Goldapple

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Biomed Körömvirág Krém

Biomed Körömvirág Krém
2015. április 12.

Imádom a Naturland termékeit, az összetevők miatt is. Télen rendszeresen veszem, ha kiürül valamilyen krémem ez a fajta krém mindig van otthon és addig ezt használom. Nyáron pedig puhává varázsolja a sarkamat. Nekem az állaga és az illata is nagyon bejön.

Terra Naturi Kézkrém

Terra Naturi Kézkrém
2015. április 12.

Minden nap használnom kell kézkrémet, mert szeretem, ha puha és lágy a kezem. Ez a krém jól viselkedik a kezemen. Nekem könnyen beszívódik, és mivel mindennap használom fontosnak tartottam, hogy a kézkrémem is natúr legyen. Tetszik, újra fogom vásárolni.

Terra Naturi Szemhéjalapozó

Terra Naturi Szemhéjalapozó
2015. április 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Amióta ezt használom, a szem sminkemet is sokkal könnyebben el tudom készíteni. Tökéletes fedést biztosít, könnyű rajta dolgozni és még natúr is. Kell ennél több? :)

Terra Naturi Ajaknektár

Terra Naturi Ajaknektár
2015. április 12.

Dús ajkaim vannak, télen hajlamos hamar kicserepesedni. Ez az ajaknektár azonban gondoskodik róla, hogy ajkaim lágyak, puhák és szépen maradjanak még a leghidegebb téli hónapokban is. Biztos, hogy minden télen beruházok egy ilyen ajaknektárra.

Terra Naturi Perfect Style Szempillaspirál

Terra Naturi Perfect Style Szempillaspirál
2015. április 12.

Végre egy szempillaspirál, ami nem csípi a szemem, amitől nem potyognak a könnyeim a felkenést követően. Kevés, nem dús szempillám van, csodát nem is tesz vele, de mivel nem okoz allergiát - gondolom a natúrsága miatt- ezért nekem minden pénzt megér. Szeretem, újra fogom venni az tuti. :)

Terra Naturi Kompakt Pirosító

Terra Naturi Kompakt Pirosító
2015. április 12.

Elsősorban az összetevői fogtak meg engem. Nekem ez a pirosító természetes hatást kölcsönöz. Használatakor úgy nézek ki, mintha csak ki lennék pirulva és ettől tetszik igazán. Alapból fehér bőröm van, csak natúr sminket használok. Az eddigi pirosítóim mű hatást keltettek, de ez valami tökéletesen természetes.

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal
2015. április 12.

Már elég régóta rakok kókuszolaj pakolást a hajamra. Egy ideje kerestem egy olyan sampont, ami bio vagy natúr és kókuszillata is van. Nekem ez a sampon nagyon bejött. Az illata, az állaga és a hatása is. Kellett egy kis idő, mire a hajam tudomásul vette, hogy nem mérgezem többé hagyományos dolgokkal, de most már szemmel láthatóan örül és alakul. Szerintem, ennek a samponnak és a balzsamjának is köszönhetem. A balzsam puhává és könnyen kezelhetővé varázsolta a hajamat. Soha nem volt még ennyire szép a hajkoronám, mint a Dr Organic kókuszolajos samponjától és balzsamjától. Imádom.

dr. Organic Sampon Bio Szűz Kókuszolajjal

dr. Organic Sampon Bio Szűz Kókuszolajjal

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajbalzsam

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajbalzsam
2015. április 12.

A hajszeszt, a sampont és a balzsamot is használom. Imádom a gyógynövényes illatot, ennek a terméknek az illata pedig különösen bejön. A hajhullásom már 3 hét után csökkent. A balzsamtól puha és dús hatású lett a hajam. 3 hete használom ezeket a termékeket, most vágatok kicsit a hajvégeimből és kezdődhet a hajnövesztés. Csak jót tudok mondani a Bánfiról.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2015. április 12.

3 hét után már jelentősen csökkent a hajhullásom. Hajnövekedést még nem tapasztaltam, de remélhetőleg ezt is érzékelni fogom. A samponnal együtt használom, gondolom a kettő együttes hatása okozta nálam a pozitív eredményeket. Nagyon örülök, hogy megvettem a sampont és a balzsamot is.