Gonoszboszy

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán
2015. július 23.

Nagyon szeretem, remekül hidratál és nagyon "könnyű", "jó ízű". Pixiboxban érkezett, azóta minden reggel használom (csak otthon).

Christina Aguilera by Night

Christina Aguilera by Night
2014. december 5.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt. Túl tartósnak nem mondanám,de annyira kellemes édes illata van, hogy ez megbocsátható szerintem, plusz nem a legdrágább árkategóriájú, ez sem elhanyagolható.

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2014. december 5.

Nagyon jellegzetes, kellemes illat. Viszont szerintem elég sokan használják, úgyhogy nem érzem túl egyedinek. Viszont kellemes élményekkel társul. :)

Diesel Fuel For Life Unlimited EDP

Diesel Fuel For Life Unlimited EDP
2014. december 5.

Nagyon szeretem ezt az illatot.Ez AZ illat számomra, nagyon tartós - sokáig érezni lehet- és kellemes, de nem hivalkodó.

Baba Bőrápoló Krém Kamilla Kivonattal

Baba Bőrápoló Krém Kamilla Kivonattal
2014. december 5.

Nagyon-nagyon szuper téli krém. Jó kiadós, nagyon jól hidratál, jó az illata is. Száraz a bőröm, ezért nekem tökéletes, ilyenkor.

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)
2014. november 25.

Fogínyvérzés miatt vásároltam. Elég furcsa volt az íze elsőre, de azóta megszoktam (és csak este használom, mivel nem mentolos). Nagyon jól tisztít, az ínyem már nem vérzik.

Londa Color Blend Technology Hajfesték

Londa Color Blend Technology Hajfesték
2014. november 25.

Középszőkét, világosszőkét használtam belőle eddig. Teljesen elégedett vagyok vele.
Szerintem tökéletesen fed, az ár érték aránya pedig szinte verhetetlen, mert az egyik legolcsóbb festék, ám tényleg a dobozon látható színt hozza.

Baba Higiénikus Kézkrém

Baba Higiénikus Kézkrém
2014. november 25.

Tényleg nagyon könnyű, gyorsan beszívódó. Praktikusnak tartottam, hogy antibakteriális is, de az illata az valami borzalom. Nem is mondanám, hogy tipikus "Baba" illata van, mert szerintem nem.

Szóval túlságosan nem hidratál és nem jó illatú, viszont könnyen felszívódó. Ki nem dobom, de újra sem veszem.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. november 25.

Minden reggel és este használom. Szerintem az egyik legjobb tonik, nem csíp és extra mód nem is szárítja az amúgy zsírosodásra hajlamos bőrömet. Tisztaságérzetet hagy maga után és szeretem az illatát is.

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray
2014. november 25.

Száraz hajra használom. Semmi gond vele, jónak mondanám. A Gliss Kur hasonló termékek azért jobbak szerintem, csodát nem tesz, kicsit várom hogy elfogyjon.

Észrevettem, hogy ha véletlenül a padlóra is kerül a fújáskor belőle, utána csúszós lesz. Más termékkel ezt eddig nem tapasztaltam, tehát csap felett kell használni! :(