Goldapple

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Soliteint Bőrradír Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Soliteint Bőrradír Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2015. április 7.

Az érzékeny arcbőrömet kitűnően tisztitotta/tisztítja, de nem veszem újra, mert natúr termékekre váltok. Az összetevőt leszámítva, megérdemli a 4 csillagot.

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre
2015. április 7.

Az érzékeny és száraz arcbőrömre nagyon jó ez a termék, de az összetevői miatt csak 3 csillagot kap.

Celenes Sampon Festett és Töredezett Hajra

Celenes Sampon Festett és Töredezett Hajra
2015. április 7.

Amikor megláttam és megvettem ezt a sampont, akkor kezdődött el a mániám, hogy minden terméket megnézek a krémmánián, hogy leellenőrizzem az összetevőit. Vásárláskor csak egy nagy lendülettel beletettem a kosaramba és csak bízni tudtam benne, hogy mivel hajhullásra van és gyógynövényes sampon, ezért biztos az összetevőkkel sem lesz gond. Nem így történt. Engem nagyon zavar a formaldehidet kibocsájtó tartósítószer, ami benne van. Félve mostam vele hajat egyetlen egy alkalommal. Annyit tudok, hogy a hajam selymes és puha volt a használata után, de 2 napig kaparta valami a torkom, amit annak tudok be, hogy a csúnya összetevők megtették nálam a hatást vagy csak pszichésen viselt meg e terméknek a használata. 2 csillagot adok neki, az egyiket azért, mert a hajam állapota nem volt rossz a használata után, illetve a másik csillagot azért, mert ekkor határoztam el, hogy elkezdek natúrkozmetikumokat használni és ezért valahol még hálás is vagyok ennek a terméknek. Amilyen lendülettel levettem a polcról kb. akkora lendülettel dobtam is ki a kukába. Van még egy pár termék, amit még elhasználok, de már az összetevőikkel nem vagyok kibékülve. Ha nem találom itt a krémmánián, akkor azokat is felrakom. Aztán soha többet nem mérgezem magam ilyenekkel.