Goldapple

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Soliteint Solifruit Kókusz-Tigrisfű Kétfázisú Fürdőolaj

Soliteint Solifruit Kókusz-Tigrisfű Kétfázisú Fürdőolaj
2015. április 12.

Minden egyes használat után felfrissülök tőle. Valahogy megnyugtat és olyan kipihentnek érzem magam a használata után. Soha nincs szükségem testápolásra e termék használatát követően.

Soliteint Testradír Olíva-Barackmag Őrleménnyel, Kukui Olajjal

Soliteint Testradír Olíva-Barackmag Őrleménnyel, Kukui Olajjal
2015. április 12.

Zuhanyzás során a nedves bőrömbe be szoktam masszírozni, kicsit a bőrömön hagyom, majd alaposan leöblítem. Nagyon jól regenerálja a száraz bőrömet és finom illata van.

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló
2015. április 12.

Ennek a krémnek nagyon könnyű állaga van és könnyen be is szívódik. Már pár hetes használat után észrevettem, hogy kevesebb ránc van a szemem környékén és a tekintetem is üde és fiatalosabb lett. :) Tetszik a pumpás kiszerelés és szép a csomagolása.

Soliteint Q10 Rejuvenator Arckrém

Soliteint Q10 Rejuvenator Arckrém
2015. április 12.

Könnyen beszívódik. Már az első pár használat után mintha simább lett volna az arcbőröm. És mintha feszesebb is lett volna az arcom. Az illata mennyei, habár nekem minden Soliteint termék illata bejön.

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder
2015. április 12.

A sok negatív vélemény miatt, félve vettem meg ezt a terméket, de végül, nem bántam meg, hogy megvásároltam. Természetes színt kölcsönöz az arcomnak és hosszantartó színt biztosít. Száraz arcomat pedig még hidratálja is. Az összetevők miatt kap csak 4 csillagot.

Soliteint Shea Vaj Mini Testápoló

Soliteint Shea Vaj Mini Testápoló
2015. április 12.

Kicsit féltem, hogy ez a minden bőrtípusra hirdetett termék nem fog beválni az én száraz bőrömre. Tévedtem. Tartósan hidratál és könnyen beszívódik a bőrbe. A bőrszárazságomat teljesen megszüntette és az illata is nagyon megfogott.

Soliteint Hidratáló Arc- és Testápoló Krém

Soliteint Hidratáló Arc- és Testápoló Krém
2015. április 12.

A párom használja, nagyon szereti. Azonnal beszívódik és nagyon jól regenerálja a bőrét. Mindig újraveteti velem. :)

Soliteint Bőrpuhító és Kondicionáló Testápoló Tej Shea Vajjal

Soliteint Bőrpuhító és Kondicionáló Testápoló Tej Shea Vajjal
2015. április 12.

Dehidratált bőrömre kiváló választás volt. Böröm visszanyerte rugalmasságát, bársonyos, puha és hidratált lett. A gyümölcsillata is tetszik.

Soliteint Bőrhalványító Hidratáló Krém SPF15

Soliteint Bőrhalványító Hidratáló Krém SPF15
2015. április 12.

Az öregedéssel járó halvány foltok az én arcomat sem kerülték el. Ennek a krémnek a használata azonban jelentősen halványított rajtuk, így kiegyenlítette a bőröm tónusát és árnyalatait. Emellett hidratáló és tápláló hatását is észrevettem és olyan selymes tapintású lett a használata után a bőröm.

Solitent Sun Care Fényvédő Arckrém 30+

Solitent Sun Care Fényvédő Arckrém 30+
2015. április 12.

Nekem napégés ellen nagyon is bevált. Biciklitúrán használtam és ennek hála, nem égtem le. Emellett nagyon jó hidratáló hatását is megtapasztaltam.