gretik246

Regisztráció dátuma: 2018. december 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Kallos Lab35 Brilliance Shine Mist

Kallos Lab35 Brilliance Shine Mist
2019. január 15.

Fodrászkellékes boltban vásároltam. Tényleg úgy kell használni, ahogy a leírásban van, legalább 20 centiről kell fújni, nem kell sok belőle.
Frissen mosott hajon szépen mutat, tényleg nagyon szépen csillog tőle a hajam és jó illata van.

CHI 44 Iron Guard Hővédő Spré

CHI 44 Iron Guard Hővédő Spré
2018. december 20.

Senkinek sem ajánlom, hogy megvegye.
Nagyon szeretem ezt a márkát és a többi terméküket is, de ettől ragacsos lesz a hajam.

Crystal Nails Fa Körömreszelő

Crystal Nails Fa Körömreszelő
2018. december 14.

Ennyi pénzért simán veri a többi drogériás körömreszelőt, amik 2x-3x ennyibe kerülnek.

Alverde Szempillanövesztő Szérum

Alverde Szempillanövesztő Szérum
2018. december 14.

Én minden 3D műszempilla-leszedés után használom, hogy helyrehozzam kicsit őket. Ennyi pénzért ne várjon senki csodát tőle, de megadom az 5 csillagot, mert valamilyen szinten segít.

Oriflame The One Porpúder

Oriflame The One Porpúder
2018. december 14.

Nagyon jó porpúder. Tartós, könnyű vele dolgozni, sokáig kitart.

MakeUp Revolution Ultra Contour Palette

MakeUp Revolution Ultra Contour Palette
2018. december 14.

Kedvenc kontúr palettám. Már vagy 3at elhasználtam és mindig újraveszem, mert nagyon jók a színei.
Minden megvan benne, ami kell. Nekem utazáshoz is tökéletes, mivel egy helyen van a kontúr és a highlight is.

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless
2018. december 14.

Minden szín megvan benne, ami kell. Szép, tartós színek.

Astor Lift Me Up Foundation

Astor Lift Me Up Foundation
2018. december 13.

Kedvenc alapozóm. Amióta rátaláltam csak ezt használom a Rimmel Stay Matte alapozóval keverve, mivel zsíros a bőröm. Rendelni szoktam netről, mivel úgy tudom, hogy Magyarországon már nem kapható a drogériákban.

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2018. december 13.

Bőrorvos írta fel. Naponta 2x kellett volna használnom, amiből jó ha megvolt a napi egy, de volt, hogy csak párszor használtam 1 héten. Szépen leszárította a pattanásokat, az arcom teljesen rendebejött, a hátam még nem, de ezt a saját hibámnak tudom be, mivel lusta voltam :D.
Még maradt belőle, de nemhiszem, hogy az még olyan hatásos, mivel több, mint egy éve használtam. Gondolkozok rajta, hogy újra felírtatok magamnak

Bioderma Sébium Hydra

Bioderma Sébium Hydra
2018. december 13.

Jó arckrém, de semmilyen hatást nem tapasztaltam amikor használtam. Pattanások ellen nem segített.
Akciósan vettem, de a teljes árát nem adnám ki érte.