grey

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Yves Rocher Feel Stronger Dúsító Szempillaspirál

Yves Rocher Feel Stronger Dúsító Szempillaspirál
2019. július 23.

Nem vált be, csomósodik sajnos. Viszont nagyon szép fekete a színe és nem kenődik.

Clinique Super City Block SPF40

Clinique Super City Block SPF40
2019. július 22.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódó fényvédő, nem zsíros tőle a bőröm. Újabb pigmentfoltok nem jöttek elő a használata mellett ws én a színével is meg vagyok elégedve, bár legtöbbször alapozót is használok fölé. Újravevős.

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2019. március 8.

Nekem nagyon bevált. Vörös, hámló, égő, viszkető foltok jelentek meg az arcomon a jó idő érkeztével. Megvettem csomagban a sensibio micellás vízzel, a két terméket használva a foltjaim pár napon belül el is múltak. Szerintem bb krémhez képest nagyon szép fedése van, eltakarta a pirosságot is. A színe egyébként tényleg sötét kicsit.

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum
2019. március 5.

Szuper termék, én nem csak utazáshoz vettem. Tényleg annyi hajmosáshoz elég, mint a nagy kiszerelése, így nem terhelem annyira a környezetet a flakonnal. Egy nyomásnyit vízzel felhigítok, úgy viszem fel a hajamra. Nagyon szép fényes a hajam mióta használom, mindig megdicsérik.

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Kézmosó Gél

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Kézmosó Gél
2019. február 14.

Nagyon jól habzik ezért kevés kell belőle. Finom illata van, a kezeimet nem.szárítja, már többször újra vettem.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2018. december 30.

Arctisztításra használom, nem sminkeltávolításra. Nekem még egy micellás víz sem távolította el rendesen a szempillaspirált, így ezt már el sem várom tőlük. Nem csíp, nem irritál, puha lesz tőle a bőröm.

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2018. december 22.
(!)

Tesztelésre kaptam a lakkokat és nagyon meg vagyok elégedve velük! Gyönyörű színek, a piros kivételével mind bírja 7 napig, pedig mosogatok, takarítok is vele. Szuper az ecset kialakítása és tényleg nagyon gyorsan szárad a lakk. Biztosan fogok még vásárolni további darabokat.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló
2018. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet, újra is vettem. Két pumpányit oszlatok el belőle éjszakánként, szuperül hidratál, pihe puha az arcom tőle. Nem nehéz, nagyon jól nyugtat.

Yves Rocher Mon Evidence EDP

Yves Rocher Mon Evidence EDP
2018. szeptember 21.

Szerintem nagyon kellemes az illata, többször is megdicsérték már rajtam. Nagyon tartós és egyáltalán nem tolakodó. Nem túlságosan édes.

Yves Rocher Málna-Borsmenta Kézápoló Krém

Yves Rocher Málna-Borsmenta Kézápoló Krém
2018. szeptember 21.

Nagyon jó illata van, kellően ápol. Praktikus a kiszerelése, igazi táskába dobálós darab.