gszilvia

Regisztráció dátuma: 2019. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Avon Célébre EDT

Avon Célébre EDT
2019. november 15.

Évek óta ezt használom, valahogy nem tudok váltani :D mindig sokan meg is dicsérik, szóval másnak is tetszik, könnyed kis illat :)

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2019. november 15.

Számomra nagyon megfelel, szépen dusít és nem maszatol. Amikor már kifogyóban van, akkor csomósodik, de valahol olvastam, hogy kicsit meleg vízbe kell rakni az egész spirált és utána simán használható újra.

Avon True Ideal Flawless Mattító Kőpúder

Avon True Ideal Flawless Mattító Kőpúder
2019. november 15.

Szépen mattít, viszonylag sokáig kibírja és nem fénylik át a t-vonal sem. A szivacsával is fel lehet vinni, de púderecsettel is megfelel.

Avon Dupla Ceruzahegyező

Avon Dupla Ceruzahegyező
2019. november 15.

Jól hegyezi a ceruzákat, bár a krémesebb állagúakkal óvatosan kell bánni, mert kihegyezi ugyan, de belemaszatol és nehezebb kitisztítani olyankor.

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel
2019. november 15.

Szerintem jó kis termék, kis helyen is elfér. Gyakori használat után néhány pötty leesett a fésű fogairól, de attól még működőképes. (Persze nem nonstop használatra.)

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval
2019. november 15.

Kellőképpen eltünteti a szennyeződéseket, zsírosságot a bőrről, fertőtleníti az esetleges pattanások helyét. Ha száraznak érzem a bőröm a használata után, akkor csak egy kis hidratáló és kész.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2019. november 15.

Nem a legpigmentáltabbak, de azért elég szépen fednek! Szép színeket tartalmaznak a kis paletták, ettől a szivacsos ecsetkétől viszont jobban használható a rendes sminkecset hozzá.

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor
2019. november 15.

Számomra nem megfelelő a fedése még púderrel sem, nem nagyon látszik, hogy használna.. A világos árnyalat is sötét.

Avon Egyrészes Szemhéjpúder

Avon Egyrészes Szemhéjpúder
2019. november 15.

A vaníliás árnyalat van meg, kellően világos. Az applikátora nem tetszik, gyakori használattól kilyukadt, de ecsettel is megfelelően felvihető.

Avon Korrektorecset

Avon Korrektorecset
2019. november 15.

Nekem korrektorhoz nem felelt meg annyira, eléggé magába szívja és csíkozik, vagy pedig még nem jöttem rá a használatára kellőképpen.