gomoripetra

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Bella Ciao Krémszappan

Balea Bella Ciao Krémszappan
2020. szeptember 12.

Nagyon szeretem a DM saját márkás folyékony szappanjait, mindig azt veszek itthonra. Nem volt rossz illata, elhasználtuk, de nem volt a kedvencem, illetve nem volt a legjobb, amit eddig elhasználtunk. Ettől függetlenül tette a dolgát, bár az állaga sem volt számomra a legmegfelelőbb. Nem habzott jól.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2020. május 12.

Hol is kezdjem... Maga a termék nagyon jól kigondolt, segítség lehet a hétköznapokban. Ár-érték arányban már nem gondolom annyira szuper kis terméknek. Én előszőr és utoljára az időszakos kupon napok alkalmával vásároltam meg féláron, dark brown árnyalatban, amikor piacra dobták. Hosszú évek óta festve van rendszeresen a szemöldököm. Két időpont közt szerettem volna a festés intenzivitását megtartani. Egy darabig bírja a termék, de mire lassan a végét járja és kevés van benne, a bőrön már zöldre oxidálódik, ami hatalmas hibája a terméknek. Talán az egyetlen is, azon kívűl, hogy 2-3 napot ha bír, utána le is kopik. Az ecset kialakítása rendben van egyébként, ha adott, szép szemöldök tulajdonosa az illető. Az előírt időtartam után a termék a szemöldök szálait sem tépi le, ami nem hátrány. Kézügyességet mindenféleképpen igényel, főleg hiányos szemöldök esetén. Mára már kozmetikusként én azt ajánlom, hogy inkább szakember által válasszunk tartós szemöldökfestést. Nem igényel felesleges procedúrát, mint az ezzel való játék. Cserébe valóban tartós, 3-4 hetes eredményt kapunk.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2020. május 12.

Egy időben nagyon népszerű volt ez a szempillaspirál, így mindenféleképpen szerettem volna én is kipróbálni, hogy valóban mit is tud nyújtani a számomra. Őszintén szólva, egy szempillaspirálhoz képest én személy szerint sokalltam az árát. Kivártam az időszakos kupon napokat, amikor féláron betudtam szerezni, bár még így is szívtam a fogam. Igaz, hosszú évek óta megvan a már jól bevált szempillaspirálom, amit rendszeresen újra vásárolok, de mindig hajt a kíváncsiság, hogy kísérletezzek velük. Nos, ár-érték arányban számomra pénzkidobás volt a termék. Az újonnan bontott termék is gyanúsan sűrű volt a jól megszokott állagtól, amit várunk egy normál szempillaspiráltól, szóval nem ért meglepetés, mire levontam a végső konzekvenciát. Magát a szempilla hosszát szépen íveli, azzal nem volt problémám, viszont az első vonásnál/felkenésnél csomósak és póklábszerűek voltak a pilláim. Ha már többször át szerettem volna menni rajtuk, nevetségesre sikeredett az összhatás. Emellett tipikusan az a potyogós fajta, ami elkenődik az adott nap folyamán, az idő teltével. Egy-két alkalommal megpróbáltam neki futni még egyszer, de kidobós lett. Nekem hatalmas csalódás volt.

Lady Stella Csipkebogyó Hűsítő Tonik

Lady Stella Csipkebogyó Hűsítő Tonik
2020. április 20.

Kozmetikus tanulóként az oktatóm kozmetikájában már dolgoztam ezzel a termékkel, illetve jómagam használom jelenleg is. Nagyon szeretem! Szuper termék.

Lady Stella Csipkebogyó Arctej

Lady Stella Csipkebogyó Arctej

Lady Stella Csipkebogyó Hidratáló Masszázskrém

Lady Stella Csipkebogyó Hidratáló Masszázskrém

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2020. április 16.

Volt az az időszak, amikor nagy volt a matt folyékony rúzsok iránti szeretetem. Valamikor ott kezdődött vele egy időben a hype is a Kylie Cosmetics körül... Sajnos beszippantott engem is az áradat, mert hát pont nekem ne kellene ilyen... Négy terméket vásároltam, ebből kettő volt ilyen kis szett. A mai napig fogalmam sincs, hogy mi játszódott le bennem, amikor a színeket összeválogattam... A Dirty Peach és a Mary Jo K volt az a kettő. Egyszer viseltem őket, amikor kipróbáltam. Itt ki is merült. Abszolút nem az én színeim és nem is állnak jól. Szépnek szép, persze. Viszont nagyon bánom, hogy pénzt adtam ki értük. Én úgy gondolom, hogy ár-érték arányban talál az ember a drogériában is hasonlót, ami semmivel sem rosszabb, sőt...

Kylie Cosmetics Metal Matte Lipstick

Kylie Cosmetics Metal Matte Lipstick
2020. április 16.

Nagyon szerettem a matt folyékony rúzsokat. A Kylie Cosmetics körül pedig hatalmas hype volt az elején... Beszippantott engem is, így az egyike volt a King K, amit megvásároltam. Fogalmam sincs, hogy mi játszódhatott le bennem, amikor rá esett a választásom. Abszolút nem az én színem, nagyon nem áll jól. Szépnek persze szép, kétségtelen. Egyszer viseltem, amikor kipróbáltam és itt ki is merült a dolog. Én úgy gondolom, hogy ár-érték arányban van más alternatíva, ami semmivel sem rosszabb és csak a drogériáig kell menni...

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk
2019. július 22.

Szemeztem vele a DM-ben, így jött velem kettő. Nagyon csábító volt a mézkivonat miatt, de nem is ért csalódás. Isteni méz illata van! Rendesen tocsogott is a cuccban, illetve a szövetmaszk kialakítása is zseniális - ilyen jól illeszkedő maszkkal még nem találkoztam. Kellemesen hűsített a maszk, jó érzés volt viselni, ellazított a 20 perc alatt. Valóban maradt egyfajta ragacsos érzés a bőrön, de ez nem ért meglepetésként. Szuper kis maszk, szerintem a Balea egyik legjobban sikerült fátyolmaszkjáról beszélhetünk. Ár-érték arányban kifogástalan.

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray
2019. július 8.

Nagyon szuper illata van! Én nem vagyok nagyon izzadós fajta, így meg voltam vele elégedve. Ezzel szemben a komfortérzetem nem volt teljes, számomra nem nyújtotta azt, amit egy jól megszokott és bevált Rexona. Ettől függetlenül jó termék, bár nem fogom újra vásárolni.