greka

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Alverde Sweet Harmony EDT

Alverde Sweet Harmony EDT
2014. január 28.

Nagyon szerettem, és nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Valóban nem a legtartósabb, de természetes összetevőkből áll, és isteni az illata.

Alverde Sensitive Dry Deobalsam

Alverde Sensitive Dry Deobalsam
2014. január 28.

A kedvencem: natúr és egész nap tart a hatása. Igaz, nekem csak szódabikarbóna hozzáadásával véd tökéletesen, ezért le kell vonnom egy pontot, de úgy tényleg kiváló. Sajnos picit megfogja a ruhát, főleg, ha rögtön a használata után öltözöm fel.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2014. január 28.

Hajpakolásnak nem annyira jó, viszont a száraz hajamra hajformázóként, hajfényként imádom :) Reggel, fésülködés után kis mennyiséget eloszlatok a hajvégeken, ettől szebbek lesznek a természetes hullámaim, nem száll a hajam és finom illatos... Zsíros hajra nem ajánlom.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2014. január 28.

A legjobban hidratáló testápoló, amit eddig próbáltam. Száraz bőrre szerintem szuper, és az illatát is nagyon szeretem.

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift
2014. január 28.

Lehetne erősebb a hidratáló hatása. Viszont imádom a csillogását és az illatát. Na meg azt, hogy növényi olajokból van :)

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25
2014. január 28.

Hatékony fényvédelmet nyújt, viszont sajnos nyaraláskor használhatatlannak bizonyult, mert a bikinijeimet nagyon megfogta, és szappanos/samponos vízzel nem is jött ki belőlük maradéktalanul a folt :(

Biola Bio Narancs-Jojoba Hajfény Spray

Biola Bio Narancs-Jojoba Hajfény Spray
2014. január 28.

Nedves hajra kifésüléskönnyítőként remek, de ennyi pénzért kicsit többet vártam. Fényesebb nem lett tőle a hajam. Finom illata van.

NATURISSIMO PROFESSIONAL Hársvirág Nektár Splash

NATURISSIMO PROFESSIONAL Hársvirág Nektár Splash
2014. január 28.

Tonikként használom a kökény arctej után, és - mivel ezt nem kell lemosni - az arckrémet a hársvirágvízzel benedvesített bőrbe masszírozom. Kellemes az illata. Hidratálónak én nem tudom használni száraz bőrömre, de nyáron biztos kellemes lesz hűsítő permetként is.

BIOLA Bio Kökény Arctej (régi)

BIOLA Bio Kökény Arctej (régi)
2014. január 28.

Remek arctisztító, isteni az illata és nagyon kíméletes, de olyan drága :(

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea
2014. január 28.

Erősen zsírhiányos bőrömet elég jól táplálja, mintha kicsit javítana is az állapotán (kb. 1 hónapja használom). Bele kell masszírozni a bőrbe, mert nem szívódik be egy pillanat alatt, mint sok más krém, de szerintem megéri. Éjszakainak az aloe verás Alterra krémet próbáltam ki, de ezt a szőlős-teásat jobban szeretem.