Grumpi

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Benefit Roller Lash Mascara

Benefit Roller Lash Mascara
2021. január 4.

Sajnos túl van Hypeolva!Szépen elválasztja a pillákat és tökéletes pl műszempilla alá egy extra rétegnek.Finoman elválasztja a szálakat nem látni a külömbséget.Viszont magában abszolút nem dúsít.Pakolni kell pár réteget hogy látszódjon de akkor viszont pár óra múlva peregni kezd.Az ára abszolút nem éri meg!Egy Max F. szilikon Spirál ezerszer többet nyújt és fele pénzért.

Thierry Mugler Angel Nova EDP

Thierry Mugler Angel Nova EDP
2020. november 29.

Szinte hívogatott az üvege de óvatosságból csak 10 milis fújóst vettem ismerőstől.Lehet kapni azokat a retro keménycukrokat.Savanyú,talán eper aromasokk útóízzel.Hát pont olyan!Kiráz a hideg tőle,nagyon csalódott voltam.

L'Oreal Paris Flash Cat Eye Eyeliner

L'Oreal Paris Flash Cat Eye Eyeliner
2020. november 24.

Szuper ecset,nyönyörű fekete,tartós.Imádtam!Aztán rövid használat után brutálisan folyni kezdett.Azt hittem hibás darab de többen is így jártunk vele.Kár érte.

Lancaster 365 Skin Repair Szemkörnyékápoló Szérum

Lancaster 365 Skin Repair Szemkörnyékápoló Szérum
2020. szeptember 14.

Mintát kaptam belőle,aztán kis kiszerelésben vettem külföldön.Szörnyen drága,ezért nem mertem megvenni elsőnek. De ez a kis szérum egy üvegbe zárt csoda!A színe mint a vanília fagyi,állaga krémes de nem ragad,nem zsíros,könnyen beszívódik.A hatása fantasztikus!Hidratálja a bőrt és kisimítja az apró szarkalábakat.A szem körüli bőrnek teljesen megváltozik a kinézete.Én este használom,had dolgozzon éjszaka.A pénztárcám legnagyobb bánatára nagy szerelembe estünk!
Update:Egy darabíg mást használtam,persze semmi értelme nem volt.Pár napja viszont megint rászántam magam egy üvegcsére.Azonnal éreztem,hogy igen ez hiányzott.Még a korrektor is máshogy viselkedik rajtam.Ha elfogynak a krémeim a többit is beszerzem.
A krém ráncokra lett kitalálva,sötét karikákra másik krémet válasszatok.

eos Smooth Stick Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Stick Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2020. szeptember 10.

Semmit nem ér!Az íze,illata pedíg rémes.Minden táskámban van egy balzsam és ha nem is szeretem de elfogy mind.Ettől viszont kiráz a hideg.

Benefit Boi-Ing Cakeless Concealer

Benefit Boi-Ing Cakeless Concealer
2020. szeptember 10.

Megvan az új kedvenc korrektorom.Kb 8 órája figyelem és nem mozdul.Nem ült a ráncaimba,nem szárít,nem irrítál.Van egy tucat itthon de most ez leverte az összeset!

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2020. augusztus 22.

Mivel mindenkin máshogy viselkedik egy illat,az értékelést is úgy kell érteni.Az anya illatot imádom,tartós,egyik nagy szerelmem.Viszont ez totális csőd!Mikor kifújom kellemesnek érzem de csak árnyéka a másiknak.Kb 10 perc után semmi nem marad belőle.Sem bőrön,sem a hajamon,sem a ruhámon.Minimál nyári illatnak sem nevezhetném.Sajnos valamiért rólam sikítva menekül!

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer
2020. augusztus 9.

Brutális a fedése,jobb mint a Fenty-nek.Krémes állagú,könnyen eldolgozható.A csomagolás egy csoda,engem a minőség érdekel nem a kivitelezés,de ezt öröm kézbe venni olyan szépséges.A színekkel nagyon óvatosan,én 3-at vettem,hogy biztosra menjek.

Urban Decay Stay Naked Weightless Liquid Foundation

Urban Decay Stay Naked Weightless Liquid Foundation
2020. július 29.

Nagyon vágytam erre az alapozóra.A színekkel nagyon vigyázzatok,világosabb mint a képeken,sőt még az üvegben is sötétebbnek látszik.Kiválasztottam pár színt ami szóba jöhet és Youtube videók alapján rendeltem.Tökéletes lett.A csomagolása kívűl semmi extra,de belül gyönyörű virágos kis üzenettel.Az üveg műanyag de szép,jó minőségű.Én ecsettel dolgozom,problémamentesen,egyenletesen fel vihető kellemes állagú,könnyű de építhető alapozó.Rettentően zsíros a bőröm de nem okoz problémát,a T vonalon melegben rá kell dolgozni.Nem fullaszt,nem érzem,hogy rajtam van.

BrillBird Acryl Remover

BrillBird Acryl Remover
2020. július 16.

Teszi a dolgát de a többihez képest isteni az illata.Igazi orgona,mindenki imádja.