googles

20270 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

20270 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Chanel Gabrielle Essence EDP

Chanel Gabrielle Essence EDP
2020. augusztus 1.

Update
Nyári melegben nagyon szép illat. Hidegben kicsit jégkirálynősebben hat, az az igazi hűvösen elegáns Chanel. Nekem mindkettő tetszik.

Az eredeti Gabrielle-t is szeretem.
Az Essence flanker pedig nalam telitalalat. Rogton beleestem es bunbe is avval a lendulettel. Se tubarozsat, se jazmint, kokuszt vagy vaniliat nem erzek ki belole. Az egesz egyben gyonyoruen kiegyensulyozott illat nekem. Edessegben, viragossagban es frissito jegyekben is epp az a kozeput, ami tetszik.
Az egyensulytol eltekintve pedig elragado illat szerintem. Tegyuk hozza, Chanel teren elfogult vagyok, de meg ezt felreteve is odalennek szerintem.

Elie Saab L'eau Couture

Elie Saab L'eau Couture
2020. július 22.

Update 2020 július:
Nemsokara elfogy az uvegem tartalma. Ez egy nagyon puha, kellemes illat rajtam, tartos es megsem tolakodo. Tenyleg a legjobb peldaja annak, hogy magamat szagolgatom es racsodalkozom, mennyire finom meg orak mulva is.

Ha magadat akarod szagolgatni egesz nap, hogy hu de jo illatom van, ezt a parfumot ajanlom. Nem orrbavagos es nem jon szembe, viszont erezheto es roppant kellemes.

Update: foglalkoztatott annyira, hogy beszereztem egy ideje. Ma is ez van rajtam. Nagyon kellemes, valoban korullengi az embert es ujra meg ujra finoman erezni. A tobbi Saab nem az en esetem, de ez bejott.

6 csillag. Imádom.

Érdekes parfüm, tudom, hogy ki mit mondana rá (a szeretteim kozul), nekem pedig nehezen jegyzi meg és kategorizalja az orrom, ez pedig meginkabb csalogato.

Rajtam nem a klasszikus ertelemben mandulas (pedig nagyon vagyom mar egy igazi mandulas illatra!!!), megis tetszik.

Update 1. Egy pontot azert vonok le, mert az alapillata kicsit tul edes nekem.

Update 2. Tudom, hogy nevetséges, de visszapontozom 5 pontra a legutóbbi próbánk miatt. Nagyon finom mégis. Most nem volt édes. :O

Update 3. Mostanaban megint errol a parfumrol almodozom es uvegben jelenik meg almomban! 😁😍❤

Bvlgari Omnia Golden Citrine EDT

Bvlgari Omnia Golden Citrine EDT
2020. július 20.

Egy masik velelemeny inspiralt, hogy leirjam en is a velemenyemet, milyen erdekes a szubjektivitas.

A Trussardi My Name rajongoja vagyok, puha heliotrop, orgona es puderes hatas. Ez az illat citrusos, napsutotte ylang-ylang es szerintem a kettonek semmi koze egymashoz se hatasban, se a tenyleges osszetevokben.

Ez sajnos nem tetszik, pedig az Omnia sorozatot kedvelem, a Coral hatalmas kedvenc illatom.

Nivea Love Splash Tusfürdő

Nivea Love Splash Tusfürdő
2020. július 18.

Az illata miatt vettem, imadom es foleg mostanaban nagyon vagyom a vizes, friss illatokra. Ez nalam telitalalat. Tusfurdokent is teljesiti a kuldeteset, nemsokara elfogy, kell is az utanpotlas!

By Kilian Forbidden Games

By Kilian Forbidden Games
2020. július 15.

Sokkal nagyobb pukkasztast vartam. Ez egy edes barackos illat, gyumolcsos, de megsem tobb, mint valami gyerekparfum. Engem abszolut nem fogott meg, parfumtol tizezerert is tobbet varok (illatelmenyben), hat meg egy draga darabnal, nagy nevvel.

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2020. július 13.

Ugy latom, ez az a parfum, amirol mindent leirtak mar itt a kremmaniasok, illetve az ellenkezojet is.

Most vettem ujra egy uveggel, valahogy megtetszett, pedig jo regen mar vettem egyszer. 😊

Az egyertelmu, hogy egy fujas eleg boven. Manapsag ez ritka, szerintem ennel figyelmeztetest kellene irni az uvegre. 😂 Eros es tartos.

Maga az illat nekem Eternity, nem annyira tudom szetszedni elemeire. Eros illat, de a Poison, Alien es hasonlok emelyito edessegetol es fuszeressegetol eltero. Nagyon felismerheto es egyedi, elhiszem, hogy aki nem szereti, az megorul tole. Felve hasznalom egyelore, de megis finoman probalom hasznalni, mert nekem jolesik es tetszik.

A mertek kulonosen fontos, azt hiszem.

L'Occitane Herbae Par L'occitane L'eau EDT

L'Occitane Herbae Par L'occitane L'eau EDT
2020. július 11.

Imádom a zöld illatokat, a frissebbeket is, de ez és az edp számomra elviselhetetlenek. ☹

A csodálatos az, hogy a rebarbara volt eddig a gyanúsítottam, de ebben nincs elvileg és mégis érzem.

Szóval kedves occitane, jöhetne egy tavaszi, leveles-virágos zöld illat, amit el tudok viselni.

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2020. július 11.

Update
Majdnem eladtam, hogy a rengeteg dragabb illatomnak szenteljem magam, de magamra fujtam a melegben es kivalo illat! Nem edes, nem fanyar, hanem pont kellemes kombinacioja a gyumolcsoknek es a mentanak, vizes illatnak erzem egyben. Nehany velemeny meglepett, mert ez kifejezetten friss illat, ami pedig tetszik nekem benne, hogy egesz szofisztikaltan talaltak ki, mert semmi se tul hangsulyos. Neha a nyari illatok egy nagy sargadinnyet, vagy malnat, vagy epret ideznek, ebben a parfumben nincs semmi ilyesmi. Engem egy hideg, vilagoszold koktelra emlekeztet.

Meleg idore egy kivalo illat, egyaltalan nem rossz, az se szamit sokszor, hogy milyen kategoria... erdemes neha kivetelt tenni a sznobsagban. 😁

Ez egesz tartos rajtam es nyari illat lesz biztosan, olyan, mint egy konnyed akvas fuvallat egy kis mentaval. Menta ugyan nincs elvileg a jegyei kozt, megis rajtam mintha valami mentassa szaradna. Varom, hogy a jobb idoben is probara tehessem!

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP
2020. június 28.

Várva vártam, figyeltem mindenhol de nem akartam vakon megvenni, próba nélkül. Végre szembejött parfümériában (Douglas), hozza, amire vágytam. Könnyed, nyárias, kicsit fás, kicsit virágos. Nekem ezek bejönnek (bár sose voltam a Light blue vagy a Moschino Funny rajongója, nem ezeket idézi szerintem).

Be is szereztem és kiváncsian várom, használattal kapok-e bókot, szeretni fogom-e sokáig. Egyelőre 10 pont.

Dove Powered By Plants Eucalyptus Tusfürdő

Dove Powered By Plants Eucalyptus Tusfürdő
2020. június 27.

Nagyon szeretem, isteni az illata. Nekem tokeletes.