grus

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal
2013. augusztus 9.

Termékmintában kaptam ajándékba, s azt írták róla, hogy nem kell utána majd testápolót használni.
Finom lett a bőröm utána, tényleg nem érzem, hogy nagy igényem lenne a testápolózásra, de kíváncsi vagyok télen mi a helyzet.
Azért csak a 4 csillag, mert én nem vagyok oda az illatáért.

Casa Nature Natúr Testápoló

Casa Nature Natúr Testápoló
2013. július 9.

Abszolút 5 csillag, mert könnyen beszívódik, nyáron a frissítő zuhanyzás után jóleső érzés a bőrömön, s nem fullasztó. Adnék én még több csillagot is szívem szerint, még pedig az illata miatt!
Este az ágyban annyira finom illatom volt, hogy hercegnőnek éreztem magam, és az, hogy másnap délelőtt is érzem magamon a barack illatát, egyenesen felbecsülhetetlen.
Jaj de finom!

Biztos hogy ki fogom próbálni minden illatvariációt!

Essence All In One BB Krém

Essence All In One BB Krém
2013. április 23.

Ajándékba kaptam, néha használom. Nagyon fura a szaga, már már azt hittem, hogy megromlott :)
Nem sárgásodik a szín, amit választottam, nem is sötétít, eddig egészen jó, de azt hiszem inkább a kifejezetten zsíros bőrre valót kéne kipróbálnom.

Dove Regenerating Nourshiment Kézkrém

Dove Regenerating Nourshiment Kézkrém
2013. április 17.

A téli hideg időszakban nagyon kiszárad a kezem, ezért minden kézmosás után nem elővigyázatosságból, hanem mert muszáj, használnom kell valamilyen krémet. A nagyon sűrű, zsírosakat nem szeretem, mert kényelmetlen utána dolgozni, ezért is vásároltam meg ezt a krémet. Állaga valóban könnyed, nem zsíros. Nagyon gyorsan felszívódik, de csak a következő kézmosásig fejti ki a hatását. Érezhetően képez egy selmyes védőréteget a kezen, de valahogy csak felületi kezelést ad, nem hatol mélyre, és hidratál rendesen.
Van ennél sokkal jobb kézápoló is.

Il Makiage Folyékony Alapozó

Il Makiage Folyékony Alapozó
2013. április 16.

Természetesen engem is rászedtek egy próbasminkelés során. Baromira rámenősek és nem véletlenül, mert ez az alapozó a legalja. Olyan olajos zsíros lesz tőle a bőröm csak pár óra leforgása alatt, hogy az egyenesen fáj, főleg mert nem győzték hangoztatni az ellenkezőjét. Ráadásul iszonyatosan drága.
Nem tudom még miért nem veszik észre, hogy egy birkát nagyon sokszor lehet megnyírni, de megkopasztani csak egyszer...

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező
2013. április 13.

Egy olyasvalakinek, aki allergiás minden nemű hajfestékre és hajszínezőre (még az ammónia mentesre is!), egy igazi megváltás ez a kis tömb! Nekem minden macerát és pénzt megér, hogy ne kapjak heges kiütéseket egy festéstől! Sajna ősz hajszálakkal nem tudott annyira elbánni, de látszik, hogy küzdött velük, talán még pár festés kell neki, és azokat is elfedi, még nem tudom, minden esetre nálam ez a termék abszolút 5 csillag!

Yves Rocher Sebo Specific Ultra Mat Arckrém

Yves Rocher Sebo Specific Ultra Mat Arckrém
2013. április 12.

Pár napja használom, és az itt olvasottak alapján már eleve a reggeli hidratáló krémemhez keverve viszem fel az arcomra. Eddig jó az eredménye. A zsírosodást gátolja, természetesen nap végére azért látszik némi csillogás a bőrömön, de eddig még nem találkoztam olyan krémmel, ami kibírt volna 8-9 órát.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2013. április 12.

Nemrég vásároltam, s teljesen találomra választottam épp ezt a szempillaspirált (kuponokat váltottam be :) ), utána olvastam csak el itt, milyen vélemények vannak róla. Kifejezetten tetszik a végeredmény, tényleg dúsít és 3 réteg után sem néznek a szempilláim úgy ki, mintha csótánylábak lennének.
Azért adok rá csak négy csillagot, mert ha a klasszikus módon akarom vele kifesteni a szemem (szempilla tövek, pillák teteje, pillák vége), akkor nem lesz szép. Viszont ha csak végighúzom a tövektől a végéig, akkor jól néz ki. A másik okom pedig nekem is a kefe. Bár gondolom sokat hozzátesz a felvitel minőségéért, tényleg egy kicsit nagy/vastag és nehezebben kezelhető.
Összeségében nagyon jó kis spirál.

Seborin Korpásodás Elleni Sampon

Seborin Korpásodás Elleni Sampon
2013. április 12.

Nagyon sok korpásodás elleni sampont használtam már a viszkető seborreás fejbőrömre, még az elvetemülten drágákat, illetve a gyógyszertáriakat is, de egyik sem segített, és nem két hajmosás után vártam a csodaeredményt. Viszont ez a sampon az egyetlen, mely teljesen eltűntette a korpát a fejbőrömről. Amikor elkezdtem használni, még semmilyen eredményt nem mutatott fel, de én kitartottam, ha már megvettem, akkor elhasználom az egész flakont, s ha azután sem hoz javulást, akkor váltok - gondoltam. Szerencsére pár hét alatt beváltotta az ígéretét, és minden egyes hajmosásnál használom. Ha kihagyok pár hetet, azonnal visszajön a viszketés, de 2 használat után megint mindent rendbe hoz nálam.
Nagyon szeretem, és ilyen árért, a korpamentesség nálam nem számít drágának.

Balea Professional Sampon Barna Hajra

Balea Professional Sampon Barna Hajra
2013. április 12.

2x használtam, gondoltam egy kicsit turbózok a természetes barna színemen, hiba volt. Olyan allergiás reakciót váltott ki, hogy az egyébként nagyon szépen kezelt seborreám hónapok munkájával tűnt el csak megint. Sajnos számomra pénzkidobás volt, eddig egyetlen samponnal sem történt velem ilyen :(