Grett

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2020. április 12.

Szerintem itt én leszek az egyik áttörés, de nagyon szomorú vagyok. Alap esetben pár piros pattanásom szokott lenni az arccsontomon, arra vettem ezt a kis krémet. 1 hétig reggel-este használtam, és sokkal rosszabb lett mint volt. A homlokomon és a halántékomnál is rendesen piros pattanásaim lettek, valamint az arcomon is sokkal több lett a gyulladás. Nagyon szomorú vagyok, igazából nem is merem tovább használni, többet ártott mint használt.

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz
2019. május 26.

Ha jót akarsz magadnak akkor inkább le se vedd a polcról. Ragadós, büdös, nem tisztít rendesen, és egyszer belement a szemembe, de fél napig azthittem megvakulok, úgy fájt. Nem!!!

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2019. március 20.

Először Waterproofra tettem szert, de az nem igazán akart lejönni kétfázisú micellással sem, de mivel szép pillákat csinál, ezért egy simát is beszereztem. Nekem pont olyan mint amit szeretek, dúsít, hosszít meg minden, ja meg ez még le is jön.

NYX Liquid Suede Cream Lipstick

NYX Liquid Suede Cream Lipstick
2019. március 20.

Sandstorm téged nagyon szeretlek. Tartós, szépen kopik, talán kicsit túl folyós állaga van, több réteg kell a tökéletes fedéshez, de megéri.

ColourPop Ultra Satin Lip

ColourPop Ultra Satin Lip
2019. március 20.

Ha már volt egy matte, gondoltam legyen satin is, így a Magic Wand színre esett a választásom. Ami a számon van és ami swatch az két külön dolog, de erre számítottam kb. ebben a tudatban rendeltem meg, a mattnál is így volt. Én szeretem, sokkal jobb viselni mint a mattot, puhább a szám és szép nude-barnás árnyalata van, mindenhez megy. :) Kicsit talán a Nyx Suede Cream Lipstick Sandstorm -jához hasonlít.

ColourPop Lippie Stix

ColourPop Lippie Stix
2019. március 20.

Ez az amiről csak úgy áradoznak az emberek, és amúgy jogosan. Egyik színem a Tootsie, kb. pont ilyet vártam, szép kis nude, bár a számon minden rózsaszínesebb. Könnyen felvihető, tartós és nem drasztikusan kopik, hanem szépen belülről. Na a másik a Goal Digger, ami szerelem volt a képeken, de kicsit inkább a narancssárga árnyalat jön ki belőle, mint a warm rose. A csomagolásuk talán túl műanyag, nehezen záródik és a rúzs picit túl krémes. Összességében az árát teljesen megéri, és tényleg nem szárítanak.
Update: A Goal Diggert azóta nagyon megszerettem, tipikusan ilyen esti/bulis szín lett, valamint vettem egy Aquariust, ami olyan szép nude, nagyon szeretem, bár nem túl tartós.

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré
2019. március 20.

Szerintem egy hővédőt elsősorban azért veszünk meg, hogy védje a hajunkat és nem azért, mert a legkellemesebb a szaga. És ezt tökéletesen megtette. Már kb. másfél éve megvan, 1 évig rendszeresen használtam, minden hajszárítás közben, és a hajam végig bírta a strapát, és nem töredezett meg, úgy, hogy konkrétan majdnem minden nap használtam hajsütőt. Érezni, lehet használat után, hogy szárazabb a haj, de egy jó kondicionálóval kiegyenlíthető. A Syoss Keratinos hővédőt vettem meg nemrég, annak sokkal finomabb illata van, és ugyanúgy teszi a dolgát.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. május 1.

Már 3 hete használom minden este a habzó tisztítójával együtt, néha sminkalapnak is, de eddig nem igazán tett csodát.:( Sokszor megelőzi a durva pattanás kialakulását, és azért látszik, hogy jót tesz a bőrrel, nyugtatja, de a nyomokat még nem sikerült eltüntetni.

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2018. április 7.

Akkor használtam, amikor nagyon korpásodott a hajam. Én szerettem, az illata és az állaga is jó, és rendbe rakta a fejbőröm.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2018. április 7.

Bár nálam az előző Syoss hővédő is megtette hatását, ennek az illata is jó, és puha, könnyen kifésülhető a hajam tőle. Én mindig hajszárítás közben fújom rá. Vasalás után, jó kérdés, hogy a termék miatt, vagy sem, de majdnem a következő hajmosásig egyenes marad, az amúgy göndör-hullámos hajam.