goldgirl

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Acne.org Treatment

Acne.org Treatment
2020. május 28.

Igazából választ kaptam 1-2 kérdésre az elmúlt 3 hónap során. Sokáig csak este kentem fel, eredmény: hámló, viszkető, égő bőr, de olyan szinten, hogy éjjel-nappal nem tudsz róla elfeledkezni, annyira durva a hatása. Napi egy kenés mellett nem mondom, hogy nálam nem sokat csinált, de csak nagyon nagyon lassan láttam némi javulást, időként meg inkább rosszabb is lett úgy éreztem, illetve mindig jöttek ki újabb és újabb fájdalmas göbök az állkapcsomnál és a nyakam felé. El is ment a kedvem kicsit, mert közben iszonyatosan szenvedtem a mellékhatásaitól. Majd miután olvasgattam a témában, azt találtam, hogy 12 óránként fel kell kenni, hogy a megfelelő hatást elérje, igazából ez valamiért elkerülte a figyelmemet az elején, meg hát az iszonyat viszketés-hámlás nem éppen arról győzött meg, hogy kell nekem ez a cucc napi 2x. Végül nincs mit vesztenem alapon, beadtam a derekam és láss csodát, már 1 hét alatt annyit javult az arcom, amennyit előtte 2 hónapig se. Úgyhogy jelenleg is kenem napi 2x. Azt viszont el kell mondanom, hogy a hámlás-viszketés-égő száraz bőr szenthármasa még mindig fennáll nálam, viszont nem merem leredukálni vagy abbahagyni a kenését, mert végre "már csak" a piros helyek maradtak az arcomon, újabb fájdalmas pattanások már legalább 2-3 hete elő se jöttek és ennek nagyon örülök. Esetleg, ha valakinek van tapasztalata arról, hogy meddig kell használni, illetve hogyan kell leállni róla azt szívesen meghallgatom.

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder
2019. december 23.

Kedvenc szemhéjpúderem 063-as árnyalatban, amit sikeresen szét is törtem egy sietős reggelen. Ujjbeggyel viszem fel, csodás, hogy önmagában is használható, de matt színek fölé felapplikálva is különleges hatást lehet elérni vele. Rival-os szemhéjalappal elég tartósnak bizonyul.

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)
2019. december 23.

Első próbálkozás (CGM-ben): felül hullámos, alul göndör hajamat szépen bekunkorította. Bőven vizes hajba nyomkodtam bele, egyszerre csak kisebb részekbe, amiket külön-külön "cruncholtam". Majd a végén az egészet újra jól cruncholtam, fejjel lefelé diffúzorral legalacsonyabb fokozaton megszárítottam. Estére ananászba kötöttem, és reggel indulás előtt kicruncholtam belőle a keményedést. Szuperül működik, nagyon olcsó, szerintem sokáig elég is lesz. Ha nincs kéznél kész lenmagzselé ez szuperül helyettesíti :)

As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner

As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner
2019. december 13.

Igaz még csak egy hajmosáson vagyok túl, de már el tudom mondani, hogy szuper kis cucc ez. Sosem gondoltam volna, hogy én valaha balzsammal fogok hajat mosni, de annyira dicsérték külföldi blogokon, hogy beszereztem és tényleg fantasztikus. A leave in kondicionálóval használtam, igazán csak így tudom értékelni: együtt tiszta, sima, pihe, puha hajat kaptam. A szárítás kicsit sokáig tartott, de szépen hullámokba, néhol csigákba rendeződtek a tincseim.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2019. október 17.

Féltem tőle, de szerencsére jó választás volt ez a kis bb krém. A világosabbik árnyalatot vettem, amit szükség esetén Alverdés sötétítővel korrigálok. Rajtam nem tűnik sárgának (kész csoda), viszont felvitelkor tényleg iparkodni kell, mert könnyen szárad és foltos lesz a végeredmény. Amúgy kevés kell belőle szóval eredeti áron is vevős, én glamouron jutottam hozzá. 5*

Now Foods Solutions Organic Almond Oil

Now Foods Solutions Organic Almond Oil
2019. július 13.

Fú nagyon jó kis olaj, én már többféle olajjal próbálkoztam, de mind sok volt a bőrömnek. Viszont ha ezzel kenem le este az arcom (arckrémmel keverve), reggelre pihe puha, zsírtól nem tocsogó arcbőrrel ébredek, pattanást sem okoz.

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2019. július 13.

Szépen barnít, kellemes az illata, hamar elillan és nem zavaró. Beszívódni pedig nem fog, hiszen ez egy masszív olaj, inkább örüljetek, talán tényleg kakóvajat tartalmaz nagy részben. Naptejet mindenképpen szükséges használni "alá". Én első használat után durván barna lettem a nap végére, ez a szín azonban némileg halványodik másnapra, legalábbis nálam :)

Dr. Theiss Echinacea Csepp

Dr. Theiss Echinacea Csepp
2018. november 22.

Kb 3 hónap hasznalat utan ki merem jelenteni, hogy csodaszer. Nyár végén nagyon megfáztam, nyelni is alig bírtam napokig, de rendbe jöttem végül nagy nehezen. Akkor elkezdtem használni reggel este 30 csepp es lám azóta elkerult mindenféle nyavalya, pedig jajj körülöttem mennyien pruszkoltek, kohogtek. Valaki a környezetemben már 3x is kihordta lábon a betegséget, de rajtam nem fogott semmilyen kórság. Hátránya, hogy gyorsan fogy es nem olcsó, de ennyit be tudok áldozni az egészség oltárán :) 5*

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2018. október 29.

Szerencsére csak mintát próbáltam belőle, de annyira viszketett és szárított, hogy szerintem idő előtt le is mostam, a teszter maradékot pedig kidobtam. Valakinek biztosan bírja az arca, nekem eddig semmilyen agyagos cucc nem jött be :|

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2018. október 4.

Az én szemhéjam extra zsíros, szinte azonnal berakódik a smink a ráncokba, ez viszont tényleg nagyon jó. Igaz nem bírja ki a nap végéig, de elég sokáig, a drágábbak még ennyit se csináltak. 4-es fölét kap tőlem.