Goldapple

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2015. április 13.

A sampont, a balzsamot és a szérumot együtt használtam. Mindig hajmosás előtt fésülködöm, vizes hajamat sohasem szoktam. A samponban csak azt nem bírtam, hogy csípte a szemem, de egyébként alaposan tisztított és könnyen kezelhetővé tette a hajamat. A balzsam puhította azt, az olaj pedig a hajam végével tett csodákat. Szerintem megéri az árát mind a három termék. Régen a zöld üveges sampont használtam, na, az nem vált be egyáltalán.

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)
2015. április 13.

A sampont, a balzsamot és a szérumot együtt használtam. Mindig hajmosás előtt fésülködöm, vizes hajamat sohasem szoktam. A samponban csak azt nem bírtam, hogy csípte a szemem, de egyébként alaposan tisztított és könnyen kezelhetővé tette a hajamat. A balzsam puhította azt, az olaj pedig a hajam végével tett csodákat. Szerintem megérte az árát mind a három termék. Régen a zöld üveges sampont használtam, na, az nem vált be egyáltalán.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2015. április 13.

A sampont, a balzsamot és a szérumot együtt használtam. Mindig hajmosás előtt fésülködöm, vizes hajamat sohasem szoktam. A samponban csak azt nem bírtam, hogy csípte a szemem, de egyébként alaposan tisztított és könnyen kezelhetővé tette a hajamat. A balzsam puhította azt, az olaj pedig a hajam végével tett csodákat. Szerintem megérte az árát mind a három termák. Régen a zöld üveges sampont használtam, na, az nem vált be egyáltalán.

Dr. Kelen Gyógyfüves Sósborszesz Gél

Dr. Kelen Gyógyfüves Sósborszesz Gél
2015. április 12.

Nyáron szoktam használni, kirándulások után nagyon jól hűsíti és frissíti a megfáradt lábaimat. Érzkeny a bőröm, de semmiféle irritációt nem tapasztaltam.

Dr. Kelen Fit Figure 2in1 Anticellulit Gél

Dr. Kelen Fit Figure 2in1 Anticellulit Gél
2015. április 12.

Nekem csak a csípőnél csökkentette kicsit a zsírlerakódást, a többi helyen egyáltalán nem vettem észre semmit. Ennek ellenére tetszik ez a termék. Még próbálkozom, újraveszem.

Farfalla Bio Aloe-Shea Öregedésgátló Ápolókrém

Farfalla Bio Aloe-Shea Öregedésgátló Ápolókrém
2015. április 12.

Úgy látszik, nekem ezek a gyümölcsös arckrémek nem válnak be. Nagyon nem volt jó nekem ez a termék. Ezért az árért kicsit jobbra számítottam. Nem fogom újravenni. Nem hidratált, édeskés illatától pedig rosszul voltam.

Biola Csalán-Szalmagyopár Normalizáló Sampon

Biola Csalán-Szalmagyopár Normalizáló Sampon
2015. április 12.

Hajmosás közben és után nem voltam vele elégedett. Aztán megvettem hozzá a hajfény spray-t. Azt kell mondanom, hogy kell hozzá, anélkül nem csodaszer, bár én így sem sorolnám ebbe a kategóriába. Csalódás volt ez a termék, sokkal jobbra számítottam ezért az árért.

Biola Bojtorján-Komló Sampon

Biola Bojtorján-Komló Sampon
2015. április 12.

Száraz, töredezett hajamat teljesen rendbetette. Igaz, használata után használnom kellett balzsamot, úgyhogy most nem tudom, hogy igazából a sampon volt -e csodaszer, vagy a balzsam, :) Ezért 4 csillagot kap csak.

Weleda Sós Fogkrém

Weleda Sós Fogkrém
2015. április 12.

Eleinte nehezen szoktam meg az ízét, de aztán nagyon megszerettem. Mintha még a fogkővel is elbánna. Kellemes, friss leheletet ad, számomra nem kérdés, hogy újra fogom vásárolni.

Weleda 40+ Gránátalmás Bőrfeszesítő Nappali Arckrém

Weleda 40+ Gránátalmás Bőrfeszesítő Nappali Arckrém
2015. április 12.

Száraz bőröm szinte fellélegzik, amikor ezt a krémet használom. Mintha érezném is, hogy feszesebbé teszi a bőrömet, bár lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Jó az illata, nyugtató hatással van rám, már csak az összetevők miatt is.