greengirl115

Regisztráció dátuma: 2012. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset
2017. március 2.

Nem fogok ódákat zengeni róla. Tökéletes. Pár perc alatt fel tudtam vinni vele az alapozót, nem csíkoz, könnyű vele dolgozni, egy álom. Minden forintot megér!

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2017. március 2.

Imádnivaló ez a szivacs! Könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, nem csíkoz, szépen megduzzad, kevés alapozót szív magába, szépen leadja. Korrektort is szépen és precízen el lehet vele dolgozni. Viszont lányok, sebbenzint NE használjatok a tisztításához, mert tönkreteszi, sebbenzinnel csak ecseteket szabad tisztítani!

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2017. március 2.

Erről az alapozóról szuperlatívuszokban tudok csak beszélni. Kombinált bőröm van, néhol szörnyen száraz, de a homlokom és az orrom zsírosodik. Mindig aláhidratálok használat előtt, hogy ne emelje ki a száraz részeket. Használtam már nyáron nagy melegben, és használtam télen is, hideg, száraz, szeles időben. Fantasztikusan teljesített, ami pedig meglepett, az a finise. Matt, tényleg matt, ami egy kombinált/zsíros bőrűnek nagy szó. Nagyon szép egységes bőrképet ad, a fedése építhető, a végeredmény porcelánhatású, mégsem maszkos. Nem kell púdert használnom hozzá, mert anélkül is szupermatt és tartós marad. Csak a nap végére lesz enyhén olajos a homlokom, számomra ez egy csoda.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2017. március 2.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Látványos pillákat csinál, dúsít, hosszabbít, a szememet nem irritálja, ár-érték arányban fantasztikus.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2017. március 2.

Szeretem ezt a szempillaspirált, az egyik kedvencem, mert látványos pillákat lehet vele készíteni (hosszít, dúsít), emellett nem lesz pókláb hatású, de még a szememet sem irritálja. Tulajdonképpen olyan hosszú pillákat csinál, hogy a nap folyamán a szemhéjamra felkenődik a festék, de ezt nem feltétlen nevezem negatívumnak, mert végre hosszú pilláim lesznek. Ami miatt nem kap 5 csillagot, az az, hogy változóan teljesít, van amikor bámulatos pilláim lesznek tőle, máskor viszont elmarad a hűha-hatás.

Alverde Rózsás Ajakápoló

Alverde Rózsás Ajakápoló
2017. március 2.

Bevallom, az ára miatt kaptam le a polcról, mivel úgy gondoltam, 250 Ft-ot még akkor is megér, ha semmi különöset nem csinál az ajkaimmal. Pozitív meglepetésként ért, hogy nagyon jól hidratálja a teljesen kiszáradt ajkamat, miután felkenem, teljesen puha lesz az ajkam. A színe nagyon diszkrét, nem kell tartani attól, hogy kilométerekről virít majd a rózsaszín csillámos ajkunk. :) A kolléganőimet is mind megfertőztem, ők is beszereztek maguknak egyet teljes megelégedettséggel.

Schüssler Natur CosMEDics Mélyhidratáló Arcradír

Schüssler Natur CosMEDics Mélyhidratáló Arcradír
2017. március 2.

Bevallom, kissé szkeptikus voltam a megnevezést illetően, azt hittem marketing fogás a mélyhidratáló elnevezés. Aztán miután kipróbáltam, leesett az állam. Maga az arcradír sűrű, és nagyon apró szemcsék vannak benne. Nem "karcol", kellemes a használata, nekem szépen leradírozza az elhalt hámsejteket. Az érzékeny bőrömön irritációt nem okozott. Ami viszont igazán meglepő, hogy pihe-puha lesz az arcom használat után, és bármily meglepő, hidratáltnak érzem az amúgy vízhiányos, foltokban hámló arcomat. Annyira hidratáltnak érzem, hogy a radír használata után nem használok arckrémet. Ha elfogy, biztosan újraveszem. :)

Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF35 / PA+++ (régi)

Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF35 / PA+++ (régi)
2016. július 4.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt! Valami fantasztikus a T-zónában zsírosodó bőrömre, ugyanis még a nagy meleget is nagyon jól bírja, nap végére épphogy egy icipicit kifényesedik. Meglepett nagyon. Hagy maga után fehér réteget, a száraz részeket valóban kiemeli aláhidratálás nélkül. Mivel hófehérke vagyok, ezért nem olyan zavaró a fehér réteg, illetve egy idő után eltűnik. Plusz pont, hogy a 4 órán át tartó tűző napon való sorbanállás után sem égett le az arcom, minimálisan piros lett az orrom. Ráadásul gyönyörű porcelánbőrt csinál! Öt csillag minimum!

Schüssler Natur Selection Nr. 8. (régi)

Schüssler Natur Selection Nr. 8. (régi)
2016. április 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyon jó a vízhiányos, T-vonalban zsírosodó bőrömnek. Éjszakára használom, gyorsan beszívódik. Ami miatt viszont nálam elnyerte a csodakrém minősítést, az az, hogy a kézfejemen jelentkező hidegallergiámra egy csodaszer. Sokat szenvedtem miatta, szinte semmilyen krém nem segített rajta, sem aloe vera, sem shea vaj, de még a gyógyszertárban vett kézkrém kifejezetten hidegallergiára is csak rosszabbította a helyzetet. Végső elkeseredésemben rákentem egyszer ezt a krémet lefekvés előtt, gondolván max ugyanúgy rosszabb lesz, mint a többitől, és reggel amikor felkeltem alig akartam hinni a szememnek, szinte teljesen rendbehozta a kezemet!

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2015. december 20.

Évek óta használom ezt a fedőlakkot, ez az abszolút kedvenc eddig! Nagyon gyorsan megszárad, gyönyörű fénye van, és tartósabbá teszi a lakkokat (a tartósság változó, mindegyik körömlakk más ideig bírja).