gomoripetra

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma
2022. augusztus 14.

Egy időben szerettem ezt a terméket, a bőröm is tolerálta a használatát. Az illatát különösképpen szerettem, de miután elfogyott, nem vásároltam újra. Belekezdtem a tudatos bőrápolásba, így nem használok már hasonló jellegű termékeket.

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik
2022. augusztus 14.

Egy időben nagyon szerettem, több flakonnal is elhasználtam, igazából a bőrömnek sem volt vele problémája. Viszont, amikor belekezdtem a tudatos bőrápolásba, elkezdtem mellőzni a terméket. Azóta nem is vásároltam újra. Igazából használata alatt nem tapasztaltam pozitív, illetve negatív hatást sem.

Zara Wonder Rose

Zara Wonder Rose
2022. augusztus 14.

A csomagolás teljesen új dizájnt kapott. Munkatársnőmön éreztem meg az illatot, nagyon megfogott. Így, amikor az üzletben jártam, gyors rá is csaptam. Szerintem nagyon finom, visszafogottan édes illata van, ami nem émelyítő. Tartóssága nem igazán kiemelkedő, de ár-érték arányban nem elvárható. A mindennapokra használom, olyankor nem szeretek felsőbb kategóriás parfümöket elfújkálni.

Ulric de Varens Mini Pink EDP

Ulric de Varens Mini Pink EDP
2022. augusztus 14.

Tinédzserkorom egyik favorit illata. Nővéremtől kaptam ajándékba, emlékszem, imádtam az illatát. Tartósságra is kiemelkedő volt. Kedves emlék.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2022. augusztus 14.

Őszinte leszek, magamtól sosem választottam volna ezt a parfümöt. Mondhatnám úgyis, ez nem én vagyok. Páromtól kaptam születésnapomra ajándékcsomagban, ő választotta számomra. Elsőre kicsit idegennek éreztem, de szépen lassan megtetszett és azóta bátran viselem, rengetegen megdicsérik. Tartósságra nem rossz, de nem is kiemelkedő. Maga az illat, így a kellemes időjárást tekintve helytálló, szépen viseli a bőröm a nap folyamán. Abszolút fiatalos illat, magaménak érzem, illetve frissítően virágos és gyümölcsös. Amikor viselem, olyankor azt érzem, hogy fiatal felnőtt nő vagyok, akinek kezd kiforrni a személyisége, de nyilvánvalóan még nem érett meg egy Chanel parfüm mindennapos viseletére. Tetszett a választás végső soron.

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2022. augusztus 14.

Idén nyáron fedeztem fel, ajánlották munkatársaim is, hogy a hőségben mennyire szuper vele a fürdés. Hűsít és nagyon kellemes az illata. A nyaralás során is hű társunk volt, a második flakonnal használtam el belőle. Hozta a márkára jellemző minőséget. A géles állaga ellenére is testes tusfürdő.

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2022. augusztus 14.

Nekem abszolút nem vált be, nem tapasztaltam semmi hatását az arcbőrömön. Nem adtam fel, kell a bőrömnek, így váltottam Almost márkára, ami töretlenül szuperál.

Balea Lovely Berries Borotvahab

Balea Lovely Berries Borotvahab
2022. augusztus 14.

A gél állagú termékekkel jobban ki vagyok békülve, ettől függetlenül nem volt rossz termék ár-érték arányban. Az illata nagyon kellemes volt. Viszont nem igazán maradt meg felkenés után a termék mire neki álltam a borotválkozásnak...

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2022. augusztus 14.

Évek óta, amióta piacra dobták ezt használom. Munkatársnőm ajánlására vásároltam meg. Nagyon szeretem. Kellemes íze van, érzem, hogy kellően tisztít, illetve semmi negatívumot nem tapasztaltam azóta sem vele kapcsolatban.

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2022. augusztus 14.

Egy időben nagyon csúnya volt az arcom, főleg a pattanások után fennmaradt hegektől. Patikában jártam, ahol megpillantottam ezt a terméket, pont akciós volt. Ár-érték arányban nagyon jó vételnek tűnt. A LRP-tól a cicaplast volt az első ilyen típusú krémem, én úgy gondolom, hogyha választanom kellene, inkább a másik termékcsaládhoz nyúlnék. Nem tapasztaltam érdemleges változást a használata alatt, illetve nem találtam kifejezetten komfortosnak a használatát. Nagyon testes és nehéz krém volt számomra, ami nehezen is szívódott be, mellette ragacsos réteget hagyott.