Gredel

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. október 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Eucerin Anti-pigment Fluid SPF 30

Eucerin Anti-pigment Fluid SPF 30
2012. november 3.

Június óta használom, jelentősen nem halványított a foltjaimon, de több sem lett azóta. Kicsit csillog utána a bőröm ha bekenem, mint a legtöbb napozókrémtől. 30-as fényvédőt tartalmaz így mást nem is használtam mellette.

Elmex Gyerekfogkrém

Elmex Gyerekfogkrém
2012. november 3.

Kezdetektől ezt használjuk, tényleg kevés kell belőle, és sokáig elég.

Halos N Horns Gyümölcs Illatú Sampon és Kifésülést Könnyítő

Halos N Horns Gyümölcs Illatú Sampon és Kifésülést Könnyítő
2012. november 3.

Szulfátmentes sampont kerestem olcsón, én ezt találtam. Jól habzik, kellemes az illata, és a hajam is finom selymes lesz tőle.

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk
2012. november 3.

Vip violet -et próbáltam, 2 rétegben kentem. Van amikor 1 hetet is kibír, nem pattog le a széle.
Nagyon jó lakk!

Astor Velvet Top Coat Matt Fedőlakk

Astor Velvet Top Coat Matt Fedőlakk
2012. november 3.

Szeretem ezt a lakkot! Gyorsan szárítja a körömlakktt, és tartóssá teszi. Már vagy harmadjára veszem meg, nem is próbálok ki mást!

Bioderma Atoderm P.O. Zinc

Bioderma Atoderm P.O. Zinc
2012. november 1.

Nagyon jó kis krém, két mintát elhasználtam, most vásároltam is belőle. Az érzékeny kipirosodó bőröm újra szép lett tőle:)

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan
2012. április 25.

Már lassan 3 hete használom és elégedett vagyok. Nekem nem szárítja a bőröm, mint ahogy lentebb olvasom sokaknál.

Milk_Shake Glistening Argan Oil

Milk_Shake Glistening Argan Oil
2012. március 21.

Most próbáltam ki egy mintát, szuper az illata és finom selymes lesz tőle a hajam, nem lesz zsíros, ragadós. Hasonló az alfaparf olajhoz, azt is imádom. Érdemes egy nagyobb kiszerelésre beruháznom! :)

FLP Aloe Scrub

FLP Aloe Scrub
2011. december 14.

Kellemes az illata, kevés kell belőle mint minden FLP termékből, elégedett vagyok vele.

FLP Aloe Moisturizing Lotion

FLP Aloe Moisturizing Lotion
2011. november 27.

Könnyen beszívődik, hidratál, és a legfontosabb hogy nem pirosodik ki tőle a bőröm.