greengirl

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Color Correcting Paletta

NYX Color Correcting Paletta
2017. május 20.

Féltem megvenni, mert rossz véleményeket, jobb esetben pedig inkább semlegeseket olvastam róla. Meglepődtem, de rajtam egészen jól működik. Fehér bőröm van és ügyesen eltünteti a karikákat. Krémes, könnyű használni. Nincs összehasonlitási alapom, ezért egyelőre ötös.

Kneipp Álmok Ideje "Zeit Für Träume" Habfürdő

Kneipp Álmok Ideje "Zeit Für Träume" Habfürdő
2017. április 25.

Egy barátnőm ajánlotta és végül kipróbáltam. Mivel rengeteg terméket használok, ritkán maradok meg egynél, de ez biztos, hogy újravevős.

Zoeva Alapozó Ecset

Zoeva Alapozó Ecset
2017. április 25.

Szóval az van, hogy régóta használom ezt az ecsetet és teljesen elégedett vagyok vele. Szerintem drága, de hosszútávon megéri.

Essence Me & My Umbrella Körömlakk

Essence Me & My Umbrella Körömlakk
2016. október 6.

Zöld színben vettem meg, de rémes minőség.

Max Factor Soft Resistant Alapozó

Max Factor Soft Resistant Alapozó
2015. augusztus 22.

A hófehér bőrömhöz nagyon jól talál az 1-es árnyalat. Plusz pont, mert eltűntek a pattanásaim. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon beválik-e. :)

Update:

Ahh, még mindig használom.. Lassan két éve. És nem csalódtam.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. augusztus 22.

Megrendeltem teljes kiszerelésben, kb. két hete használom, elégedett vagyok. :) Hófehér bőröm van egyébként, de leégtem és egy kicsit talán elüt a bőröm színétől, de nagyon szépen egységesít, nem mellékes az sem, hogy mattít, nem okoz több pattanást, mint amennyi egyébként lenne. Ha valami változik, megírom, de szerintem okés.

p2 Pure Color Ajakrúzs

p2 Pure Color Ajakrúzs
2014. november 24.

Engem nem győzött meg. Olcsó, használható, és szép színekben kapható, ezért a három pont. Egyébként nehéz felvinni, egy kissé szárít, és hamar kopik.

The Body Shop Epres Szájfény

The Body Shop Epres Szájfény
2014. november 24.

A karácsonyi kiadást vettem meg, hasonló színben, név nélkül. Az illata nagyon kellemes, sokáig érezni felrakás után is. Csak egy picit ragad, egyáltalán nem zavaróan. Nem szárít, de előhidratálás szükséges, ha cserepesek az ajkak, mert különben megül a ráncokban. Gyönyörű bogyószíne van, és nagyon tartós. :) Az ára sajnos nagyon drága, de ezért nem pontozom le.

Planet Spa Luxus Regeneráló Hajpakolás Fekete Kaviárral

Planet Spa Luxus Regeneráló Hajpakolás Fekete Kaviárral
2014. október 26.

Látványos hatást nem értem el vele, semmivel sem tűnik életteltelibbnek a hajam, egy jó hajbalzsam is eléri ugyanezt a hatást (Alverde). De azért kíváncsi vagyok hosszútávon javít-e valamit a hajamon.

UPDATE
Megutáltam a szagát, és kb. alig tud valamit. Vannak ennél jobbak a piacon.

Manhattan Eyemazing Liner Tusfilc

Manhattan Eyemazing Liner Tusfilc
2014. október 26.

Az ügyetlenségem miatt nem pontozom le, sajnos nekem még ezzel is nehezen megy az egyenes vonal húzása.. Nagyon tartós, nehezen lehet este lemosni, általában reggel még egyszer nekiállok.

UPDATE
Nem tudom, nem sikerült megszeretnem. Túl nehézkes a használata, meg idegesítő, hogy olyan nehezen jön le.