grey

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Uriage Termál Hidratáló Water Essence

Uriage Termál Hidratáló Water Essence
2021. április 30.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, aminek nagyon örülök, mert valószínüleg magamtól nem vettem volna meg. Hatalmas kiszerelés, három cseppet oszlatok el az arcomon és ugyanennyit a nyakamon belőle. A bőröm erősen vízhiányos, több mint egy hete használom a terméket és azóta a feszülő érzés megszűnt, az arcom hidratált, ragyogó és puha. Nem sok a parfüm benne, egyáltalán nem okoz problémát, szemkörnyékre is kenem. Szeretem, újra fogom venni!

Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream EDP

Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream EDP
2021. február 16.

Ma érkezett meg hozzám, életemben nem rendeltem még parfümöt úgy, hogy nem próbáltam ki magamon. Douglas rendelésem doboza volt illatosítva vele és egyből szerelembe estem! Ha csak az illatjegyeit láttam volna, eszembe se jutott volna, hogy szeretni fogom. Üvege szerintem gyönyörű. Csodás illat nekem, nagyon tartós, reggeli egy fújást még mindig érzem magamon.

Kék Pille Vattakorong

Kék Pille Vattakorong
2020. január 30.

Nagyon szeretem, mióta kipróbáltam nem is vagyok hajlandó mást használni! Nem foszlik, nem szöszöl, pihepuha.

Yves Rocher Feel Stronger Dúsító Szempillaspirál

Yves Rocher Feel Stronger Dúsító Szempillaspirál
2019. július 23.

Nem vált be, csomósodik sajnos. Viszont nagyon szép fekete a színe és nem kenődik.

Clinique Super City Block SPF40

Clinique Super City Block SPF40
2019. július 22.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódó fényvédő, nem zsíros tőle a bőröm. Újabb pigmentfoltok nem jöttek elő a használata mellett ws én a színével is meg vagyok elégedve, bár legtöbbször alapozót is használok fölé. Újravevős.

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2019. március 8.

Nekem nagyon bevált. Vörös, hámló, égő, viszkető foltok jelentek meg az arcomon a jó idő érkeztével. Megvettem csomagban a sensibio micellás vízzel, a két terméket használva a foltjaim pár napon belül el is múltak. Szerintem bb krémhez képest nagyon szép fedése van, eltakarta a pirosságot is. A színe egyébként tényleg sötét kicsit.

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum
2019. március 5.

Szuper termék, én nem csak utazáshoz vettem. Tényleg annyi hajmosáshoz elég, mint a nagy kiszerelése, így nem terhelem annyira a környezetet a flakonnal. Egy nyomásnyit vízzel felhigítok, úgy viszem fel a hajamra. Nagyon szép fényes a hajam mióta használom, mindig megdicsérik.

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Kézmosó Gél

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Kézmosó Gél
2019. február 14.

Nagyon jól habzik ezért kevés kell belőle. Finom illata van, a kezeimet nem.szárítja, már többször újra vettem.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2018. december 30.

Arctisztításra használom, nem sminkeltávolításra. Nekem még egy micellás víz sem távolította el rendesen a szempillaspirált, így ezt már el sem várom tőlük. Nem csíp, nem irritál, puha lesz tőle a bőröm.

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2018. december 22.
(!)

Tesztelésre kaptam a lakkokat és nagyon meg vagyok elégedve velük! Gyönyörű színek, a piros kivételével mind bírja 7 napig, pedig mosogatok, takarítok is vele. Szuper az ecset kialakítása és tényleg nagyon gyorsan szárad a lakk. Biztosan fogok még vásárolni további darabokat.