Goldapple

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Szappan

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Szappan
2015. április 12.

Nagyon jó illata van és valóban fantsztikusan tisztít. Utána mindig körömvirágos krémet használok, de lehet, hogy nem is kellene, mert e szappan használata után is nagyon finom és puha lesz a bőröm.

Tulasi Citromfű Sampon

Tulasi Citromfű Sampon
2015. április 12.

Tényleg megfelelő volt a habzása, igaz elsőre olyan fura volt vele hajat mosni. Valóban azt kaptam, amit ígért, a hajamat tisztára tudtam vele mosni és mosás után sem gubancolódott össze a loboncom. Lehet, hogy újraveszem, majd meglátom még. :)

Tulasi Krém Hajhullás Ellen

Tulasi Krém Hajhullás Ellen
2015. április 12.

Hajhullásra vettem meg ezt a krémet. Nagy hiba volt. Még jobban hullott. Mondom ezt úgy, hogy elhasználtam egy egész dobozzal. Pénzkidobás volt.
A leírás szerint csináltam mindent. Másnap reggel leöblítettem a hajam, de még így is gusztustalanul zsíros volt tőle a hajam, milyen lett volna, ha nem mosom meg? (amit írnak is, hogy nem fontos). Na mindegy, csak az vegye meg, akinek nem kell otthonról soha kimozdulni. Alig vártam, hogy elfogyjon, iszonyat rossz volt nekem, nem vált be.

Tulasi Kátrány Szappan

Tulasi Kátrány Szappan
2015. április 12.

Ajándékba kaptam ezt a szappant. Kicsit kétkedve vettem a kezeimbe és kezdtem el használni. Nekem a kátrányról nem egy szappan jut az eszembe. :) Pozitív csalódást okozott. Valóban szépen tisztított és az ígért bársonyos hatás sem maradt el. Végül megszerettem, de nem annyira, hogy magamtól is megvegyem.

Tulasi Hajolaj

Tulasi Hajolaj
2015. április 12.

Akkor használtam ezt az olajat, amikor daureolt hajam volt. Igazából nem vettem észre semmi tápláló hatást, csak mintha mégjobban kiszárította volna az amúgy is száraz hajvégeimet. Soha többet nem vettem újra.

Logona Daily Care Sensitive Aloe-Vanilia Testápoló

Logona Daily Care Sensitive Aloe-Vanilia Testápoló
2015. április 12.

Érzkeny és száraz bőrömet remekül ápolta és hidratálta. Ez a testápoló tej könnyen beszívódik. Mindennap használom, egy csoda.

Logona Age Protection Arctonik

Logona Age Protection Arctonik
2015. április 12.

Érett arcbőrömet gyengéden tisztította és felfrissítette. Az arcszárazságomat is teljesen megszüntette. Ezen én is csodálkoztam, hiszen ez csak egy tonik. Nagyon szuper termék, csak baromi drága.

Logona Ápoló balzsam búzakivonattal

Logona Ápoló balzsam búzakivonattal
2015. április 12.

Hidratálttá és ápolttá varázsolja a hajamat és ami a legfontosabb, nem nehezíti el. Nagyon könnyen kifésülhetővé teszi és száradás után a hajam lágyan hullámzik. Szerintem, újraveszem még ezt a balzsamot.

Logona Logodent Borsmenta Fogkrém

Logona Logodent Borsmenta Fogkrém
2015. április 12.

Imádom a friss borsmenta illatát és ízét ennek a fogkrémnek. Emellett valóban nagyon hatékonyan szabadít meg a foglepedéktől. Biztos, hogy újraveszem.

Soliteint SoliPad Lábfrissítő Gélbalzsam

Soliteint SoliPad Lábfrissítő Gélbalzsam
2015. április 12.

Nagyon jól hűsíti a lábaimat ez a krém, kiváltképpen nyáron szeretem használni. Fáradt lábamat megnyugtatja, ellazítja. Mintha még regenerálná és puhítaná is a lábamat. Az illata nagyon jó.