grund

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Paris Age Perfect BB Cover BB Krém

L'Oreal Paris Age Perfect BB Cover BB Krém
2022. március 29.

Update: meg kell kövessem, elhagytam a hidratálót, csak szérum, fényvédő és ez kerül reggel a bőrömre. Még mindig örülnék egy mattabb finishnek, de így már vállalható. Meglepően jól fed, nagyon kevés kell belőle - önmagában az 50-es fényvédő ilyen mennyiségben nyilván nem értelmezhető, de jó tudni, hogy ad egy kis pluszt a pigmentfoltra hajlamos helyeken.

2022. február 1.
True match alapozóért indultam, de nem tudtam ellenállni az 50-es faktornak :) Ez hiba volt, mert a kombinált bőrömre ez a bb sajnos túl sok - igaz még pluszban alákerült a saját fényvédőm is. Icike-picike elég belőle és száraz bőrre valószínűleg csodás lenne, így viszont ez is eladósorba került.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2022. január 19.

Egy hónapja használom, heti 3-4 alkalommal. A fehér párnahuzaton nálam nem hagyott nyomot, és maradéktalanul be is szívódik - igaz, a szérum után hidratálok is, és lefekvés előtt 1-2 órával kenem fel. Csodát nem vártam, de vagy a szemem romlik, vagy tényleg feltöltöttebb, szebb lesz tőle a bőr. A korábban próbált PC retinollal szemben mellékhatást sem tapasztaltam, sokkal kellemesebb használni.
Sajnos a pumpa bárhogyan vigyázok is, köpköd, mint egy szeszélyes teve. Ezt leszámítva csillagos ötös.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2022. január 13.

1.N Ivory: könnyen eldolgozható, észrevehetetlen, mégis jó fedés. Nem túl matt, nem túl zsíros, tartósnak tűnik. Nagyon tetszik - mondom ezt hatnapos hullaszínű képemnek a tükörben. Csak a színválasztást szúrtam el, de azt nagyon :( Így eladóvá vált ez az amúgy szuper cucc.

L'Oreal Paris Brow Artist Micro Tattoo Eyebrow Definer

L'Oreal Paris Brow Artist Micro Tattoo Eyebrow Definer
2021. november 25.

Hátööö.. ezt beznéztem :) az árnyalata (dark brunette) amúgy tökéletes lenne, nem különösebben sötét, hamvas barna szín. Az applikátor egy katasztrófa, csak és kizárólag kézfejen működik, a szemöldökszálak között lavírozva maszatol csak. A festék néha jön belőle, néha nem. A tiszta víz instant feloldja, így párás időben, vagy izzadós nyári melegben a tartóssága is minimum kérdéses.

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+
2021. október 10.

Nagyon válogatós vagyok a fényvédők terén, zsíros bőrömre szinte mindegyiket túl soknak érzem. A gyógyszertárban nem volt a szokásos 50-es Eucerin Oil Control fényvédőm, helyette esett erre a választásom, és csak itthon olvastam ijedten a hozzászólásokat.
100% pozitív csalódás: az első néhány másodpercben valóban fehéres, aztán ez pikkpakk eltűnik és valóban nyomtalanul beszívódik. Ebből a szempontból még jobb is, mint az Eucerin, bónuszként pedig nincs benne alkohol, mint legtöbb mattító társában. Tengerparton is megfelelően védett, igaz minden fürdés után újrakentem. A (nagyon enyhe) illatot megbocsátom neki.

Update: mivel smink alatt mégsem működött olyan jól, mint önmagában a strandon, visszatértem a jól bevált Eucerin fényvédőmhöz. Egy hónapnyi kihagyás után nyúltam ismét ehhez, addigra viszont valamelyik összetevő összeállt benne kis, bőrradírszerű szemcsékké. Nem mertem tovább használni, kukában végezte.

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
2021. október 3.

Nagyon hatékonyan tisztít, viszont irgalmatlanul szárította a bőrömet, pedig az összetevői alapján nem kellene neki. Az illata elmegy, de túl erős. Biztosan nem veszem újra.

Pupa Sport Addicted Body Coach

Pupa Sport Addicted Body Coach
2021. július 27.

Csak fogom a fejem, hogy miért vettem meg :D Nyilvánvaló, hogy amit ígér, azt egy krém sem tudja teljesíteni, pláne, ha nincs benne különösebben extra hatóanyag. Hidratáló hatása még így nyáron sem elég, pedig nem száraz a bőröm. Azt a hatást kelti, mintha gyorsan beszívódna - valójában vékony réteggé köt, amit az esti zuhanyozásnál érezhetően le is lehet még mosni. A tetején nem visel el más krémet, egyből kukacosodni kezd. Egyetlen pozitívuma, hogy az illata nem zavaró.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. július 27.

A hatása nagyon jó, sajnos a szagát maximum alvásra tudtam elviselni. Örültem, amikor végre elfogyott.

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2021. július 27.

Nude Wear pirosítóm utódját kerestem, rosy pink árnyalatban vettem meg ezt. Pirosítóparásként nekem ez már túlságosan pigmentált, egy ecsetnyi porral bőven túladagoltnak érzem tőle a sminkemet, de az árnyalat tetszik. Mindenesetre gyakorlom a könnyed ecsetmozdulatokat, és szoktatom magam az üde orcákhoz :)

Physicians Formula Nude Wear Glowing Nude Blush

Physicians Formula Nude Wear Glowing Nude Blush
2021. július 27.

Nagyon szerettem, sajnálom, hogy már nem lehet kapni ezt a pirosítót - ez volt az első, amit teljes mértékben el is használtam. Túladagolhatatlan és természetes, épp-hogy-üde hatás, a púder kellően finomra őrölt. A csomagolását nem nekem találták ki, a ronda kis masni hamar le is esett róla, de ezt a beltartalom miatt simán megbocsátottam neki.