Gpatricia

Regisztráció dátuma: 2017. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2017. december 14.

Az Effaclar lemosóval együtt használom,és ezzel a termékkel vannak a hidratálók közötta legjobb tapasztalataim. Nem zsírosítja a bőrt, puhává teszi, és azt hiszem a bőrproblémákon is segített :)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. december 3.

Az illata először kicsit meglepett, azonban a hatása ezt teljesen elfeledteti, nagyon jól ápol, ezért jár az 5*

Trend It Up Matte Beauty Perfection Korrektor Stift

Trend It Up Matte Beauty Perfection Korrektor Stift
2017. augusztus 16.

Nincs túlzottan jó fedése, maximum igazán kis bőrhibákra jó, azonban pattanásokra kevésbé. Ezenkívül nehezen eldolgozható, nem mondanám krémesnek. Sajnos nem érte meg még ezt az árat sem.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2017. augusztus 16.

Nagyon szépen pigmentált, sok ideig elég. Plusz pont a kellemes illata :)

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2017. augusztus 16.

Megéri az árát, szépen lehet dúsítani a ritkás pillákat is vele, azonban az idő elteltével kicsit alábbhagy a hatás, de jár az 5 csillag :)

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2017. augusztus 16.

Sajnos nem az igazi, évekkel ezelőtt még imádtam, gondoltam most újrapróbálom, de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. A keféje túl hosszú szerintem, és nem lehet vele elérni a megfelelő dúsító hatást, de azért egynek nem rossz :)

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2017. augusztus 16.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen árban találni egy szép, hosszan tartó higlightert, amíg nem ajánlották ezt a Lovely terméket. Szép fényű, nem kopik le gyorsan, és nagyon megéri az árát :)

Clinique Anti-Blemish Solutions Tonik

Clinique Anti-Blemish Solutions Tonik
2017. augusztus 16.

Ez az egyetlen megváltó amivel találkoztam, kb. másfél éve vettem először, de mivel eléggé sokalltam az árát kipróbáltam sok más terméket is, azonban be kellett látnom, hogy ez az egyetlen ami bármit is segít a pattanásos arcbőrön. Nem mondanám, hogy csodát művel, hiszen valami belső dolog generálja a problémát, de miután megtisztítom vele az arcomat egyből érzem, hogy frissebb, tisztább a bőröm, mindemellett nem is igen szárít. Megéri az árát.

Dermafil Arcszesz

Dermafil Arcszesz
2017. augusztus 16.

Sajnos csalódnom kellett benne.. Szinte semmit nem szed le pluszba az arcomról, nagyon erős az érzékeny bőrömnek és a pattanásokon sem segít, sőt.. utána mintha még irritáltabbnak érződne a bőröm.. sajnos nem művelt csodát

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2017. július 31.

A Bedtime Flirt árnyalatban van meg, viszonylag tartós és elég egyenletesen kopik. Nekem nem szárította a számat különösképpen, ennyi pénzért szerintem jobb, mint az 'egyszerű' drogériás rúzsok