greta333

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: -

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2018. július 8.

Bombshell árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. Imádom, tökéletes mindennapi korallos nude szín a bőrszínemhez és tónusomhoz. Csomagolása tetszik, bár kicsit fölöslegesnek tartom az dobozának méretét és mennyiségét (papír is meg műanyag is...kicsit sok). Applikátorával elégedett vagyok, nem a kedvencem, de jól lehet vele dolgozni. Állaga nagyon folyós, kicsit pina coladára emlékeztet az illata, nagyon pigmentált. Ez az árnyalat nem foltos, egyenletes a szín az applikáció után. Nem szárít nagyon durván, ráncokat nem emeli ki az ajkakon, de a tartóssága nem a legjobb. Ivást bírja, evést nem. Nekem ez az egyik kedvenc rúzsom, minden második nap ezt használom. Tuti biztos vagyok benne, hogy még beszerzek pár árnyalatot.

Huda Beauty Smokey Obsessions Palette

Huda Beauty Smokey Obsessions Palette
2018. július 8.

Amikor megrendeltem, nem gondoltam volna, hogy ez lesz az egyik kedvenc palettám. Imádom a hideg tónusú szemhéjpúdereket, úgyhogy engem már a színösszeállítással megnyert a paletta. Igen, baromi pici maga a paletta, de a pan size nem olyan kicsi, van benne tükör is. Utazáshoz tökéletes. Nekem a csomagolás is tetszik, bár ez nyilván mellékes. 4 matt szín van benne, egy fekete, egy transition shade, és 2 barna. A fekete pont jó mértékben pigmentált, jól elsatírozható. A kicsit melegebb tónusú transition szín is tökre bejött, ami meglepett, mert jobban kedvelem a hidegebb tónusú árnyalatokat átmeneti színként. A két barna nagyon hasonlónak tűnik, de végülis nem az. A bal oldali szín talán kicsit sötétebb, a mellette lévő szín pedig hidegebb tónusú. Mindkettő jól pigmentált, jól satírozható. És akkor maradtak a shimmer színek. Jobb felső sarokban van a kedvenc színem, nagyon különleges, kicsit rosegoldos közép barna, metálos fénnyel. Második sor első színe egy ezüst, amiben apró csillámok vannak, metél fényű. Kicsit darabosabb a formulája, ezért picit jobban potyog,mint a többi szín. Következő egy sötét barna, de nem olyan metálos, mint a többi. Aztán van egy rézes-arany szín, ennek is kicsit darabosabb a textúrája, így ez is potyog kicsit. Bal alsó sarokban egy gyönyörű metál fényű, rózaszínes-pezsgős szín. Ez is nagy kedvenc. Egyetlen szín hiányolok a palettából: egy matt fehér vagy krém színt. Én a réz-arany színt szívesen lecserélném egy matt világosra. De ez csak az én preferenciám. Eddigi tapasztalataim alapján elég tartósak a szemhéjpúderek. A shimmer színeket én ujjal szoktam felvinni, úgy a legjobb a pigmentáltságuk. Eléggé megoszlottak a vélemények erről a palettáról online, mert ez Kínában készült. De szerintem a minőséggel semmi probléma nincsen. Smokey-n kívül még Mauve Obsessions paletta van meg. Azzal már nem vagyok ennyire megelégedve.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2018. július 7.

5 árnyalatot szereztem be: Lolita, Lolita II, Lovecraft, Bow n Arrow és Ludwig.
Csomagolásától nem vagyok elájulva, de tetszik, hogy ilyen kis vékony,magas. Applikátorát szeretem, én könnyen tudok vele dolgozni. Állaga nem túl folyékony, de elég pigmentált, így elég kevés elég egy applikációhoz. Tartóssága nem a legjobb, étkezést egyáltalán nem éli túl. Viszont nagyon kényelmes, nem túlságosan szárító formula, az ajkakon nem adja ki annyira a rácokat. Illata nincs, vegán és cruelty free.
Ludwig rajtam egy világos, kissé rózsaszímes nude. Egyenletesen felvihető, viszont tapasztalataim szerint ennek a leggyengébb a tartóssága.
Bow n Arrow kicsit sötétebb, hidegebb tónusú nude. Úgy érzem ezt csak megfelelő hidegebb-tónusú sminkkel tudom használni, de akkor viszont nagyon jól mutat. Ennél az árnyalatnál sokszor tapasztalatom, hogy nehéz egyenletesen felvinni. Emiatt nem a kedvencem...
Lovecraft egy rózsaszínes árnyalat.Nem vagyok oda a rózsaszín rúzsokért, de ez még abszolút a hordható kategóriába nálam, mert van benne egy kis mauve is. Tartóssága szuper, egyenletes az applikáció, kényelmes a viselése.
Lolita a legnépszerűbb szín, de nekem ez vált be a legkevésbé. Egyszerűen nem tudom egyenletesen felvinni. Egyébként színe nagyon szép. Inkább eladtam.
Lolita II a kedvencem eddig, imádom. Gyönyörű terrakotta, kicsit narancsos szín. Kényelmes, tartós, egyenletes. Egyszer egy egész estét kibírt a számom, úgyhogy engem meggyőzött.
Összességében nem gondolom, hogy ez a világ legeslegjobb folyékony rúzsa, viszont az én kritériumjaimnak abszolút megfelel, így nálam abszolút kedvenc. (Jeffree Star és Huda folyékony rúzsok mellett első helyen áll)
Biztos, hogy be fogok még szerezni pár árnyalatot.

Kat Von D Lock-It Concealer Crème

Kat Von D Lock-It Concealer Crème
2018. július 7.

A színválaszték remek, végre találtam egy árnyalatot, ami majdnem tökéletesen passzol a bőrszínemhez és tónusomhoz. Light 7-es árnyalatot vettem meg Sephorában, világos és meleg tónusú szín. Szem alá nekem kicsit száraz, kiemeli a kisebb ráncocskákat. Bőrre jobban működik nekem, viszont T-zónában kicsit át tud fényesedni a nap végére. Púderrel fixálva tartós, nem oxidálódik, fedése elég magas. Igazából nem hiszem, hogy újra be fogom szerezni, mert szem alá sem szívesen használom és bőrhibákra is más típusú korrektort szoktam használni.

Kat Von D Lock-It Setting Powder

Kat Von D Lock-It Setting Powder
2018. július 7.

Mini kiszerelésben vettem meg Sephorában. Nem vagyok elájulva. Csomagolása nagyon cuki, tetszik, hogy van az a kis plusz rész, ami megakadályozza, hogy kiömöljön az összes púder, miután lecsavarod a tetejét. Tetszik,hogy csillag alakzatban vannak a lyukak. Szivacs annyira icipici a mini kiszerelésben,hogy azt nem nagyon tudom értékelni. Maga a púder nem rossz, egész jól fixál, de nekem a szemem alatt kicsit túlságosan szárít, viszont a T-zónában nem mattít túl jól hosszútávon.El fogom használni, de nem veszem újra. Viszont ezt a mini csomagolást majd megpróbálom feltölteni más púderrel, mert pont jó táskába vagy utazáshoz.

Anastasia Beverly Hills Prism Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Prism Eyeshadow Palette
2018. július 7.

Először izgalmasnak találtam ezt a palettát, de kb 3 próbálkozás után hozzá sem nyúltam. A csomagolás csodás, bár könnyen koszolódik és az arany minta is könnyen lekopik. Tükör jó, ecset szokásos... Egyik oldala puha, jól használható, másik satírozós oldala számomra nem használható (túl kemények a szálak, hullik). Sajnos nem sok szín működik jól a szemhéjamon. Lucid szép, de valami mégsem stimmel. Eden, Unity, Parallel, Saturn és Obsidian jól működnek, pigmentáltak, szépen elsatírozhatóak. Lure-t kimondottan szeretem. Dimension gyönyörű, de nagyon potyog. Sphere is különleges szín, tetszik, de lehetne kicsit pigmentáltabb is. A maradék színekkel egyáltalan nem vagyok elégedett. Valahogy fura a formulájuk. Nem olyan, mint Modern Renaissance-ban a shimmer színek. Ezek valahogy összeállnak a pan-ben, alig pigmentáltak és nehéz velük dolgozni, potyognak,nehezen építhetőek. Ecsettel nem működnek nekem, fel se veszi a szemhéjpúdert az ecset, de szerencsére ujjal tudok velük dolgozni. Végeredményben mindig elégedett voltam a szemsminkemmel, de kicsit nehéz dolgozni néhány színnel. Még kísérletezgetek vele egy kicsit, mert látok benne potenciált és szeretném szeretni. Egyelőre 3,5/5 csillag

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2018. július 7.

Jaj annyira nagyon akartam szeretni, de egyszerűen ez nem az én világom. Először is én jobban szeretem a hideg tónusú szemhéjpúdereket. De ez mellékes tényező, szívesen kísérletezgetek mindennel. Csomagolása szép, de nagyon könnyen koszolódik, van tükör, szuper. Ecset egyik fele puha es egész jól használható, satírozós vége számomra használhatatlan,túl kemények a szálak és hullik is. A paletta felét szoktam csak használni, ami nem túl jó arány. Buon fresco, Warm taupe es cyprus umber valamiért nem akarnak működni a szemhéjamon, nem tudom egyenletesen elsatírozni őket. Pedig ezek a színek nagyon tetszenének. Tempera, Golden ochre, Raw sienna es Burt orange jól működnek, semmi kivetnivalót nem találok bennük azon kívül, hogy nagyon porolnak és gyorsan fogynak. Alig használtam ezt a palettát, de már úgy néz ki, mintha mindennap ezt használnám hónapok óta. 2 színt leszámítva a többi szín annyira engem nem izgat, azokat nem is nagyon használtam. Talán Antique Bronze-t használtam, szép szín, de nehéz elsatírozni a széleknél. És akkor az a bizonyos 2 szín:Vermeer és Primavera. Konkrétan annyira imádom és csodálom őket, hogy csak ezért a 2 színért megtartottam az egész palettát. Csodálatos formula! Annyira puha, finom, pigmentált... Szemhéjon csodálatosan mutatnak, fényesek, gyönyörű. Valószínűleg nem fogom újravásárolni ezt a palettát. Ha Vermeer és Primavera elfogynak, nagyon fogok sírni, de a paletta megy a kukába. Talán vermeert megveszem single-ként.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2018. július 7.

Taupe árnyalatot vásároltam meg, remélve, hátha ezzel kicsit finomabb szemöldököt tudok majd készíteni. Kb 6-szor kísérleteztem vele,de sajnos nem jártam sikerrel. A termék maga tök szuper, csak nem nekem. Én jobban preferálom a természetes szemöldököt magamon. Ezzel sajnos azt nem igen lehet elérni, vagy csak nagyon sok munkával és precizítással. De hát kinek van ideje és türelme erre... :D Szuper pigmentált, krémes állagú kis cucc ez, száradás után nagyon tartós, vízálló. Másik problémám még az volt, hogy nem nagyon egyenletes az applikáció. Én belefáradtam a kísérletezgetésbe, úgyhogy felraktam eladásra.

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2018. július 7.

Volt egy benefites szettem, amiben volt Hoola bronzosító is. Akkor nagyon nem szerettem, soha nem használtam, ki is dobtam. De nemrégen adtam neki még egy esélyt, vettem egy mini kiszerelést. Azt kell hogy mondjam, hogy nem utálom. Sőt, kimondottan szeretem és használom. Nem a kedvencem, de jó kis termék. Egy picit lehetne hidegebb tónusú, de egyébként nincs okom panaszra. Egyenletesen lehet felvinni, szépen eldolgozható, természetes bronzos hatást kelt,nem túl pigmentált. Nem fogom újravásárolni, de nagy örömmel elhasználom ezt a mini kiszerelést.

Benefit The POREfessional Primer

Benefit The POREfessional Primer
2018. július 7.

Elhasználtam egy egész tubussal a nagy kiszerelésből, de nem sikerült megszeretnem. Azon kívül, hogy kicsit mattít felvitel után, nem sok pozitív dolgot tapasztaltam. Szárít, nem csökkenti a pórusaim méretét (bár nem is extrém nagyok), nem segít a kissebb bőr egyenetlenségeknél sem, valamit hosszútávon se mattít. Alapozót talán kicsit tartósabbá tette. Nem utálom, de nem fogom újravásárolni.