gretiperry

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Britney Spears VIP Private Show EDP

Britney Spears VIP Private Show EDP
2019. október 5.

Imádom! Kifújáskor barackos-mangós illata van,némi vaníliával vegyítve,szerintem nagyon finom.
Ez az illat valahol a Circus és a Midnight Fantasy között lehet.
Tavaszi-nyárinak használom, de így ősszel is magamra fújom hogy egy kis színt hozzon a hétköznapokba :)

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2017. március 1.

Ennek a parfümnek az is lehetett volna a neve, hogy Private Fantasy, én érzem benne a rózsaszín Fantasy vattacukros illatát amikor kifújom, csak kisebb dózisban. A leszáradása pedig inkább gyümölcsös. Nagyobb durranásra számítottam, hétköznapi rohangálós illatnak viszont tökéletes.

Update: +1 csillag. Ez a parfüm a Fantasy érettebb, nőiesebb kiadása. Én legjobban a karamellt, tejet és a kávé illatjegyeit érzem magamon.

Update 2.: Lassan elfogy a kis 30 ml-es kiszerelésem, és annyira hozzám nőtt ez az illat, hogy be akarok még egy üveggel szerezni :) Így télen is kellemes volt viselni a krémessége miatt, a gyümölcsös leszáradás miatt pedig tavaszra is el tudom képzelni :)

Paco Rabanne Olympea Testápoló

Paco Rabanne Olympea Testápoló
2017. január 29.

Egy szó van rá: I-MÁ-DOM. Őt azután használom csak, miután az Olympeás tusfürdővel fürdök meg, és igazi hercegnőnek érzem magam utána :) Másnap is érzem még a bőrömön.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2017. január 29.

Az egyetlen illat, amelyet nem tudtam még eddig megunni. Ha elfogy mindenképp újraveszem. Viszont én csak őszi-téli időszakban tudom használni, mert édes parfüm. Aki a citrusosabb, gyümölcsös illatokat kedveli, annak nem ez a legjobb választás, viszont aki az édesebb, nehezebb illatokat azoknak igen :)

Oriflame The One Eye Liner Stylo

Oriflame The One Eye Liner Stylo
2016. december 3.

Valami 750 ft-ért tudtam beszerezni, de nekem a dupláját is megéri. Nagyon könnyű vele tusvonalat húzni, a végeredménye pedig egy szép matt fekete szín. Kezdő tusvonal húzoknak is bátran ajánlom.

Burberry Brit Rhythm For Men

Burberry Brit Rhythm For Men
2016. április 25.

Számomra ez a nagybetűs férfi parfüm...talán azért mert számomra a nagybetűs férfi viseli? Kellemesen fűszeres, hűvös illat. Erős temperamentumú, céltudatos, magabiztos férfiakon tudom elképzelni :) Csajok, akik nem ismerik, mindenkinek ajánlom legalább csak egy szimatolásra :)

Britney Spears Island Fantasy

Britney Spears Island Fantasy
2015. július 3.

A nyárra szerettem volna egy könnyed illatot, amit ebben a parfümben meg is találtam. Kifújáskor leginkább a mandarint és a görögdinnyét érzem, majd a mandarin pár perc múlva elillan, és a dinnye mellett a virágok is megjelennek. Kellemes, frissítő illat, amely kitűnő forró nyári napokon. Egy problémám van vele, a tartóssága. Naponta többször újra kell fújni, hogy újra érezhető legyen.

Britney Spears Hidden Fantasy

Britney Spears Hidden Fantasy
2014. december 21.

Bár csak itteni véleményeket olvastam, hogy milyen lehet az illata, hosszas rágódás után végül beszereztem :) És jelenleg nagyon tetszik. :) Erős citrusos-fűszeres illat tárul elém amikor kifújom, majd ez nagyon hamar lecsendesedik egy narancsos-krémes sütis-vaníliás, édes és szerintem nagyon különleges illattá. Egyébként ennél összetettebb az illat, mint hogy narancsos-krémes-vaníliás,de csak ezeket ismerem fel benne. :) Tartósságával viszont nem vagyok elégedett, fél óra, maximum 1 óráig tart...

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. december 7.

Jelenleg úgy érzem nem tudnék nélküle élni. :) Hajmosás után a hajhosszomra viszek fel belőle, hagyom beszívódni és utána sokkal szebbek a hajvégeim is, puhák. Hajvasalás után is szoktam használni, de akkor csak egy nagyon picit viszek fel belőle a hajvégekre és így nem törnek annyira el.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2014. október 17.

A sok pozitív vélemény után én is beszereztem a Glamour-napokon. Ajándékba kaptam mellé egy Essence tust ami igazából nem is érdekelt annyira, mert magát a szempillaspirált is megvettem volna...Viszont csalódnom kellett. Nagyon sok festéket vesz fel, és első használat után le kellett törölnöm mert póklábas szempillákat csinált nekem...Ha letörlöm a felesleges festéket akkor használható, de így hamar el fog fogyni....Meglepetésemre viszont a tus jobban bejött, amit hozzá adtak...:) Újravenni a spirált nem igen fogom, de majd elhasználgatom....