gsprnn

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém
2019. szeptember 25.

Téli hónapokban szoktam használni nekem nagyon bevált hidratál de nem marad ragacsos az arcod,gyorsan beszívódik de a hatása inkább hosszútávú használat után érezhető. szerintem megéri az árát.

Fa Magic Oil Pink Jasmine Tusfürdő

Fa Magic Oil Pink Jasmine Tusfürdő
2019. szeptember 25.

Nagyon kellemes illata van ami még később is érződik, ár-érték arányban szerintem megéri.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre
2019. szeptember 25.

Számomra nem vált be, ragacsos érzést hagy maga után,nekem tulságosan vizes is az állaga és nem nagyon éreztem semmilyen pozitiv hatást sem most fogyott el de nem vásárolnám újra.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2019. szeptember 25.

Kedvenc testápoló az elmúlt pár évem alatt.Gyorsan beszivodik,nem ragad használat után és pihe puha lesz a bőröd mar az első pár használat után..Szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb termék.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. szeptember 25.

A sminket nagyon szépen leszedi,de ennél többet én nem nagyon tapasztaltam, nem hagy maga után tiszta érzetet számomra, emellett még ragacsos is marad a bőröm a használata után.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2019. szeptember 25.

Nekem eddig úgy néz ki bevált, Kb 3 hete reggel este használom és látványosan halványulnak a pattanások után megmaradt foltok emellett a gyulladt pattanások is sokkal gyorsabban gyógyulnak. Egyetlen negativum,hogy tenyleg szárítja a bőrt egy kicsit de nem drasztikusan.