Gretiii

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre
2021. július 1.

A párom használja fürdéshez (a sampon funkciót nem), mert nagyon érzékeny bőre van, könnyen kiütéses lesz minden olyan terméktől, ami közvetlenül érintkezik a bőrével. Ezért a tusfürdő kiválasztásakor elsődleges szempont volt az, hogy parfümmentes legyen a termék. Lassan egy hónapja használja és egyre tisztább a problémás bőrfelület, a termék ára is nagyon kedvező így nálunk egy ideig biztos folyamatosan újravevős lesz.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2020. október 8.

Szerintem ár-érték arányban nem hozza azt a termék, amit ígér. Az összetevői miatt választottam, tetszett hogy kevés benne a károsnak mondható anyag. Olyan mintha semmit sem fedne a krém, ugyanakkor keletkezik egy plusz réteg az arcomon. Igaz, hogy könnyen lélegzik alatta a bőröm, de nagyon gyorsan csillogni kezd, így csak akkor szoktam használni, amikor a szimpla hétköznapitól eltérő sminket készítek és szeretnék egy homogén alapot felvinni a bőrömre, hogy azon folytathassam a sminkelést, viszont erre a célra pedig valami jobban fedő termékre lenne szükségem. Nem tudom hova tenni ezt az alapozót, mert alapozónak és BB krémnek sem mondanám, így biztosan nem fogom újravenni.

NYX Velvet Matte Ajakrúzs

NYX Velvet Matte Ajakrúzs
2020. október 8.

Nekem a VMLS06 SOFT FEMME árnyalat van meg a terméből és ez az abszolút kedvenc rúzsom. Az árnyalata mályvás beütésű, natúr sminkekhez szerintem tökéletes, de ha komolyabb sminket szeretnék készíteni és a szemre helyezem a hangsúlyt, akkor ugyanúgy megállja a helyét ez a rúzs, nem vonja el a figyelmet. Alapból matt állagú, tehát nem a felkenést követően változik meg, ezért az állaga kicsit sűrűbb. Ezt a felkenéskor lehet érzékelni, kicsit másképp viselkedik mint egy átlag rúzs, talán úgy tudnám a legjobban leírni ezt a jelenséget, hogy nem siklik ugyanúgy. Nem szárítja olyan gyorsan az ajkakat, nekem a 8 óra munkát simán kibírja, persze az ebédszünet után érdemes ismét felkenni egy réteget, de egyébként szépen bírja. Csókállónak is mondanám, ha adok valakinek egy puszit, akkor nem lesz ilyen színű az arca.

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2020. október 8.

Számomra eddig ez a szempillaspirál vált be a legjobban. Nagyon szeretem a keféjét, az ilyen típusúakkal a legkönnyebb szerintem dolgozni, mert nem csomósítja össze a pillákat, nem visz fel rá a kellőnél több mennyiséget és dörzsölés hatására minimálisan kenődik. Viszont egész gyorsan beszárad, bár az ára nagyon kedvező így nem probléma hogy újra kell vásárolni, ez csupán egy tény, hogy szerintem nem bírja olyan sokáig mint versenytársai.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. október 8.

Ár-érték arányában szerintem teljesen rendben van ez a termék, bár van ennél nagyobb kedvencem. Nagyon szeretem a keféjét, az ilyen típusúakkal a legkönnyebb szerintem dolgozni, mert nem csomósítja össze a pillákat, nem visz fel rá a kellőnél több mennyiséget és dörzsölés hatására minimálisan kenődik.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2020. október 8.

Mivel ritkán használok szemhélytust sajnos nincs nagy gyakorlatom abban, hogy elsőre sikerüljön tökéletes tusvonalat húzni, de szerintem ezzel a termékkel könnyű dolgozni. A toll kiszerelésű társai mellett nincs azzal probléma, hogy egyszer csak kifogy (mint ahogy a normál tollak is szoktak) és az ecset vége kellően vékony ahhoz, hogy a vonal végét szép ívesen meg lessen vele csinálni. Gyorsan szárad, viszont nagyon könnyű elkenni. Sajnos nekem irritálja kicsit a szemem, ilyenkor egész nap viszket kicsit a szemem körül.

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs
2020. október 8.

Nekem a 09 magnetic gloom árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tény hogy ritkán használom mert ez a kollekció egyik legsötétebb árnyalata, de pont ezért szeretem mert különleges. Megválogatom hogy éppen mikor vagyok kicsit darkosabb hangulatomban :D és akkor viselem, de tud nagyon elegáns is lenni. Gyorsan szárad és eléri a matt állagot, persze ha eszünk és iszunk, azt ez a termék sem viseli olyan jól, illetve nekem gyorsan szárítja a számat, ezért nem szoktam 2-3 óránál tovább viselni mert kifejezetten csúnya hatást kelt a száraz rúzsos ajak. Összességében szerintem ár-érték arányában megérte.

Essence Contouring Duo Paletta

Essence Contouring Duo Paletta
2020. október 8.

A világosabb színű paletta van meg belőle és kifejezetten elégedett vagyok a tartalmával. Igaz főként csak a sötét színt szoktam használni, de annak imádom az árnyalatát, pont az a hideg barna, amivel szépen lehet dolgozni. Nem tűnik tőle koszosnak az arcom, nem porzik és viszonylag tartósnak is mondanám. Az ilyen por állagú termékeknél még jobban oda kell figyelni arra, hogy egy jól előkészített alapra vigyük fel (alapozó+púder vagy BB krém) hogy legyen egy homogén felület, amin egységesen meg tud tapadni a por, ellenkező esetben sajnos foltos tud lenni. Én még bronzosítót is szoktam mellé tenni, persze csak mértékkel, de ezzel a párosítással érem el a nekem tetsző eredmény. A világosabb színt néha púderként szoktam használni, mert nagyon közel áll a színe az arcbőröm színéhez. Még nagyon sok van a termékből, de szerintem újravásárlós lesz. :)

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2020. október 8.

A Catrice márka camouflage korrektorát használtam nagyon sokáig de amikor kifogyott (a krémmánián olvasott pozitív véleményeket olvasva) gondoltam váltok és kipróbálom ezt. Úgy gondolom hogy tartósabb és jobban is fed mint a Catrice korrektora. Én nemcsak a szemem alá és a bőrhibáimra szoktam használni, hanem az orromra is teszek belőle egy keveset, mert annyira jól mattítja a bőrt, hogy 8 óra munka után sem csillog át alóla a bőröm. Viszont 1 csillagot kénytelen vagyok levonni tőle, mert valamilyen ismeretlen okból kifolyólag kicsit irritálja a szememet és a szemkörnyékén a bőrömet a termék. Közvetlenül mikor felviszem a szemem alá, elkezd csípni, ami csak akkor múlik el ha szépen eldolgozom.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. október 8.

Én nagyon megszerettem ezt a terméket. Esténként szoktam használni az arcápolási rutinom utolsó lépéseként és viszonylag vékony rétegben használom. Nagyon finom illatú és puha lesz tőle az arcom még több órán keresztül. Nem mondanám azt hogy jobban zsírosítja a bőrömet mint más hidratálókrémek, így ezzel a tulajdonságával is meg vagyok elégedve.