volna az arcomat. Biztos meg fogom venni nagyobb kiszerelesben!

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. május 2.

Szuper kis kence! Konnyen felszivodik, szeretem az illatat is! Olyan udenek erzem tole a boromet 😊 Neha “tultolom” de akkor is gyorsan felszivodik, nem ragad tole a borom! Mar delutan van, de meg most is olyan pihe,puha az arcom mint a 4 honapos Kisfiam bore!!!

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2019. április 17.

2 napja használom, mintám van belőle, de egyelőre örülök neki, annak hogy csak minta.. nekem óráknak tűnik mire felszívódik, nem túl szimpi.. azt hittem sokat tettem, másnap kevesebbet kentem, de az meg olyan érzés volt, mintha még is kevés lenne, de így sem szívódott fel pikkpakk. Reggel meg olyan mintha száraz lenne a szemem körül, mármint mintha rászáradt volna.. párszor még felkenem hátha..

Azure Natural Cosmetics Baba Illatmentes Fürdető Születéstől Bio Barackolaj Körömvirág

2019. április 17.

A kisbabanknak mindenkepp Natur kozmetikumokat szerettem volna hasznalni, ezert esett erre a valasztasom. Igaz, hogy illatmentes es nem habzik, de nem is gondolom, hogy ez fontos szempont lenne. Baboca boret nem irritalja, pihe puha 😊 egy flakon kb 4 honapig eleg, ami szuper jo! Egyetlen egy dolog van ami nem 100%os az, hogy nehezen oldodik a vizben, de emiatt nem pontozom le.

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration
2019. április 15.

ajándékba kaptam, mikor megláttam kissé megijedtem a színétől (rosewater pop), de felkenve szerintem köze nincs hozzá, inkább csak csillogás. Ami nem baj, mert a szín nem igazán én vagyok. :) jó érzés, mikor fent van, nem ragadós, és tényleg mintha hidratálna is.. 4 csillag, mert csalóka a szín.

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál
2019. április 14.

Eleg olcson jutottam hozza egy kisebb kiszerelesnek es ajandekba is erkezett egy.orultem, mert gondoltam ilyen draga spiralom sem volt.( alap aron) Nagyon kivancsi voltam az eredmenyre.. ugye egy ekkora nevtol es ilyen arak mellett azt varja az ember, hogy huha. Ez nem jott el sajna. Igaz, hogy nem ragadt ossze a pillam es konnyu erzest nyujt, de hosszabb es dusabb na az tuti, hogy nem lett. Volt ennel rosszabb, de jobb is.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. április 14.

Sok jot hallottam rola, ezert vettem meg. Nagyon kivan szaradva a szam mindig, nem tudni miert,rengeteget iszom. Raadasul emiatt nagyon csunya is, ruzsrol csak almodni merek illetve mertem, mert ez a cucc nagyon bevallt 😊 evek ota csak ezt hasznalom. Husito erzes felkenesnel. Az osszetevoit nem neztem es nem is nezem, mert ez hasznal csak. A tubusosat nem szeretem annyira, mert koszos lesz a kupak alatt. Beul a szellekbe

Naturissimo Herbal baba popsivédő krém

Naturissimo Herbal baba popsivédő krém
2019. április 14.

szintén a szép összetevők miatt választottuk ezt, nem olcsó de kevés kell belőle, jól beszívódik az illata is kellemes, viszont a a kipirosodásra nem ér semmit, arra sajnos muszáj volt a gyógyszertári krém. De miután elmúlt , használtuk tovább ezt, mert jók az összetevők, és a védőnő is azt mondta ennél jobbat, nem nagyon találunk.. tényleg gyorsan szárad, ha nyitva marad

DermaH2O WaterWipes Nedves Törlőkendő

DermaH2O WaterWipes Nedves Törlőkendő
2019. április 14.

össze vannak tapadva a kendők, mindig több jön ki egyszerre, és egyre vizesebbek, mindig fel kell itatni a vizet.. De ezt használjuk az összetevők miatt.